1

Téma: Fotbalový turnaj fanoušků

Byli jsme pozváni na turnaj českých fanoušků zahraničních týmů, více informací v PDF souboru zde: http://forum.fiorentina.cz/up/fans-cup.pdf

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Fotbalový turnaj fanoušků

A je nás dost, aby jsme dali do kupy tým? biggrin Já bych se asi do Prahy zvládl dopravit biggrin

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

3

Hehe, nebyl bych proti a s termínem je to ok. Akorát jsem léta neběhal a ještě více let nekopal aktivně do míče, tudíž bychom dopadli velký špatný (ale chovám se na hřišti jako Inzaghi, to by mohlo aspoň trochu platit). 002 Mělo by nás být ale víc, navrhnu spolubydlícím a uvidíme. smile

4

To bylo super, pokud by se i Fiorentine podarilo postavit tym!

5

Ty bys měl kapitánovat. tongue

6

Hahaha biggrin To bych mohl, nehrajici kapitan jako v tenise! Ale bohuzel jen na dalku, v tomhle obdobi se pobliz nedostanu neutral

7

A co aby se našel nějakej letní podobnej turnaj? Stačí mít zájem fandů, kterej určitě bude...dohodneme se s classic football shirts... biggrin biggrin

8

ja jsem pro...jenom potrebuju nejake "kopacky" kdyz uz sem ten "smudla bez kopacek"...:D

9

Tak kopačky jsou výslovně zakázány, jinak když nebudou problémy s financema, rád bych se taky přidal smile

10

@yorimar mel sem pocit ze pisemna forma meho threadu je dostatecne vtipna...cak v Trinci nemate pisemnej smysl pro humor? P.S. precetl sem si PDFeko pred vlozenim prvniho threadu.
SEMPRE E FORZA VIOLA

11

Ja bych se i zucastnil, problem je zatim to ze vubec nevim jestli v tom terminu budu moct nebo ne a prihlaska se musi zaplatit myslim do konce zari...tenhle rok to vidim blede

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

12

No docela na to chvátaj. Co si najít nějakej letní turnaj, nebo ho s někým i spoluorganizovat? Docela početná byla ta skupina fanoušků Lazia, kontakty myslím máme i na AC.

13

Já jsem rozhodně pro, léto je asi pro všechny daleko výhodnější smile

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

14

Klidně i jen miniturnaj pro 4, třeba s námi AC, Lazio a někdo další. Stačí najít halu. 003