1

Téma: Smartphony, tablety, atd...

Ať tu zas po dlouhé době nežvachtláme jen o fotbale tak sem založil tenhle thread...

Máte nějakej smartphone? jakej operační systém je vám nejbližší? co tam máte za aplikace? smile

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

2

Re: Smartphony, tablety, atd...

Fajn nápad smile

Tak tedy začnu od sebe, vlastním Sony Xperia S a jsem nadmíru spokojen. Je tam Android, verze 4 tušim a jsem spokojen. Ale zrovna asi před týdnem jsem měl v ruce jak Iphone, tak něco s Win Mobile a vypadalo to obdobně použitelně, určitě nejsem hardcore androidista biggrin

Aplikací tam mam spoustu, vše od Fiorentiny, fotbalové výsledky, různé ty Twittery a Fejsbůky, pár her atd., ale nic co by konkrétně stálo za zmínku.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

3

To máme podobnej typ. Já vlastním Sony Xperia U a zatím taky nemám výtky. Akorát škoda že tam není slot na paměťovku. Váhal jsem ještě nad Lumií 800 ale všichni mě od WP odrazovali.

4

HTC Trophy 7 a Windows Phone 7.5 a spokojenost.

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

5

já vlastním HTC ONE V taky s Androidem čtyřkovým a nemůžu si stěžovat...taky nejsem žádnej zapřísáhlej androidák, ale přijde mi nejlepší...iCosi mi nevyhovuje...a z Lumie jsem měl strach...i když asi zbytečně, má ji kámoš a je to skvělej stroj, hrozně intuitivní, jednoduchej, moc se mi líbí....ale neměnil bych smile mimochodem xperii jsem si nekoupil právě kvůli chybějícímu slotu na pamětovku biggrin

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

6

Já stejně dycky nezaplácal ani 4 GB takže to pro mě nebyl hlavní argument...ale neuškodila by možnost rozšíření, přece jen už je to dvoujádro tak je škoda že to tam nedali.

7

Se svým LG KP500 se zdržuju debaty biggrin dielaughing

8

tak polosmartphone no biggrin taky umí volat víš co

9

SMSky to píše a na net se taky dostanu, tak vlastně, co víc potřebuju biggrin

10

Někdo schopný a znalý, co by mi udělal takovou menší analýzu zda-li Iphone 4s nebo nějaký aspoň stejně kvalitní Samsung ( buď sIII nebo jiný)? :-)

A také, prý se do toho Iphonu musí koupit u operátora nějaká mini-simka, co je na tom pravdy?

11

Strašně moc záleží, co od toho telefonu očekáváš. Pokud jsi nenáročnej uživatel, tak jsou oba dva naprosto v pohodě. Co vim, tak Samsung teď začíná dělat i telefony s Windows, to si myslím, že může být také dost zajímavé řešení.

12

Vlastně by mělo jít o to běžné uživatelské rozhraní, funkce atd. Pak také o vzhled, kdyby byl nějaký kvalitní Samsung designově podobný Iphonu.

Hlavně aby to nějak neblblo, vše šlapalo ok (i když to je asi spíše na každým telefenou zvlášť, než nějak sériově), to je to hlavní.

13

Doporucil bych ti zajit do nejakeho obchodu a tam si to osahat. Fungovat bude vse, at uz mas Iphone, nebo telefon s Androidem ci Windows.

Akorat ber na vedomi, ze Iphone ma mensi prostor pro upravy, coz ale nemusi byt nutne spatne. Jinak bych asi byt tebou zasel do obchodu a vybral to, co se mi nejvice libi na oko. Co se tyka sviznosti systemu, tak jsou bez problemu vsechny tri.

A kdyby sis nebyl uplne jistej co vzit, tak to kup online pres eshop a kdyz ti telefon nebude vyhovovat, tak ho do 30 dnu vratis.

Jinak jeste s tou mikro simkou, verim ze Iphone 4 ji potrebuje, stejne tak i nektere jine nove telefony. Ale neni to zadnej problem. Pokud chces pouzivat starou simku tak bud si ji ostrihnes doma nuzkama, a nebo odneses k nejakemu prodejci telefonu, a oni ti to ostrihnou a smitec.

14

Super, děkuju moc. :-)

Jinak jak je přesně myšleno  "Prostor pro úpravy"?

15

Rootovani, nevim jak to maji telefony s Win a Iphone, ale v Androidu se muzes dostat na uroven systemu a tam si upravovat co se ti zlibi. A pak machrovat na geek & nerd forech biggrin

Rad bych ti k tomu rekl vic, ale neprovozuji to.

16

Já taky ne, ale je toho plnej internet...ale pro běžnýho uživatele jsou skvělý všechny smartphony podle mě smile dneska už maj většinou všechno podstatný smile

17

Přesně jak řiká forZ. Ale asi bych se vyhnul levnějším Androidům, většinou to bývá bastl. U Androidu je vůbec problém s aktualizacemi na novější verze systému. Většinou je výrobci bohužel moc nedistribuují.

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

18

Tak já včera přesedlal ze Sony Xperie U s Androidem na Nokia Lumia 710 s WP, a řeknu vám že WP sem si uplně zamiloval. Svižnost, jednoduchost, moderní vzhled...bomba

19

Tu má kamarádka, moc fajn telefon za krásný peníze wink

20

Jojojo, Lumie jsou v současnosti dost možná nejlepší telefony na trhu...aspon podle me smile

21

No většina na ně zatím spíš nadává. Já si furt říkal že nejlepší je Android ale když sem zkusil WP tak hans

22

Já jsem si teď místo HTC pořídil Lumii 800 a spokojenost smile

23

800 sem si teď pořídil taktéž. Máš to už aktualizovaný na 7.8? nebo využíváš ještě ten starej 7.5?

24

Dobrá volba! Mám půl roku HTC s Androidem a kdybych kupoval ted, koupim Lumii neutral

25

chlapci poraďte, dostal jsem tablet - k cemu mi to muze bejt dobry krome prohlizeni filmu, facebooku a nakych her? da se to nejak vyuzivat na praci? mate to nekdo?

26

V podstatě jej používáme naprosto stejně. Jako takovej větší smartphone s většim displejem, k práci si to ale moc představit nedovedu, třeba i napsat článek pro fio.cz je v tom děsnej oser.

27

ho prodám biggrin

28

Pokud často necestuješ v autobuse nebo vlaku, tak nemá využití podle mě biggrin