41

Re: Hokej

Ja to psal jeste pred koncem, kdy nebylo jasne kdo vyhraje. wink
Kazdopadne dnesni vykon byl super, bojovny a to vitezstvi si hokejiste vice nez zaslouzili.

Jen by me zajimalo co tam delali ty rozhodci. Kdyby piskali, alespon pro jeden tym, to by bylo videt, ze meli k normalni vyplate jeste neco navic, ale oni piskali tak na hovno, ze vic to uz ani neslo.

42

zase si ale vem ze tohle se nam snad nikdy nepovedlo...a navic ve 3. tretine sme je prehravali a v prodlouzeni jsme byli jasne lepsi...

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

43

Hans: Povedlo se to a neni to ani tak dlouho, maximalne 2 roky.
Ted nevim jestli to bylo proti Rusku ci Svedsku, ale bylo to na Euro Hockey Tour, take tam jsem vyrovnali par vterin pred koncem.

MarcoMerlo: :-D

44

Jo, divil jsem se tomu vysledku, domaci prostredi dela divy.

45

Druhy muz rise? biggrin

Ty kurzy se mi nezdaji, ja to vidim take vyrovnane (kor po vcerejsku).
Me to zase pripomina Euro hockey tour (Ceske a Ruske) biggrin

46

Ahaaaaa. biggrin
To asi dvakrat ne. biggrin

47

Ty kravo, zatim je to pekne solidni masakr.

48

taky si rikam

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

49

Tak pekny, je videt, ze kdyz zacnou makat, cehoz jsme se po 4 letech konecne dockali, ze i ten titul lze ziskat.

Naposledy upravil: skspepa (23. 5. 2010 23:08:35)

50

Koukáte na MS? Co říkáte na čechy?

51

Bez srdce... smile (Které tam před dvěma lety prokazatelně bylo...)

52

To jo no...je to takové nemastné neslané. škoda že nepřijede Džegr

53

Rad bych se zapojil do diskuse, bohuzel az na jednu tretinu utkani Nemecko - Lotyssko jsem nevidel vubec nic a nemohu tak soudit frown

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

54

Já viděl jen naše s Dánama a Švédama....a máme šanci, jedině když Kovářovi vydrží forma a budem mít štěstí biggrin jinak jsem neviděl nic

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

55

Kovář chytá fakt dobře. Štěpánek proti švédům taky podle mě nechytal špatně ač byl druhej gól jeho. I tak bych preferoval Kováře. Myslím že na medaily máme ale až moc kombinujem.

56

Vcera jsem videl cast zapasu nasich, byla to s Lotysema pekna drina. Obavam se, ze pokud se nestane zazrak, tak moc sanci nemame.

57

Já viděl taky kus a kus včera s Italama a přijde mi, že se to lepší....s rusákama se ukáže, jak moc biggrin

58

No Nazdar Cesi! Zajtra brato-vrazedny zapas o zivot! Toto je nieco neopisatelne co zazivame u nas na Slovensku. Nas vyber trenera Vujtka porazil sokujuco Kanadu a vy ste porazili Svedov. No nieco neskutocne. Ja som v tychto dnoch dostal do mojho zivota iny rozmer. Slovaci 5 ci 6 rokov sa nevedeli dostat ani do stvrtfinale a teraz je tu hned semifinale. Ako som kedysi nadhodnocoval Slovensky futbal co sa tykalo hracov ako Hamsik a hovoril som ze sme o krok pred vami tak teraz s pokorou hovorim ze nas vyber je ovela prekvapujuco v semifinale ako Cesky vyber. Priznavam vsetko to ,ze ste v hokeji daleko pred nami a nielen o krocik ale aj o 3 kroky. Svedov ste mali teda tazkych superov, ale ten Michalkov gol bol majstrovsky takisto ako Handzusov na 4:3. Mimochodom strasne ma zaujima ako to prezivate vy? Opiste mi vase reakcie z vitazstva alebo konkretne z Michalkovho golu? Ja nemam ziadnych znamych Cechov o to cennejsie bude pre mna vase prezivanie a vase nazory. Vy ste Fiorentina cz moji jedini Ceski bratia. Mozem s otvorenostou srdca povedat ze tieto chvile v zivote su pre mna neskutocne krasne. Zajtra budem fandit so vsetkych sil Slovensku, ale prehra nasho timu ma nezrani az tak pretoze nasi hokejisti su pre mna uz teraz vitazi. V pripadnom finale urcite budem fandit vam. Neviem co este dodat. Mozno to ze trener Vujtek je pre nas tim velky prinos. Slabo povedane. Zmenil a prisposobil taktiku tak vyspelo ako si vacsina Slovakov ani neuvedomuje. Takouto taktikou Slovaci este asi nikdy nehrali. Velka poklona a respekt za jeho trenovanie. Odpiste mi este daco rozobereme.

