41

Re: Sebastien Frey (ex-Viola)

No ten jeho odchod je asi definitivní. Dal bych krk za to že kdyby přistoupil na snižení platu tak si necháme jeho. Nevím no ale ten nastolenej trend v posledních 5 letech začíná upadat a začíná se hodně šetřit a klub se jen sem tam nějakým prohlášením snaží naznačit že o Evropu se bojovat bdue aby se zavřela huba lidem. Asi si budem muset začít zvykat na to že budem tým středu tabulky kterej jednou za 4 roky vystrčí drápy(něco jak Udinese).

Na druhou stranu, než aby mi Fiorentinu koupil nějakej bez mozku vyblitej arab, to radši ať hrajem 8-10 místo a můžem se radovat z každé výhry.

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

42

Opět mě Siniša tak trochu překvapil (slušně řečeno). Tedy samozřejmě o kvalitách hráčů se dá spekulovat až do nekonečna, ale neni to tak dávno co říkal, že jakmile je Frey zdráv, tak jde do branky. A teď je najednou až třetí v řadě? Navíc na začátku přípravy, kdy by měli všichni mít stejnou startovací pozici?

Nejspíš jde o tlak ze strany vedení, které chce ušetřit na Freyově platu. Ale Siniša má věčně plno keců o koulích a jak by se nenechal do ničeho tlačit, že si o sestavě rozhoduje sám..,

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

43

Collin napsal:

Ale Siniša má věčně plno keců o koulích a jak by se nenechal do ničeho tlačit, že si o sestavě rozhoduje sám..,

to v Itálii říká každej biggrin

44

prej už je ten jeho přestup do Janova hotová formalita depressed

45

Tak a je to definitivní frown...
GRAZIE SEBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
002 002 002 002

46

Achjo. mad

47

yuckwallbang

48

Se nám pomalu ta naše milovaná osa rozpadla...Frey, Mutu, na řadě je Mongolivo...čekám jen kdy půjde Gila a Gambero

49

BASTARDO-MIHAJLOVIC---- BASTARDO-CORVINO--- MERDA-FIORENTINA--------------SEMPRE--SEBA FREY----- GRANDE--SEBA FREY:cool:

50

To je tvrdý. Teď svahilsky a malgašsky. Stokrát, prosím.

51

sebastien napsal:

BASTARDO-MIHAJLOVIC---- BASTARDO-CORVINO--- MERDA-FIORENTINA--------------SEMPRE--SEBA FREY----- GRANDE--SEBA FREY:cool:

Teď si jim to nandal!

52

Jedna z ikon odešla depressed ale hlavu vzhůru třebas ten Neto bude náš druhej Frey wink a k té ose Frey, Mongolivo, Mutu, Gila ,Gambero.... tak mne by mrzel/ mrzí odchod Freye, Gily a Gambera...

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

53

Hans napsal:
sebastien napsal:

Teď si jim to nandal!

Zní mi to skoro jako Bevenuti in Civiltà. Nejsem přes jazykovědu toliko zdatný a nerad používám nějakou řeč mimo té, co umím nejlépe, ale tohle mi připomíná radost, kterou jsem zažil ve druhé třídě při nepovinné angličtině, když jsem se potajmu dozvěděl od starších spolužáků regulérní význam anglického slovíčka "Shit" a dal to k dispozici po třídě dále. Taková to byla sláva, že to každý ještě dlouho opakoval. 002

54

Tak a už je odchod Freye oficiální i na stránkách Fiorentiny, grrrr wallbang

55

Tak a je z něj pasiv. Chudák. Tohle si nezasloužil, kolena už v hajzlu má a ve Francii jej asi nemají rádi, bo odmítl reprezentovat Domenecha.

56

Sebastien nech sa dari v Janove!!!

57

tak Seba do Bursasporu

58

Achjo, zamrzi to, ze se jde takhle nekam zahazovat.