161

Re: Přestupy léto 2013

Tak údajně máme zájem o obránce se jménem Adil Rami z Valencie. Nikdy jsem o něm neslyšel, takže nemůžu posoudit, ale větší konkurence v obraně by nezaškodila smile

162

Vecino je oficiálně náš hráč dielaughing

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

163

takže máme nahradu za Pizu 002 biggrin

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

164

No a co ten srbskej mutant co furt žere čokolády? ať se buď sebere a táhne do prdele nebo ať podepíš smlouvu a nehraje si na Messiho

165

Zatím to spíš vypadá, že potáhne, buď do pi.., nebo na tribunu.

166

Holt když je v hlavě na*ráno....

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

167

Je to skoda, talentu ma na rozdavani, ale holt si ho bude uzivat na tribune, nebo nekde jinde.

My bychom meli v nejblizsich dnech dotahnout prichod chorvatskeho Ante Rebice, typove celkem idealni nahrada za Ljajice, sikovnej, rychlej, spis ze strany ci podhrot, nezli utocnik.

168

Montella řekl, že chce náhradu za Pizarra. To sem zvědav, kde jí vezmem.

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

169

Hned se vyrojilo jmeno Marroneho biggrin A take Jorginho z Verony.

Ljajic se zda ze pujde do Rima, za 10 mega + 2 mega bonusy.

170

No jen ať jde, když je to s ním takovej boj. Poukazuje to na jistou nevděčnost. Siniša ho možná z reprezentačního kádru tehdy nevyřadil jen proto, že nezpíval hymnu, jestli je takhle svéhlavej častěji, tak to mohl být jiný důvod. Deset mega je nakonec odpovídající, má rok do konce a mírně na něm vyděláme, ne?...a budou tam s ním mít potíž se stabilní výkonností dozajista, jako s většinou kádru, tak se moc nezmění. Poháry jim doufám nevystřílí. smile

A k tý náhradě, spíš ten Jorginho. Marrone je moc mladý. S Veronou máme tak přátelský vztahy, že by ho mohli poslat pod cenou za kamarádství, Toniho a Romula.

171

A už je hotovo, Ljajič je fuč a místo něho se kupujeme dalšího kluka z balkánu:) Anteho Rebiče. No uvidíme...:)

172

No nakonec proč ne, stejně jako Teplice to s nima tak nějak umíme, v drtivý většině případů, probudili jsme Tomoviče aj. smile

173

Proč ne, celkem dost peněz zbylo; ljajič nebyl nepostradatelnej naštěstí řekl bych smile)

174

No na to, jaký má sebevědomí, tak dobrej zase nebyl. Nebo spíš nepředvedl se dlouhodobě, tak by možná po přílivu peněz se svojí tradiční morálkou tu formu i samovolně ztratil, protože by na sobě přestal pracovat. Do Říma se hodí, oni zase budou tým plnej zpráskanejch psů, co je papírově zase adeptem pohárový příčky. Určitě mu dali peněz, že se nebude snažit (něco jako Jašin u Senátorů, Horcoff u Olejářů).

O Rebičovi se říká, že je jako Jovetič v době kdy přišel. To bych si nechal líbit! :-) (a pak ho zase střelit, až bude mít ambice hrát vejš).

175

Jen tak pro zajímavost, kde skončil Viviano ? Nemůžu nic najít.

176

Dle EF je stále v Palermu, ale odtud odejde, protože tam už jaksi někoho mají. Zájem je prej v Premier League.

177

Máme my vubec nejakou alternativu misto Ljajice? dyt mame jen Rossiho a Gomeze...El Hamdaoui uz je pryc?

178

Hamdaoui je na hostovani v Malaze. Coby alternativa bude ten mladej Rebic, vzhledem k prestupni castce a platu urcite nezamiri do juniorky. No a pak je tu jeste - prozatim dost nevyzpytatelnej - Iakovenko.

Behem dneska se snad s pomoci bozi a dalsich nadpozemskych vlivu podari udat Vargase, mel by jit do Livorna. A spekulace na posledni chvili je Jorginho z Verony k nam, do Verony 3-4 mega plus hostovani Bakice.

179

Ted jsem zahlídl někde na twitteru, ze snad měl bejt Macia dneska viděnej v Miláně? Kachna?

edit: ted to doplnili, prej shání golmana a záložníka eek_ani tak to bude bulshit biggrin

180

On tam opravdu byl, s nim i Pradè. Jak se blizi prestupni deadline, tak se vsichni sportovni reditele stahuji do Milana, aby tam jednali a rovnou na fotbalove asociaci prestupy atd zaregistrovali. Kachna byla jen ta cast o shaneni hracu biggrin

181

Aha, to jsem nevěděl....no já jsem si prvně říkal, co to; ale když napsali, že shání záložníka a golmana, tak mi bylo jasný, že to asi nehrozí; záložníků máme poměrně dost a přivýst teď golmana by byla docela kudla do zad pro Neta biggrin

182

Oni se tam hlavne snazili dojednat Vargasuv odchod, bohuzel neuspesne. Ta praseci hlava mela jit do Livorna a meli jsme mu platit 60% platu, bohuzel se mu to zdalo malo.

183

Do kdy má ten floutek smlouvu? Ještě rok, jestli se nepletu ne?

No, ale aby se nám ten jeho tah po levým křídle ještě v sezoně nehodil biggrin Jde o to, jestli je ho schopnej ještě předvést, mám dojem, že spíš ne; že má tah spíš směrem k baru biggrin

184

Ano, jeste rok. A s tim tahem je to jak rikas, na levem kridle ani nahodou, zato po barech vydrzi vic, nez my vsichni tady dohromady.

185

Ty zranění sou fakt zlo...Hegazy znova, do toho bude chybět Savič...prej by sme mohli podepsat Kroldrupa biggrin dobrý no

186

S tim Savicem se zda ze to je jen kachna co se narodila nekde na FB ci Twitteru, doufejme... frustrated