59

Přiznám se že na většině slováků mě srala ta jejich bohorovnost když někdy byli před čechama...je i pár čechů kteří dělají to samý, ale u slováků je to častější. I tak když někde nejsme my tak vám asi fandím biggrin...jinak ten slovenskej úspěch já příčítám hlavně Vůjtkovi. Je to vynikající kouč a když se člověk na hru slováků podívá tak mi přijde že tam je hodně prvků českýho hokeje. Doufám že vyhrajeme ale myslím že to může být klidně těžší zápas jak proti švédům. A já osobně a myslím že i hodně čechů zápasy s váma zas tolik neprožívají(a tím nechci slováky nijak urazit) ale pro čechy jsou prostě hlavní soupeři Rusko, Finsko, Švédsko a Kanada. S váma je to spíš o škádlení smile

60

Neskutocne sa stalo skutocnym. Neuveritelne sa stalo uveritelnym. Minuly rok ked mali Slovaci hviezdny tim tak sa od nich ocakavalo az to semifinale. Tento rok bol ciel stvrtfinale. Uz teraz su Slovenski hokejisti hrdinovia. Toto co dokazali znamena ze prekrocili svoje hranice. Vdaka patri celemu kolektivu. Ale vyzdvihnem aj trenera Vujtka, brankara Jana Laca, Mira Satana. Dik.
Dufam, ze prevazi cast fanusikov z Ceska ktori budu vo finale fandit nam.

61

Gratuluju vam ke 2. mistu! Skoda ze nevyslo finale, Malkin mel totiz s Penguins bojovat o Stanley Cup, lump! frustrated

62

Myslím, že to finále by Sborné vyšlo i bez Malkina biggrin smile

63

Dik, Collin. Vazim si to.

64

Smutná to zpráva...
http://hokej.idnes.cz/legendarni-rusky- … entace_rou

65

Morrow, Murray... Iginla! Pittsburgh to letos s playoff mysli vazne eek_ani

66

Myslí, myslí. Ale hlavne Crosby hra ako poloboh. Ked mate takeho hraca tak nastartuje aj ostatnych ku vykonom nad ich hranice. Kris Kunitz, James Neal ci Dupuis. Toto ma obdobu aj v minulej sezone, ked spomeniem Clauda Girouxa a neuveritelnu sezonu vo Flyers. Myslim, tym prinos Jara Jagra pre tohto hraca ci pre Hartnella. Tuto sezonu Giroux zaostava za vykonmi tej minulej. Klobuk dole pred Jagrom aj v tejto sezone ho sledujem a mam ho v plnej pozornosti, kazdy gol a pekne momenty. Mimochodom ten Dallas mi nikdy v NHL nerezal, ani za cias Modana ci Hulla, ale teraz im fandim. Hovoris Collin, ze Pittsburg sa posiluje a ja davam este zopar timov, ktore mozu vyhrat Stanley Cup: Chicago - to by povedal kazdy, pre ich formu a silu, Anaheim - Getzlaf, Perry, Selanne, ci Bobby Ryan su top utocnici, Boston, Montreal ci Los Angeles. Apropo ten Los Angeles si ma ziskal minulu sezonu svojou neuveritelnou dominanciou v play off. Do toho Los Angeles!

