321

Re: Football Manager 2014 a starší edice

Zkus v individualnim nastaveni zatrhnout:

cross from: byline
wide play: hug touchline

a pripadne take:

through balls: rarely
cross balls: often

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

322

mate nekdo nejakou aktualni db pro FM? pripadne i odkaz smile

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

323

http://fmseries.cz/viewtopic.php?f=145&t=5080 Nerad bych se pletl, ale aplikoval jsem včera tohle a už byl ve Viole i Goméz, takže je to hodně čerstvé.

324

takže zkušenosti zatim zadne jo? biggrin

325

tak v ni jeste Mario neni, dokonce chybi Cuadrado

326

jeste mozna takovej technickej dotaz, jak resite registraci do evropskych poharu, kdyz musite mit 4 odchovance a nemate ani jednoho? biggrin

327

Hele, to je divný...asi jsem si spletl odkaz, promiň. Mělo by se to jmenovat Nik´s33 datapacks...a ten člověk je fanatik, upravuje do detailů řeckou ligu a tak podobně. :-) Kdyžtak řekni, pošlu to na mail.

S tou registrací je to složitý. V tomhle je sranda Norsko, jen devět z pětadvacetičlennýho kádru můžou být odchovanci cizího klubu, to je tedy soupiska přímo pro ligovou soutěž. Osobně bych tohle řešil tak, že nominuju jen 21 lidí, nebo dodám kdyby něco nějaké dorostence z U18, kdyby se třeba někdo zranil...

328

v pmku ti hodim mail. kdyztak me to pls posli smile. Diky

329

Hansi, tady je ta slíbená taktika, přepnul jsem to i do CZ smile

http://forum.fiorentina.cz/up/alaves.png

330

chvalihodne ze si nezapomel biggrin diky

331

mate tam ted nakou nejaktualnejsi db?

332

uz nekdo mate 14?

333

Mam smile zrovna vcera vysel patch na verzi 14.2, ale i predtim uz tam bylo - alespon na prvni pohled - oproti jinym rokum mnohem mene problemu.

334

Tak jak vam to jde? zkouseli jste za nas? ja nejsem schopnej vymyslet dele fungujici taktiku frown vzdycky 3-4 zapasy dobry, pak prijede Gallipolli a prohraju a pak me vyhodej biggrin

335

Tak už si to rozchodil, jo? Za Fiorentinu jsem to zatím nezkoušel, zatím jsem vlastně žádnou hru dlouhodobě nerozehrál, takže nemohu moc radit.

336

nn koupil biggrin

337

Ste mě namlsali.:-)Sem si to ještě včera večer musel stahnout a doladit a dneska asi zapařim.:-)Loni jsem si fm koupil a skoro jsem to nehrál tak uvidim jak letos.:-)

338

Právě jsem si nainstaloval nové FM a v pohodě se mi rozjelo, ale jak jsem si nainstaloval steam (kvůli jiné hře), tak se mi FM nespustí, ale spustí se mi steam a jelikož nemám oroginální verzi, tak se nemůžu dostat do hry. nevíte jestli to nějak nejde obejít bez toho abych měl steam odinstalovaný ? Protože např. u FM 2012 tam ten steam nevadil.

339

takova vsuvka, dnes vysel novy CSM http://hra.csmweb.net/index.php?page=download

340

Jen tak mimochodem - kdo udělal na FM14 AC Milán zase tak dobrej? biggrin V mé hře za Fio byl Constant v sestavě roku, společně s Gomezem, trapné... yuck

341

Hrajete tu novou verzi vůbec někdo? Dejte k dobru úspěchy nebo neúspěchy. smile

342

To si pis, neni nad dobrovolne mrhani casem! biggrin

Ja hraju ve Spanelsku za Real Valladolid, ted jsem na zacatku treti sezony.
V prvni sezone jsem skoncil na 14. miste, ve druhe uz na 5., takze me bude cekat i Europa League.

Tru bidu s nouzi, klub ma dluhy a kazdy mesic musi splacet pres milion eur. A podle toho vypadaji i prestupy, vetsinou se jedna o hrace co jim konci smlouva a nebo maximalne v radu nekolika set tisic eur.

343

Já si taky přes zimu zahrál.:) Nejdřív sem zkoušel hrál za Fio,ale na začátek je ta 1.italská hrozně složitá,samý rozhovory,nastavování atd.Tak sem to zkusil znova za Fio akorát clasic režim a tam mi zase chyběli nějaký statistiky a bylo to dost ořezaný.:|
Tak sem to zapnul za svoje oblíbený NK Aluminij ve 2.slovinský.:-D Je to malej klub,málo zaměstnanců,malý rozpočet takže při full hře je to o dost jednoduší. A daří se mi,mam namířeno do místní serie a,uvidíme jak zvládnu poslední třetinu zápasů co jsou na jaře.:-)

344

Pekna volba tymu shades Ja at uz hraju za kohokoliv, tak velmi casto hraju ve Slovinsku zapasy letni pripravy a urcite jsem proti Aluminiji nekolikrat hral.

345

No vzhledem k tomu týmu...mě jen tak napadá, nevíte, co se vlastně stalo s Gretnou? Hrála i UEFA Cup, ale někdy v roce 2009 se vytratila a hraje asi jen skotskou I. A třídu...je to škoda, protože za ní jsem na starších FM hrával zas já. smile

Slovinsko je zajímavé, ale spíš odtud hráče kupuju do větších klubů. Docela fajn výzvy jsou podle mě Boavista, Wolves, Nantes, Dukla aj. - buď je vydrápat do vyšších lig nebo pohárů. Zkusil to někdo? smile

346

Mate uz nekdo FM15?