1

Téma: Serie A, 20. kolo: Catania - Fiorentina 0:3

Vstupujeme do druhe poloviny souteze. K dispozici snad uz v nedeli bude Matri, Anderson spis jeste ne, ale v zaloze nas bota netlaci.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Serie A, 20. kolo: Catania - Fiorentina 0:3

No Matri by mě nepřekvapil ani v základu...i když bych ho viděl radši až z lavičky...

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

3

Myslim, ze ho Montella rovnou hodi do vody, at plave. Jineho hrotoveho utocnika v kadru nemame, takze je asi lepsi varianta tam dat nesehraneho Matriho, nez tam trapit Ilicice, nebo nedej boze dokonce Iakovenka.

4

Matri da na tuty gola

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

5

Jeho začátky jsou vždycky super, první půlrok za Juve třeba. Čili klidně jo, budeme rádi. Taky ještě že ho budeme mít jen půl roku, snad ho nikoho nenapadne vykupovat na lavičku, tam musí být Ryder nebo Rebič. smile

6

To já bych ho klidně vykoupil, jen má někřesťanskej plat. Náhradníka za Gómeze potřebujeme dlouhodobě. Matos je něco mezi křídlem a podhrotem a Rebičovi Montella zdá se vůbec nevěří. Nepřekvapilo by mě, kdyby odešel na hostování ještě teď v lednu. Zvlášť pokud přivedem ještě jednoho útočníka.

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

7

Az jemi Catanie lito...prvnich 15 minut byly vic nez vyrovnani. Matri super, perfrktni vyber mista a debut jako hrom

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

8

Jo, ten kluk jede...jestli to není jako Jun kdysi v Teplicích a potvrdí to i nadále, hluboce se mu omlouvám za nedůvěru. smile

9

Přesně tak, jestli je schopnej proměnovat šance jako dneska; tak bych ho klidně vykoupil; jako třetí útočník dobrej biggrin ale nechvalme dne před večerem biggrin 002 ale dneska výborný, přesně takhle nák to mělo vypadat smile)

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

10

Matri skvelej zacatek, nasadil si latku dost vysoko. 003

Z nasi strany to bylo fakt povedene, Catania nedostala cuchnout. Co me ale prekvapuje je, jak se tenhle celkem sympatickej tym zhnusil, uz na podzim hrali jak prasata, ted zase, Rinaudo sproste prejel Tomovice, Spolli se prosel Matosovi po hlave a jeste mu skoro vynadal... wallbang