1

Téma: Přestupy léto '15

Tak zdravím Vás pánové, píšu po odvetě Evropské ligy se Sevillou a zároveň po notné době a musím dodat, že někteří hráči mi během sestřihu hnuli žlučí.

Co tam předváděla obrana nejen u obou gólů budu jako fanda italskýho fotbalu vydejchávat ještě nějakej pátek. Zápas v Seville v tomhle směru taky nebyl nějakej zázrak. To, že obrana není ustálená a hraje prakticky každý zápas v jiném složení je další věc.

Někteří hráči v záloze to mají podle mne taky za sebou, hlavně nekteří z nejmenovaných balkánců se už vidí ve velkoklubech a nosí rypáčky tak vysoko, že jima musej v kabině rejt vo strop.

Diamanti to má ve svým věku asi definitivně za sebou, a kupovat od číňanů hráče, kterýmu bude příští sezonu 33 prostě nemá smysl. Pizzaro už naprosto nestíhá a Sevilla jen přes něj mohla dát včera několik gólů. Kurtic aspoň mne za sezonu nijak zvlášť nenadchnul, klidně bych se bez něj obešel. Další hráči na hostovačče - Octavio - kdo to je ? Viděl ho někdo hrát ? Richards - toho si můžou zase vzít, stejně by si představoval majlant, Rosi se nijak zvlášť nechytl, ale rád bych naopak byl za Gilu, byť už má roky, ale pořád si odvede svoje, a potom samozřejmě Salah. Okolo něj jsem toho moc neslyšel, ale nároky modrásků si docela dokážu představit.

K dalším hráčům - co je s El Hamdaouim ? Neslyšel jsem o něm měsíce. Zranění ? Co Rossi věčnej marod ? Co mu zas je ? Lazzari se taky nějak zakopal, Babacar spálí na co šáhne, když jsem ho viděl v domácím zápase s Turínem, myslel jsem že jim do Florencie pošlu několik nábojnic v obálce s přesným určením, ten kluk je někdy na zabití. Savič včera hořel jak papír a Vargas to má asi definitvně ve 30ti za sebou, ten měl vždycky radši flašku než balon. Neto ta ku*va prodejná může táhnout za prachama do Juve nebo Interu, kdyby nebyl takovej zm*d, tak aspoň prodloužil o dva roky a nechal se vykoupit, aby z toho klub něco měl.

Ke zbytku hráčů co jsem nejmenoval buď nemám dost informací a nebo jsem s nimi víceméně spokojený.
Jak to vypadá s Roncagliou a De Silvestrim ? Vrátí se ? Slyšel jsem nějaký zkazky okolo Allana z Udine a Gignaca z Marseille, ale levný by asi nebyl ani jeden. Ostatně Udine má podobnou přestupní politiku jako my, a levně ho prodávat nebudou.

Tak jako tak čekám zemetřesení, letos se ukázalo, že někteří na to oblékat fialový dres nemají.