401

Re: Italská Serie A

Hlavně je potřeba hold fandit těm pruhovanejm aspoň v té evropě. Musíme se dostat co nejdřív před Německo aby sme měli 4 fleky do CL

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

402

Nevidel sem ale to otoceni AC v poslednich minutach...

403

Snad je to nenakoplo, ta jejich stíhací jízda vloni boj a anti. wallbang Aspoň, že Inter nijak neexceluje, ještě pár zaváhání se slabšími soupeři a nebudou nám už snad dělat problém, protože se jen tak z toho bláta už nezvednou.

404

Milán ještě kousne, horší než na podzim už bejt nemůžou biggrin Ale nevěřím tomu, že se ještě dotáhnout do boje o čelo; doufám že se budou tlouct s Interem o pátý místo; maximálně o čtvrtý s Neapolí biggrin biggrin 002

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

405

uz sme mohli bejt treti frown

406

neapol pěkný propadák, chtělo by využít toho, že nemají formu...bohužel tu nemáme asi i my.

407

Vse nasvedcuje tomu, ze nadobro zmizi spoluvlastnictvi hracu v Serii A. Od leta uz nebude mozne zakladat nove, stavajici se nechaji dobehnout.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

408

No konečně! Celý je to od začátku zvláštní, chybět mi to rozhodně nebude! smile))

409

Bylo to vtipné italské specifikum, skoro se to stalo tradicí jako těstoviny. Bude mi to chybět. biggrin biggrin

410

Uz v minulosti se jednou stalo, ze se spoluvlastnictvi zrusio. Kluby zacaly delat hodne podivne hostovani a dohody, az to nakonec musel svaz znovu obnovit. Uvidime jak to bude tentokrat.

411

Juve se podarilo ziskat z Realu Moratu a ten se jim okamzite zrakvil tak na dva mesice... biggrin #Schadenfreude

412

biggrin Jak jsem byl 14 dní mimo, tak tohle mě hoooodně potěšilo biggrin Spolu s odchodem Conteho smile))) jsem na ty svině zvědavej!

413

Fans Juve musej mít asi hodně guláš v hlavě - z toho, kdo odešel a kdo ho nahradil. Chtějí asi mermomocí dát šanci Neapoli. biggrin

414

co rikate na nove prezidenta italske fotbalove federace Tavecchia? moc o nem nevim ale prej je to docela spina....Colline, vis o nem neco vic?

415

byl presidentem amaterského fotbalu a vyšvihl se, já o něm v podstatě až do této volby neslyšel, nedávo měl prohlásit něco jako: ti co ještě včera jedli banány teď u nás zabírají místo naším hráčům

jinak to byl souboj mladé krve v podobě ex-hráče Albertiniho a právě této staré struktury, v Itálii to asi jinak dopadnout nemohlo