1

Téma: Fotbal v TV

uz me serou...jak Nova sport tak sport 1...na Nova sporte bezi anglicka liga...to pochopim ale proc tam serou Ligue 1? to samy sport 1...misto atraktivniho zapasu v Serii A tam daj Sporting Gijon - Malaga demence proste...

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

2

Re: Fotbal v TV

No ono i spousta lidi si mysli, ze Serie A neni absolutne atraktivni. Mozna to tam nemelo takovou sledovanost, ostatne italskou ligu hraje stale mene Cechu - kdyby za nas porad hral Ujfalusi nebo v Juve pokracoval Nedved, sledovanost by byla mnohem vyssi.
A taky je mozny, ze Sport 1 proste jen nema penize na kvalitnejsi prenosy. To same driv Prima - davali porad do zblbnuti skvele hrajici Derby. biggrin

3

tak treba se Nova pochlapi a uvedomi si ze je furt lepsi dat Serii A nez Ligue 1

4

Nebo neni treba u techle televizi nejakej francouzskej kapital? Kdyz ho mivala driv i Frekvence 1. To by pak bylo dokonce i logicke, ze davaji porad Ligue 1. Tam je ale atraktivni tak mozna zapas Lyonu a Marseille, mozna Bordeaux a pak dlouho, dlouho nic...Serie A je zajimavejsi, ma daleko lepsi hrace celkove nez franc. liga. A minimalne je treti v poradi za Anglii a Spanelskem. smile Takze bud zapas treba Lpool-Aston Villa nebo Bilbao - Real Madrid...anebo italska liga, kdyz se nic poradnyho nesezene. Divat se na stream me fakt nebavi frown

5

tak ja se osobne raci kouknu treba na Juve - Viola nebo Inter - Lazio nez Lpool - Aston Villa

6

Ja taky, ale jde o to, aby meli velkou sledovanost. Premier League je medialne prezentovana jako liga nadlidi. Takze by to solidne neslo.

7

ja nemyslim vyradit PRemier League...ale Ligue 1

8

Jo, to taky. Ja jen rikam, ze PL je precenovana. smile
Ligue 1 by se mela vysilat jednou, dvakrat do roka. Ale holt na to asi fakt nejsou finance, aby byly prenosy z Italie nebo jinych lig.

9

Sport 2 ho dava ale ten ja nechytam mad

10

Ja bohuzel taky ne...tak nam zbyde jen ten skvelej stream. frown

Naposledy upravil: Giancarlo (19. 9. 2009 14:07:11)

11

Dnes jsem shledl Neapol - Udinese, gugriajela me uplne nicil, mit ten fotbal o pul hodiny vic, tak jsem snad brecel!

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

12

A to je reprezentant. Ale co, nyni je v obrovske forme Zakvinta. Kdyz dal gola Livornu...a taky Bulharum. biggrin
Tak snad Ganjajarela je z formy, co se Neapole tyce. Zacinala bejt poharove nebezpecna.

13

Mimochodem - jste dneska pro chat? Cirka od pul devaty treba. smile

14

kolem pul desaty muzu dorazit smile

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

15

Koukal jste nekdo na Man Utd - Man City...takovej krasnej fotbal. smile Giggse chci na pulrocni hostovani v lednovem prestupnim terminu. biggrin

16

byl sem mimo civilizaci takze sem videl kulovy...pro chat sem smile

17

Serii A uz zase dava S1 a ne S2?

18

Oba dva dokonce, na jednom bezel Inter a na druhem R**a.

19

co se to deje biggrin

20

MarcoMerlo napsal:

Jo, to taky. J

21

ja myslel ze nejvic golu pada v Nemecku a Italie jsem cetl ze je az treti...

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

22

Ja bych k tomu dodal dva komentare, prvni muj: pocet golu sam o sobe az tak moc na kvalitu, ci podivanou neukazuje.

A pak na cem jsme se nedavno shodli s kamaradem, velkym fanouskem Serie A: I kdyby vsichni tvrdili ze spanelska, anglicka, nemecka, nebo treba estonska liga je hezci, lepsi, zajimavejsi atd. pro nas stejne zustane cislo jedna Serie A a ti co nesouhlasi nam muzou treba polibit... smile

23

presne. Nekomu se libi tvrdej anglickej fotbal, nekomu ne...jako se vsim asi... biggrin

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

24

Dava vobec daka ceska televizia Seriu A? Tento rok som kukal program Digi Sport a nevidel som tam zapasy Serie A. Ani Sport 1. Vysielaju ju vobec?

25

Taky sem nasranej. Na digi to loni běhalo a letos sem tam viděl snad i pár reklam...nechápu, hlavně že tam serou nějakou brazilskou ligu nebo ligue one

26

Vcera vecer iba tak relaxujem po robote a pozeram telku. Prepnem na Sport 1 a cuduj sa svete vysielaju madarsky futbalovy zapas. Pride mi z toho az smiesne. Clovek by si chcel pozriet mozno futbal z lig, ktore su viac zaujimajsie. A este jedno: ked uz televizie nevysielaju Seriu A alebo ine lepsie ligy tak by mohli aspon robit raz za tyzden zostrih z tychto sutazi. Toto nemame v ziadnej slovenskej televizii. Aspon kazdotyzdnovy zostrih by mi stacil a k tomu kvalitny komentar.

27

Protože i na sestřihy potřebuješ mít nakoupený práva. A všechny práva na tyhle ligy u nás vlastní Digi Sport. Nevím jak je to na Slovensku, ale dost možná podobné…

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

Příspěvky [ 27 ]

Stránky 1

Chcete-li přispívat, musíte se přihlásit nebo projít procesem registrace.