1

Téma: Manuel Pasqual

Nevím jak pro vás ale pro mě je Manu možná i nejlepší hráč sezony. Po mnoha letech hrál prostě dobře a já doufám že příští rok bude kapitánem. Myslím že se zařadil mezi naše "legendy".

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

2

Re: Manuel Pasqual

Souhlas. Držel si konstantní výkonost a i když to neni žádnej Messi, tak neni zápas na kterej by se vysral. Kapitánská páska by mu slušela víc než večně zraněnýmu Jovetičovi.

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

3

Manu je moje srdeční záležitost, u mě měl bejt kapitán dávno :-D

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

4

Jooo, srdcovka je Manu i pro me. Jedna zajimavost, kapitanoval jak pri tom 0:5 s Juve, tak i pri tej frasce Delio x Adem dielaughing

S Behramim je to jedinej hrac, co si udrzel vykonost celou sezonu, plus jestli se nepletu ma spolu s Joveticem nejvic golovejch prihravek.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

5

Pro mě srdcovka ani ne ale dycky to byl jeden z těch oblíbených hráčů a jehož odchod by mě hodně mrzel...ale teď už asi srdcovka i u mě smile

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

6

Legenda.... naše jistota a klubová tvář ke kterému vzhlížejí mladíci smile Doufejme, že od nové sezony pan Captain smile

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

7

Ja bych rekl, ze Manu neni moc kapitanskej typ...ale nikdo moc lepsi v tuhle chvili stejne neni smile

8

Ano, neni to uplne kapitanskej typ. Ale v te nasi nouzi by to byvala byla urcite rozumnejsi volba, nez Gamberini se zastupcem Joveticem.

9

V nedeli proti Samp nastoupi Manuel do sveho 250. zapasu v Serii A s dresem Fiorentiny. Par dalsich historickych cisel a jeho umisteni dle poctu zapasu:

- 14. v celkovem poctu odehranych zapasu za Fiorentinu ve vsech soutezich, celkem 284
- 9. v celkovem poctu zapasu odechranych za Fiorentinu v Serii A, celkem 249
- 4. mezi hraci, kteri v Serii A oblekali POUZE dres Fiorentiny

10

Manu 002 legenda! Ale přiznám se, že cca dva-tři roky zpátky jsem už čekal jeho odchod (kamkoliv biggrin )