121

Re: Cesare Prandelli (ex-Viola)

Presne v tomto duchu se s Prandellim louci prozatimni reditel Conigni, rikal, kdo vi, treba za 4 roky Prandelli s repre vyhraje vse co pujde a vrati se k Fiorentine s novym stadionem bojovat o scudetto.

Ale to jsou spis jen sladke reci a sneni v jednom.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

122

Ja to mu verim ze se jednou k nam vrati,trebas uz ne v roli kouce ale v roli jine....

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

123

Je to skoda.

124

http://www.eurofotbal.cz/clanky/trener- … el-121269/ naprostej souhlas!

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

125

Mam pocit, ze Mister se na jare misto pripravy na Fiorentinu koukal na NHL!

126

tobe se to nelibi? me zarazi jen to zkraceni casu...s tim videem ma naprostou pravdu

127

Tak s tim videem bych naprosto souhlasil....fotbal je jiz dosti moderni (bohuzel) a tak proc nepridat nejakou moderni vec, ktera by mu jen prospela...i kdyby to stalo za nic, vic uz se poku*vit neda, tudiz zavest to alespon jednu sezonu na zkousku.

Avsak to kraceni, to vazne ne. To je absolutni blbost, aby hraci hrali jen 30 minut...berou za to nehorazny prachy a budou hrat jako 11-13 lety deti, to by bylo trochu moc.
Stejne tak to stopovani casu.

128

Kdepak, nejsem vubec proti! Jen mi prislo, ze prave tohle vsechno lze v zapasech NHL videt! A zrovna to rozhodciho vysvetleni divakum proc "takove a makove rozhodnuti" je moc zajimava vec.

To s tim casem by bylo treba hodne promyslet. Ale je pravda, ze stejne se dost casu ruzne prozevluje, takze je dost mozny, ze ze 45 minutoveho polocasu se cisteho casu odehraje maximalne prave tech zminenych 30 minut.

129

Driv se hravalo 45 bez simulovani a slo to...to bych nemenil...to video je dulezity protoze kvuli tomu ze neni video hral finale Ligy mistru tym, kterej mel skoncit uz v osmifinale!

130

Mozna by stacil rozhodci specialne pro vapno, jak tusim navrhoval Collina. Platit se ty J******s musi stejne, tak proc by nemohlo byt o dva na zapas vice? Video se da taky ochcat, aby vyhral ten...marketingove vyhodnejsi pro Uefu.

131

Nebyli uz brankovy rozhodci v v EL a LM? smile

132

nekde byli ale ted netusim kde...

133

Byli v EL a pokud se nemylim tak nebyli zrovna moc vitani

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

134

Jo, jo v EL byli jiste, jen si nejsem jist s tou LM. smile Kazdopadne za moc nestali no.

135

Trenér Itálie Cesare Prandelli kritizoval vlastní fanoušky, kteří při přátelském utkání s Rumunskem rasisticky uráželi útočníka Maria Balotelliho (Manchester City). "Jsem zklamaný a naštvaný. Děje se to skoro v každém zápase, je potřeba s tím něco udělat," uvedl Prandelli.

Eurofotbal.cz

136

Tak má asi pravdu no...ale MM, biggrin co to máš zase v podpisu?

137

Můžete - vážený pane kolego - pouze hádat, který pán to řekl, je to výrok slavné osobnosti.

K Prandellimu - chci jen upozornit na to, že povolává problémové hráče, jejichž efekt je možná dobrý na hřišti, ale do budoucna špatný v kabině - u Balotelliho je špatný ve všech směrech. Proč to dělá?

138

abych řekl pravdu tak si pouze tipnu. Rath? biggrin

139

Ne! A jste vedle jak ten Raymond Domenech s taktikou. 004 biggrin Ale musím uznat, že etnikum jste trefil.

K případu Balotelli dodám citát tohoto útočníka po incidentu - Už jsme multietnický národ, ale možná to ještě ti lidé nezjistili," komentoval Balotelli středeční incident agentuře ANSA.

A co na to Prandelli?

Trenér italské reprezentace Cesare Prandelli důrazně upozornil, že ho extrémní názory některých fanoušků neovlivní při tvorbě týmu. "Každý by si měl uvědomit, že můj národní tým vždycky bude multietnický. Bude otevřený komukoliv s italským občanstvím bez ohledu na jeho barvu," prohlásil.

Z čehož plyne, že by měl Papa Waigo dostat italské státní občanství.  K tomu jsem se chtěl dostat už prve.