67

Jsem zvedav, jak to Pens poskladaji. Ale ocekvama Iginlu v prvni a Morrova ve druhe lajne. Trochu skoda, ze tim budou muset odtrhnout Dupise od Crosbyho, jde jim to spolecne naramne. Ale zase tim vznikne excelentni treti rada.

Kuniz - Crosby - Iginla
Morrow - Malkin - Neal
Cooke - Sutter - Dupuis
Glass - Vitale - Adams

Myslim, ze to odnese Kennedy, minimalne pujde na tribunu, ale cekam spis trejd za nejakej 4. draft. Talentovanej Bennet asi docasne na farmu a Jeffrey i nadale 13. utocnik.

Zajimava je i situace v obrane, az se teda uzdravi Letang. Ocekavam, ze Murray a Orpik by mohli spolecne utvorit absolutni zavoru stylu Gill - Scuderi pred nekolika roky, cimz se sice roztrhne skvele hrajici par Orpik - Martin, ale verim, ze by to za to stalo. Tipuju neco jako:

Letang - Martin
Orpik - Murray
Niskanen - Eaton

A v zasobe dalsi jako Despres, Bortuzzo, mozna i Engelland, neni to zazracnej hrac, ale nez ho trejdovat za 7. kolo v draftu, tak si myslim, ze bude lepsi si ho podrzet, pro pripad zraneni.

Co se tyka ostatnich, tak to po hrichu bohuzel az tak moc nesleduju, kdyz to prezenu, tak o zapadni konferenci nemam bohuzel skoro zadnej prehled. A na vychode, silnej je Boston, neprijemnej by byl Montreal. Ale hlavne se chci  vyhnout New Jersey, a nebo Philadelphii, i kdyz ta se nastesti do playoff nedostane.

68

Co sa tyka toho ,ze kto komu nesedi tak toto si dost vsimam. Co spominas tu Philadelphiu tak minuly rok bola pre Pittsburgh nocnou morou. Herne letcom tucniaci uplne sadli a prevalcovali ich. Napriklad tuto sezonu si vsimam ako Penguins vedia na Boston. 5 zapasov 5 vyhier. Alebo Vancouver aj s tou minulou sezonou z 8 vyhral 7 zapasov nad Coloradom. Alebo New Jersey sa poslednych neviem kolko zapasov strasne dari proti uz spominanej Philadelphii.
Mne osobne NHL velmi chybala. Pre mna je KHL beckova liga mozno aj horsie. Som rad, ze sa nejak dohodli a robia hokej atraktivnejsim ako bol.

69

Tak Jarda Jagr nam jde do Bostonu, preji mu jen to nejlepsi, ale ve stejne konferenci s Pens ho rad nevidim biggrin

No a Pens se snad uzdravej hraci, bez Crosbyho, Letanga a Martina + spatny vykon Vokouna a na Buffalo to nestacilo. Verim, ze prvni misto ve skupine se uhraje uz i tak, staci v tech zaverecnych zapasech udelat v prumer bod na zapas.

70

Pens to udrží, mají ted neuvěřitenou sílu bych řekl....Iginla se ještě osvědčí smile)))

71

Kolik se má hrát vlastně mačů?

72

Jede se do konce dubna, takže základní část je podle mě na 48 utkání celkem.

73

To co poviem je asi nepochopitelne, ale uz mam plne zuby Hossu a Handzusa. Tak pekne sa podielaju na vyradeni mojich Kralov z LA az ma znervoznuju. Uz je 1:3 a nestavil by som ani cent na Kings. Hlavne ma sere, ze to Chicago ich predcuje aj herne. V noci za stavu 2:3 bolo LA ako paralyzovane a nebolo schopne vypracovat si poriadne ani sancu. Takisto v prvom zapase po 2. tretinach viedlo Chicago 2:1 a v tretej tretine mali LA jednu vaznu sancu na vyrovnanie. Som z toho frustrovany. Mimochodom Collin aj tvoj Pittsburgh asi padne. Teda dnes v noci by som na Pens nevsadil ani cent. Pacila sa mi rozhodujuca akcia 3. zapasu. Jagr zobral puk Malkinovi, prihral Marchandovi a ten Bergeronovi, ktory z prvej nedal sancu Vokounvi ci Fleurymu. Mimochodom ten David Krejci hra zase fantasticke play off ako ked Bruins vyhrali Stanley Cup. Co je to za hraca v priebehu sezony hra priemerne a potom na play off vystreli ako raketa!

