1

Téma: Finance, marketing, klub

Vcera se seslo klubove vedeni, aby se poradili co a jak a hlavne aby podepsali finance z uplynule sezony. Jestli to chapu spravne, tak jsme udelali minus 32 mega, coz je opravdu pekne. To ze uradujici president klubu oznacil jako vinika spatne sportovni vysletky, to je snad jen pro zasmani...

Snad bratri botaskove pochopi, ze setrit se nemusi rovnat usetrit.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Finance, marketing, klub

Solidní no. SEm hrozně zvědavej jak to bude ten přiští rok vypadat.

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

3

No hlavne Della Valle sotva zacvakali tu lonskou ztratu, tak nevim nevim, jak moc se jim bude chtit opet v lete rozhazovat.

4

Právě právě....jako řešení se jeví dávat pravidelně šanci mladíkům a částečně na ně spolíhat....tak to podle mě dopadne...i kdyz by bodlo, kdyby ševci aspon 10 mega na prestupy dali....

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

5

Fiorentina bude mit vlastni pivo dielaughing (opravdu, potvrdil to i klub)

http://1-ps.googleusercontent.com/h/www.violanews.com/images/2013/11/300x429xBirra-Fiorentina-300x429.jpg,q3af8f2.pagespeed.ic.0XlHT-OuH9.webp

6

Já mám italský piva rád, takže určitě ochutnám :-)

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

7

Já osobně ne, Birra Moretti mě odrovnalo i chlazené, ale fialové bude chutnat automaticky, objednáme si na sraz. 003

8

S objednávkou na sraz souhlasím! Ale jinak jsem spíše pesimista, co se týče chuti, abych se přiznal biggrin 001

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

9

No jak říkám, to Moretti mě navzdory jménu pana fotbalisty dost rozesmutnilo. Takovej Kozel desítka to přebije, i kdyby se smíchalo s kolou... (to mi připomíná, malé OT, když dovolíte - v Norimberku jsem byl nedávno na fotbale a pil tam jakýsi Diesel...pivo, co chutnalo napůl jako kola a docela to šlo, dobré pohonné hmoty a bez bio příměsí biggrin ).