140

Strejda Adolf? shades

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

141

Řekl jsem pouze - etnikum jste trefil. Tím myslím, krom jiného, nějakého českého občana. Beztak je to OT, ale napovím ještě, že ČSSD ani ODS v době padnutí tohoto výroku neexistovala, takže Rath to nemohl z politického hlediska být. smile

Teď ještě k Prandellimu - myslíte, že vůbec postoupí na Euru ze skupiny?

142

Jestli se nepletu, tak tohle jsou slova nesmrtelného Václava H.

A k Prandellimu: Podle mě to může dotáhnout daleko, když ho nechaj dělat si práci tak, jak bude on chtít...

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

143

Správně, kolega ForZ to trefil, řekl to Ferdinand Vaněk. smile Gratuluji!

Můj osobní názor na Italskou repre je takový, že by neměla aplikovat do kádru rozvraceče kultury a morálky v týmu - ať už je to bílý Cassano, nebo černý Balotelli, a propos - oni na něj nebučí vesměs proto, že je negr, ale proto, že je to pán poněkud mdlé mysli. Je hezké, že teď vyzkoušel pár mladíků, ale Squadru Azzurru čeká dlouhá cesta. Tentokrát neprojdou přes čtvrtfinále - jestli bude hrát naštvávací Balotelli v základu (pravděpodobně kvůli nenařčení z rasismu - to už bych raději dal občanku Amaurimu nebo Sissokovi), možná už před tím. Je to škoda, když nemohou porazit pořádně ani Srby. frown

144

Já nevím, je možný, že na to Prandelli taky přijde...Ale pokud Prandelli stihnet tým vyzkoušet a sestavit tak, aby fungoval na Euru ty dva tejdny, tak může udělat velkej úspěch. A je v podstatě jedno, jestli budou v útoku Pazzini s Quagliarellou, Di Natale s Gilardinem nebo Balotelli s Cassanem...to může záležet i na štěstí:D I Balotelliho tifosi skousnou, pokud se bude celýmu týmu dařit a "SuperMario" bude dávat góly, což možná i umí, a držet hubu, což by mohl bejt větší problém biggrin

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

145

http://www.eurofotbal.cz/clanky/podle-p … ul-201020/

002 002

146

http://www.fotbalportal.cz/italie/serie … kat-titul/ Pch!

147

Jinak teda k tomuto panovi. Docela me mrzi ze rezignoval u repre, myslim ze tymu by porad mel co dat a vyrazeni v zapase s uruguay byla spis smula.

Moc ale nechapu proc ted sel do Galatasaraye(pokud sem to teda dobre vycetl)

148

Italská reprezentace šla podle mě hodně dolů s cenovkou. On už to nezachrání asi nikdo, Balotelli s předvedenou hrou absolutně nemá na to, aby tam hrál (říkám si, co svatých asi stálo za jeho brankou Německu) a pár dalších vysloužilců taky nehraje první světový housle. A mladí skoro nejsou nebo na jejich místě stojí druhořadý Argentinci, co o ně ten plešek na jejich střídačce ani nestojí.

Prandelliho asi nikdo v Itálii nechce nebo není volné místo, je tam šance na dobré peníze a tým, co se stejně koučuje sám, resp. jej koučují jen fanoušci. Tak ať se mu daří a přivede si tam trapnou Montomámu, nechci se na toho ACistu v Itálii dívat. :-)

149

Ja nekde cetl ze z Italie nabidky mel(AC, chvili se resil Inter a mozna snad i Juve ale to je asi bullshit)
Podle me hral z repre hodne dobrej fotbal, az na tom MS se to zacalo srat. Moc sem jeho nominaci nerozumel. Krom toho ze opomenul Rossiho kterej mel urcite jet(dobre pro nas, aspon se nezranil), bylo tam spoustu hracu ktery nechapu proc bral

150

Diego Della Valle k Prandellimu nedavno rekl, ze je to clovek, kterej umi ze vseho nejlepe udelat okolo sebe pozitivni obraz, nedokaze vsak dovest veci az do konce.

Je to mozna dost prisne receno, ale kdyz se podivame na jeho pusobeni u repre ci u nas, tak to neni nepravdive.

Jinak ale problemem italskeho fotbalu nebyl jen dobry/spatny trener, kdyby treba vzal Rossiho, nestavel nekoho jineho, tak se mozna dostal o krok dal, ale tim by se jen zakryly hlubsi problemy.

151

Ty jo ale DDV to docela trefil biggrin