161

Re: Přestupy Léto 2012

A doktor Grünstein. Za jeho ploužení se po hřišti bych mu to snad i přál, vydělává peněz dost na to, aby něco hrál. Přitom se mu jen nechce.

No a Nasťa, zde souhlasím. Odejít asi musí, navíc by asi nebyl spokojenej, kdybychom mu neumožnili přestup k City. Byť tam odkope letos tak sedm zápasů.

162

Nevím no, já mám Vargase furt tak nějak oblíbenýho takže mě trochu mrzí to jak dopadl. Co se týče Nasty tak za ty prachy asi dobrej kauf. I když toho Saviče neznám tak co sem tak študoval tak to žádnej zázrak není. Chtělo by to přivést ještě jednoho beka a kvalitního. Camporese si snad pár mačů odkope a Hegazyho jsem zatím hrát neviděl.

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

163

Obavam se, ze Vargas je ve stavu, kdy prepije i antabus. Skoda, mohl to dotahnout opravdu daleko.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

164

Savič nakonec do plného vlastnictví. Máme vůbec na jeho plat? Nechci vědět, kolik mu v jeho věku dali Cities. smile

165

už je to ofiko či co?

166

No jak jsme tu spekulovali, jestli hostování nebo přestup, tak football-italia.com infomuje, že Savič by přišel na přestup (full ownership). Což je vlastně dobré, ale...budeme mít na jeho plat? Ostatně - dobrá zpráva je to, že je stále blíž Berbatov. Takový syrový Bulhar se dopředu hodí, branek dá jak Jove! 002

167

Tak Berbatov je skoro náš. Prej na dva roky s opcí na další a bude nás stát 5 mega. To není vůbec špatný.

Jinak Lazzari by měl jít do Udinese a Vargas na hostovačku do Janova

168

A Berbatov by měl dneska podepsat 002

169

Prade na hrad, strikam z neho. hans Jeste by me zajimal Berbuv plat, ale to se dozvime z gazzetty.

170

A nebo nedozvíme, protože se nám ho na poslední chvíli snaží vyfouknout Juve a dost možná uspějí. frown

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

171

Koupíme Boriella biggrin

172

Berbatov je v nenávratnu. Ach jo, snad se nám s penězma za Nastasiče podaří splašit někoho lepšího než Bendtner nebo Borriello. Ten Lisandro Lopez by nemusel bejt marnej, Kiessling, Matavz…

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

173

Do prdele a do huby, fakt wallbang

174

Berbatov je asi fakt něco jako M€lo. No a k těm posilám - Matavž by byl vynikající, klidně ať přivedou obecně někoho z Eredivisie...hlavně, ať se ten přestup už dojedná, jeden útočník prostě chybí. Borriello, to snad ne...radši někoho z juniorky, s jeho platem a výkonností...to je už horší varianta snad jen Pazzini. wallbang

175

Na Berbu sem se těšil ale je to prvotřídní čůrák no...co si budem říkat. Z těch možností Berba, Borrielo, Bendtner, Lisandro, Kiesling nebo Matavž. Toho posledního znám jen podle jména. Kiesling je určitě zajímavej hráč. Bendtnera spíše ne ač vůči nemám takovou averzi jako vy a Lisandro už je za zentiem. U Borriela je jistý že bude atakovat 10 a víc gólů když bude mít vedle sebe někoho jako Jojo.

Jinak Vargas je už skoro na 99% v Janově....ještě bude dejchat a pak by se to mělo podepsat

176

Snad na Vargase na tech testech budou mirni!

Vtipne je, ze v tuhle chvili neni vubec jasne, kdo bude v nedeli hrat na leve strane obrany. Nasta je pryc, Campo se take zda byt na odchodu. Pokud prijde Bovo, tak volba asi padne na nej.

177

Prichazi Nenad Tomovic! (asi vymena za Camporeseho)

178

Na jednu stranu oceňuji jugoslavizaci, ale proč pouštíme takový talent oplátkou?

179

Nejdřív Nasta a pak Campo...no nevím jestli Tomovič je to pravý ořechový

http://www.eurofotbal.cz/clanky/berbato … ci-192462/ MERDA BERBA! wallbang

180

Zdá se, že příchod Tomoviče není s odchodem Camporeseho spojený, uvidíme. Taktéž vše nasvědčuje tomu, že z Palerma dorazí Migliaccio.

