41

Re: Přestupy léto 2014

Nikde jsem to nenašel, odkud to je toto info? smile Ale nemyslím, že by to za něj vysypali, mají ještě pořád nějaké dluhy a Glazerovi tolik nedají. Dohromady s penězi za Blinda by to ale tak být mohlo.

http://football-italia.net/54328/liverp … rossi-raid Jinak co je tohle za blbost? Snad jen rumour.

42

na firenzeviola.it,

jeste by mmohl prijit Khedira.

S tim Rossim to snad bude jen bullshit

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

43

To číslo ti asi překladač blbě přeložil či přepočítal biggrin
S tím Rossim je to jen bullshit, i jeho agent to vyvrátil.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

44

Jojo, to jsem taky četl. Khediru chce ve Florencii i jeho Hurre, takže to s ním vidím nadějně i přes zájem velkoklubů. A ten Marin by se taky hodil. smile

45

s tim Marinem se to nejak tahne ne?

46

Chelsea ho tak jako tak nechce. Vidím ho na wiki už na hostování u nás, nejspíš se to oznámí ofic. po víkendu nebo tak nějak.

47

Už u nás i trénoval, nebude tam myslím žádný problém. Pokud se vše stihne vyřídit, tak by mohl hrát i v sobotu proti Realu.
Horší je to s Basantou, zatím nemá potřebné dokumenty kvůli pracovnímu povolení, a tak smrdí někde v Mexiku/Argentině.

48

Tak nakonec je prý šance, že Cuadrado se udrží ještě rok.

49

Si uplne nemyslim krouzi kolem nej jak supi, podle me odejde

Ale Marin uz je nas, hostovacka s opci

50

Nevim co si o tom myslet, zdanlive je kolem Cuadrada klid. Ale aby to nebyl klid pred bouri?
Kazdopadne Rossiho zdravotni stav je zase neprijemna komplikace, i kdyz se zda, ze dopredu se uz nikdo kupovat nebude.

51

Já stále věřím a cituju Montellova slova: "Nikdy jsem na ztrátu Juana nepomyslel. Byl tu s námi v minulosti, je tu nyní a bude tu i v budoucnu. Nemyslím na to, že by náš příběh měl skončit," přesvědčuje trenér fialek. Navíc Barca má pozastavené přestupy(jen nevím přesně od kdy), takže ve hře by měli být už jen rudí ďábli.

52

uz od ted takze Barca je ze hry

53

Jinak se má rozhodnout s Cuadradem do soboty.

54

Barcelona bude mít ten trest až od ledna (a pak i příští léto), takže teoreticky pokud by chtěli někoho koupit, tak by měli ještě teď. Ale až tak bych se na ten trest pro Barcelonu neohlížel, ono se to nějak pořeší k jejich spokojenosti.

55

Tak tak, trest Barcelony nebude překážka...ale jestli něco, tak já bych spíš tipl ManU, prej poslali pryč Naniho, do Barcy mi tak nějak nesedí...

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

56

Údajně Fiorentina předložila nabídku hráči Benjamin Stambouli z Montpellieru.

57

Vypada celkem zajimave, silovy hrac, ale umi dat i prihravku. Mame nabizet 4-5 milionu, zatimco Frantici pozaduji 7, je tam take konkurence ze strany Swansea a Marseille.

58

S Cuadradem zatím ticho po pěšině a po pravdě, čím víc se to natahuje, tím dávám větší šanci, že zůstane. Snad to není jen mé zbožné přání 002

59

Na Hostování do Bari odchází Wolski.

60

http://www.eurofotbal.cz/clanky/cuadrad … nt=1#forum

Tak jsem si oddechl smile

61

Tak snad to tak fakt bude, do deadlinu furt může někomu mrdnout a přiletět nabídka jak blázen biggrin I když ted uz to vypada dobre, kdyz ManU koupil toho Di Mariu smile jinak co ten Stambouli, nebo jak se jmenuje? A Montella tuším mluvil někde o záložníkovi, ne? :-)

62

Jsem četl, že toho Stambouliho má koupit Tottenham nebo jiný anglický klub.

63

Tak dneska to Cuadrado potvrdil i na svých fb stránkách, takže je to hotové 002

64

Do zálohy nám přišel Badelj, ještě se spekuluje o dalších jedné až dvou posilách, možná Kurtić, a určitě někdo na pravého beka, opakují se jména Donati z Leverkusenu, Peruzzi z Catanie a Richards ze City.

Odejde Roncaglia na hostování s opcí do Janova, snad se podaří udat i Iakovenka (Cesena, Palermo, Bari) a El-Hamdaoiuho (mají ho chtít někde v Arábii). Lazzari dle všeho alespoň na podzim zůstane.

65

Tak nakonec si myslim ze docela slusne posileni smile

66

Nakonec jsem taky spokojen...snad si to sedne a pujde to! 002

67

Teďka mají týden volna od zápasu, tak můžou ti noví potrénovat a sehrát se smile