74

Tak a je po sezone. Teda pro Pens. Bohuzel, rozhodl brankar, i kdyz prekvapive ne to, ze je Fleury spatnej a ze nic nechyti, ale ackoliv byl Vokoun neuveritelnej, tak Rask byl snad z jine planety. Neni mozne, ze hraci jako Crosby, Malkin, Letang, Iginla, Kuniz atd. mu ve 4 zapasech dali celkem jen dva goly.

Pens bohuzel dojeli na hura hokej. Ta jmena k tomu svadi, a Islanders i Ottavu s tim prejeli, bohuzel na Boston to nestacilo, protoze se k tomu tempu nenechali strhnout. Tak snad za rok depressed

75

Tak tak, souhlasím frown viděl jsem s Bostonem jen jeden a kousek zápasu; ale prostě Pens chtěli moc hrát hokej; furt si mysleli, že hokejovým uměním je porazí....a to co předváděl Rask, to bylo neuvěřitelný...

76

Co říkáte na včerejší změny na trhu s volnými hráči? Boston se pomalu rozpadá, Chicago udrželo jádro týmu opět pohromadě a zdá se, že bude řádit v play-off i za rok. A kam půjde vlastně Jágr? Jeho požadavky, cca 4-5 mega - aspoň pokud soudím podle poslední smlouvy - to může být limitující, protože spoustu klubů nemá peníze kvůli snížení platovýho stropu.

Překvapili mě Briere a Lecavalier, podepsali opravdu za hodně...a vůbec, ty volný hráči dostávaj takový pálky, až se fanoušci nejen jejich klubu určitě stydí.

77

Cital som si o Brierovi ako odmietol Montreal pred mnoho rokmi a za to ho vzdycky pri prichode s Flyers vzdy vypiskali. Teraz je v Montreale, tak uvidime ci prebudi byvalu formu. Lecavalier mi pride ako s kazdym rokom upadajuca hviezda. Mozno to chcelo zmenu uz davnejsie. Vo Flyers mu prajem, to je tim, ktory sa mi riadne paci. Iginla podpisal Bostonu, Bobby Ryan do Ottawy, Alfredson do Detroitu- to si myslim, ze pre Detroit to neni extra posila napr. ako bol Jagr pre Boston, kde aj ked neskoroval, ale ja vam hovorim bol neskutocne platny v hre Bruins. V play off som ho sledavoval hadam v 5,6 zapasoch a videl som neskutocnu kvalitu. 41 rocnu! Stale to opakujem, a vynasam ho do nebies, a ked by som citil, ze je to z jeho strany silene urcite by som ho takto nevelebil. A Alfredson v Detroite - no neviem. Detroit mam takisto velmi rad este z cias Yzermana ci teraz Dacjuka s Zetterbergom, alebo preto, ze je stade Eminem haha. No nemyslim ze Daniel bude lider. Valteri Fulppula do Tampy - tento Fin mi tiez pride ako upadajuca hviezda. Este poviem nieco co sa asi nebude pacit Collinovi, ale ten Pittsburgh mi uz dlhsie nesedi. Mozno je to tym Crosbym alebo neviem cim. Vratme sa 20 rokov dozadu a fandim mu pretoze tam hral najlepsi hrac historie Mario Lemiux, aspon pre mna.

78

Co konkrétně ti na Pens nesedí? Hráči? Styl?
Já jsem moc rád, že se daří udržet jádro pohromadě, přiznám se, že už jsem byl smířenej s tim, že Letang odejde. Teď se podepsal Scuderi, pokud vydrží zdravotně, tak to bude dost podstatné vylepšní obrany. Něco co se čekalo od Murraye.

79

Nesedi mi hlavne Crosby a nim je ovplyvneny cely moj nazor na Pittsburgh. Vyslovene, ze by som ich neznasal - to nie, ale mi nesedia.