1

Téma: Serie A, 24. kolo: Fiorentina - Inter 1:2

Opet bez Borjy, navic jsou hraci unaveny z poharu. Koho sestrit, koho vyzdimat? biggrin

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Serie A, 24. kolo: Fiorentina - Inter 1:2

Dle Montellova vyjádření bude zítra Gómez část zápasu hrát. 002

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

3

Tak to by chtělo aby v 96. minutě rozhodl z penalty za ruku která bude mimo vápno biggrin

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

4

Viděl jsem druhou půlku...nehráli jsme špatně, ale něco tomu chybělo...ale gól Interu podle mě z ofsajdu a dost možná jsme měli kopat penaltu, rozhodčí yuck

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

5

První půle otřesná, druhá lepší, ale bylo to unavený. Moc nechápu proč nehrál Anderson, hlavně Mati šlapal vodu. Dědek Pizarro už hraje asi 6 zápas v řadě… Gól určitě z ofsajdu. Dost se bojim o zbytek sezony, ta únava je strašně znát. Skoro si řikám, jestli by nebylo lepší vypadnout z EL a soustředit se na ligu. Aspoň, že se vrátí Borja…

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

6

To co predvadi beci kdyz tam neni Gonzalo nebo Savic je otresny, Compper je hroznej, Tomovic byl sice po zraneni ale i tak hodne slaby. Jedinej kdo snese jakz takz meritka je Diakite od kteryho bych to vubec necekal.
Nevite proc stridal Gonzalo? jestli ho Montella stahoval jen tak, tak to byl peknej pruser protoze od tebe doby to bylo v prdeli.

Nehlede na to ze nam zase body ukradli slepi rozhodci. ten ofsajd byl videt i z televie. fakt me posledni dobou prestava ten fotbal v italii bavit. porad se piska neco co neni.

pochopim ze rozhodci sou jen lidi ale v nemecku a v anglii piskaj taky jenom lidi a tolik chyb tam proste clovek nevidi. Je mi z toho na bliti

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

7

Ten ofsajd byl jasně zřetelnej i z malýho okýnka v přenosu bet365, což o něčem svědčí. Je to až děsivé. Inter asi musí hrát poháry, AC se podivuhodně zvedá. Je to boj.