181

Kdyby šel Camporese jen na hostování, tak prosím...ale pouštět jej za pár šupů, když zase nějak zvlášť zadlužení nejsme...to se mi moc nezdá. V Janově si nezahraje krom toho o moc víc jak u nás, či? Tomoviče vítám, ale nejsem si jist, že je to hráč do základu. smile Migliaccio...k čemu ho vlastně potřebujeme? Že by jako vzal záskok za Pizarra?

182

Hele, s tim Camporesem to moc nepobírám, proč že by měl vlastně odcházet - pokud ne na vlastní žádost. Tomović uvidíme, v tuto chvíli je vlastně v základní sestavě, třeba bude užitečnej. Prej je rychlej, což vedle Gonzala bude třeba.

Migliaccio předpokládam na lavici, dodá záloze trochu fyzické síly, ale v základu bude stěží. Spíš takovej záskok, co nastoupí v případě potřeby a Olivera tím pádem může na podzim hrabat listí, v zimě sníh.

183

K tomu Migliacciovi...Jestli chceme hrát 3-5-2 tak sou záložníci potřeba. Aquilani je jak domino, nevíme kdy se zraní. Migliaccio by byl super. Navíc máme ještě Della Roccu...těch alternativ tam bude víc cožý je super. Oliveru bych nejradši poslal zpátky do Lecce nebo odkud přišel.

184

Tak Migliaccio je prej náš

185

Tomovic taky a Vargas v hajzlu.

186

Dvě dobré zprávy. Nenada už do sestavy nějak zapracujeme a co říct o Vargasovi...snad jen - zmrd z kádru, Bůh do domu!

187

lol asi se vrítí Luca Toni! Proč ne? Na lavičku dobrej. Jako kdysi Vieri.

188

Benvenuto LUCA!!!!!! 002 002 002 002 002 002

189

Sem hrozně rád, že přišel Toni. Kdyby jste přes den četli ty jména co s náma byly spojovaný, tak sme z toho vyšli nejlíp. Floccari, Morimoto, Bianchi, Pozzi a spol. yuck

190

Já tomu pořád nějak nemůžu uvěřit, přijde mi to divný a vtipný zároveň! Ale... vítej zpátky Toni! 001

191

Ztracený syn se vrací....Z těch možností co byly bych bral asi jen Floccariho...v jednu chvíli sem četl že nevyšel Bianchi a pak ani Pozzi....pak proběhl hluboký oddech a večer čtu že Toni...pecka.... a co se týče té Lamy tak v Catanii nebyl špatnej. Kupoval sem ho i na FM a svoje si odkope biggrin

192

No jsem zvědavej....vedle Joveho by mohl ožít a silovýho útočníka potřebujem smile palec 001:fio4:

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

193

Na ceste zo Zvolenskej Slatiny do Viglasa(nedaleko Zvolena) je vedla cesty znacka a na nej napisane Lucatoni. Neviem co to znamena ale je to tam napisane. Sranda. Tento prichod Lucu sa mi velmi paci. Do Toho Fiorentina.

194

ahaha biggrin Dobře bratia!!!

195

Tak jsem zvědavej, jestli Luca dá těch 15 gólů za sezonu. Každopádně vánoční dárek pro sebe jasnej (jeho dres). Pokud někdo ví, jak najlevnější objednat, tak prosím napiště. Já bych ho neodepisoval. Sice jsem ho naposledy viděl a sledovat tak nějak v Bayernu, ale věřím mu. Co se týče ostatních, tak Llama podle mě bude hrát proti slabším soupeřům a Pasqual proti silnějším. Miggliaco bude alternativa, když se někdo zraní ze středu pole, přijde mi jako druhej Liverani. Jen mi vrtá hlavou, co se slibuje od Fernandeze..

196

Ten Fernandez se zda bejt sikovnej, urcite bude potrebovat cas na adaptaci. Navic 3-5-2 si myslim pro nej neni uplne to prave orechove, ale Montella casto naznacoval, ze chce mit kadr takovej, aby mohl kdykoliv menit z jednoho rozestaveni na druhe.

197

Mati by byl vynikající do 4-3-1-2 nebo 4-2-3-1. Ale na tu chvíli co hrál v Neapoli tak hrál velmi dobře.

198

Přesně tak. On by mohl být přesně tím kdo bude vytvářet pro útočníky golové šance když bude operovat jako trequartista pod nimi. To je to co nám chybělo jak proti Udinese, tak proti Neapoli. Spousta držení míče a přihrávek, ale velmi málo golovek.

199

Takže je to podobný typ hráče jako Rosický?

200

Fernandez je velmi dobry na priame kopy smile uz len v EL proti Man City dal 1 gol z priameho kopu a z druheho nahral na gol smile on je velmi technicky zalozeny