1

Téma: SERE MĚ!

hosi...tak vam reknu ze sem do skoly asi vykrocil levou...jedu normalka autem do skoly, vzal sem kamose...zaparkuju du do budovy...tam zistim ze budem mit ucitele u kteryho je tezky prolezt i s uplatkem...vylezu ze skoly a tam vidim nabourany auto...DEN V PICI!

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

2

Re: SERE MĚ!

Jo, tak tomu rikam den blbec! ber to s usmevem, moje mamka dycky rika: A bude hur biggrin

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

3

nakonec se to vyresilo tak ze se to do na pojistovnu tak snad me naky prachy na opravu prispejou...

4

To by se M€lo zaplatit cely z povinnyho ruceni vinika, ale kdyz vinik neni, tak nevim no smile ale pojistovna by to zaplatit urcite mela...mas to hodne pomackany?

5

skoda cca za 3-4 tacy...jo snad se to zaplati...protokol o nehode je sepsanej a uz sem aji volal na jeho pojistovnu...v podstate celej predek krome prave strany je v prdeli

6

Hoši to by ste nevěřili jak je všechno na píču.

14.11. Sem dával auto na opravu + technická.
16.11. Se auto poprvé po technické vysralo. Vybitá baterka + výměna klíňáku
18.11. Se podruhé vysralo dobíjení baterky takže výměna cívky na altecu a ok
Dneska se zase vysralo a zase to vypadá na baterku. Z práce mě domů už pustili pač sem všechno co bylo potřeba udělal docela rychle takže sem nemusel otravovat a review sem mohl sepsat teď. Pak se vysrala ta kraksna a já v té zkurvené zimě čekal třičtvrtě hodiny než pro mě přijel odtah. Měsíc uplně na hovno fakt!

7

Platy futbalistov prekracuju vsetky medze. Sere ma ako je mozne ked brankar povie nestaci mi plat 2,5 mil euro rocne pretoze doteraz zarabal 4,5 mil. eur(Julio Cesar). Celkove ten system platov hracov je velmi zle nastaveny. A ono to ma aj svoje dosledky. Keby nemalo serem na to. Vacsina klubov ma dlh voci bankam. Napr. AS Rim 300mil. eur, Real dakych 240 mil, Manchester Utd. ani neviem kolko. Proste dokonca aj najbohatsie kluby su zadlzene. Toto cele by malo predznamenat pokles vysky platov. Alebo pokles vysky sumy za ktore kluby kupuju hracov. Ale opak je pravdou. Cim dalej tym viac hraci viac zarabaju a prestupove sumy su vysoke. Chcem sa vratit vela rokov dozadu ked generacia hracov nasich rodicov(ja mam 24) nemala ani ponatie o takychto zavratnych peniazoch. Co si to hraci neuvedomuju ze ich zamestnavatelia nemozu donekonecna zvysovat dlh? Alebo poviem to na rovinu. Chyba je v UEFE ci FiFE myslim tym vedenie celej tejto organizacie. Mal by byt vydany zakon kde by bola urcena maximalna vyska platu ktoru nesmie ziadny klub na svete presiahnut alebo maximalna suma za ktoru moze klub predat svojho hviezdneho hraca. Do riti. Ak je skutocne nieco co ma sere tak je to toto. Tato tema sa tyka aj politiky ale tu do futbalu zatahovat nechcem. Srat na politikov. Este k tomu Juliovi Cesarovi. Spytaj sa fotra kolko zarabali futbalisti za jeho ery. Poviem toto cyba ti pokora synu. Jebat na cely tento system.

8

Mozna by nebylo od veci zavest neco podobneho, jako je v NHL, platove stropy, platy hracu v pomeru k prijmum souteze atd. Jenze takoveto zmeny by musely byt po celem svete, nejen treba v Serii A.

Za uvahu by stal i zpusob, jakym v NHL funguji hracske kontrakty. Pri prestupu by se nedelal novy, ale pokracoval by v platnosti stavajici, nemoznost prodlouzit smlouvu az do posledniho roku jeji platnosti atd.

A postavit mimo zakon hracske agenty! frustrated

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

9

Tak! Dát agentům strop na všechny bonusy a prémie a provize pro ně a zdanit 80%! biggrin