1

Téma: Nový sportovní ředitel

Tak po dlouhe dobe nas Pantaleo Corvino opusti. Kdo by jej mel nahradit? Mladej a talentovanej a nebo radeji nekdo, kdo uz toho ma za sebou vice nez dost?

Prvni spekulace hovori hlavne o jmenech Leonardi (Parma) a Lo Monaco (Catania) a urcite se brzy vyroji dalsi.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Nový sportovní ředitel

Leonardi by se mi asi líbil, i ten Rui Costa by mi asi nevadil...ale upřímně, kdybych měl vybírat já, tak nevím

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

3

Mě by se líbil Sabattini nebo Marotta biggrin...ale to sem hodně vedle. Moc tam ty pány neznám. Lenoardi asi nebude uplně marnej. Rui Costa těžko říct.

Nejpravděpodobnějsí je prej ten Lo Monaco z Catanie...nevím jeslti je dobrej...

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

4

jo, Lo Monaca se na to prej dneska ptali a on to odmítl komentovat s tím, že nemůže slíbit, že bude pokračovat v Catanii...tam to vypadá....mě by se asi líbil i ten Rui Costa; v Benfice je sice relativně chvíli, ale daří se jim a vypadá to, že to Ruiovi jde...navíc je "fialovej" smile

5

Nejsem zrovna příznivec bejvalejch hráčů v managementu, ale Costa by mi nevadil. Lo Monaca neznám, chtěl bych spíš někoho, kdo to umí s mladejma klukama než někoho kdo sem bude tahat hráče z latinský ameriky. Četl jsem ještě o bejvalym DS Liverpoolu, jméno si teď nevzpomenu...

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

6

Ani ja bych nebyl moc nadsenej, kdybysme se stali dalsim dovozcem druholigovych argentincu. Zase na druhou stranu, pokud jiz brat nekoho z Jizni Ameriky, tak je lepsi, kdyz to dela clovek co tomu rozumi, nez pan z Lecce co do Brazilie jezdil za travestitama.

Lo Monaco ma v Catanii vynikajici vysledky a za predpokladu, ze Della Valle nedaji na letni prestupy 50 milionu verim, ze by to byla dobra volba.

Zajimavej clovek je i Pasquale Sensibile, ma za sebou nic moc sezonu v Sampdorii, ale verim ze on predstavuje novou generaci DS, pokud by klub chtel nekoho mladeho, tak bych dal sanci jemu.

A Leonardi by byla urcite take ok volba, takova trochu na jistotu, skoro jako kdyz tenkrat prichazel Corvino. Otazka je, zdali by ho uvolnila Parma.

7

On ten Lo Monaco to podlě mě nakonec aji bude a asi to bude dobrá volba. Jen doufám že nebudem mít tým plnej argentinců.

8

Mencucci to dnes zabil. Vcera na pry byly odepreny dve penalty a proto jsme prohrali... Nejen sportovniho reditele, ale cele vedeni vymenit. Zn. Specha!!!

9

sem četl že Delia nahradí Siniša biggrin

10

To jsou jen vejmysly tisku, v 90 % italskejch klubu by k tomu doslo. Ale aspon v tomhle je familie Della Valle celkem rozumna.

11

Má to jednu výhodu. Nový DS si bude moci vybrat trenéra podle svého gusta.

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

12

Taky mě to napadlo...to může bejt dost důležitý, novej sef si privede svyho trenera, kteryho bude drzet a tyhle sracky s hracema snad skonci...doufam....

13

Ano to je pravda. Zas na druhou stranu je o to důležitější vybrat toho správného člověka.

Hned se vyrojila spekulace, že pokud by přišel Lo Monaco, tak by si přivedl svého (a také mého) oblíbence Atzoriho. Já bych asi hans, jenže po zkušenostech s nezkušenym Sinišou a vzhledem k podzimnímu Atzoriho failu v Sampdorii je to nemožné, ani já bych se do toho nepouštěl.

14

Atzoriho prosím NE!!! Proč nezkusit nějakou bývalou hráčskou personu. Třeba by se mi tu líbil Frank De Boer ale to je asi scifi. Unai Emery vytáhl Valencii ze sraček...klidně bych to zkusil i na něj. Z italských trenérů těžko říct no. Těch správných voleb je dost jenže všichni jsou pod smlouvama. Spalletti, Guidolin, Colantuono...jen doufám že nepřijde někdo jako Marino, Ballardini a jim podobní blbečci....ale co třeba Malesani?

15

Co ti Atzori provedl? biggrin Kazdopadne v soucasne situaci to neni realna volba.

Trenera ze zahranici bych neocekaval, budeme mit dost starosti dat do kupy kadr, natoz jeste navykat na trenera z ciziny. Malesani je fajn, je to tak trochu blazen a umi strhnout fanousky, jen mi tak nejak moc nesedi k familii Della Valle.

Z mladejch treneru me napada treba Pioli, kterej letos v Bologni hral celkem dobrej fotbal a hlavne dost dlouho za Fiorentinu hral. Jenze v nasi situaci to chce asi nekoho zkusenejsiho, sazku na jistotu.

Kdybych vybiral ja, tak jedno jedine jmeno jest: Zdenek Zeman.

16

Moje řeč! Zeman by to dal během dvou měsíců do latě, hráči by z něj s*ali magi v kostkách...a fanoušky by stáhl tím fotbalem, co povětšinou hraje...jen už má roky...

17

Atzori mě nikdy ničím neupoutal. Pro mě je to trenér na úrověň týmu jako třeba Catania, Bologna atd...(jo sme na otm hůř ale chápete biggrin)...Pioli vidíš. Na toho sem uplně zapomněl. Ten by taky nebyl vůbec špatnej. Zemana nevím. Toho bych asi neriskoval. Byla by to záplata na rok na dva...ale Pioliho bych tu bral asi nejradši. Spolu s Malesanim

18

Tak Oriali po několika jednáních odmítl. Spekuluje se o tom, že mu Della Valle nechěli dát požadovanej budget na přestupy a taky, že nechtěl Ranieriho. Tak kdo dál? Lo Monaco stále ještě nepodepsal Janovu...

19

Nevim, jestli je to dobre, nebo spatne ze to Oriali odmitnul. Nebyl jsem z nej extra nadsenej, ale ani jsem nebyl zasadne proti.

Rika se, ze take bylo duvodem, ze Della Vallaci nechteli dat Orialimu absolutni volnost, jakou mel Corvino, ohledne rozdeleni roli atd. Coz by byla potiz i v pripade Lo Monaca. Hlavne bych rad vedel, zdali alespon Andrea Della Valle vi, co vlastne chce...

20

Lorenzo Minotti už není sportovním ředitelem Ceseny. S vedením klubu se dohodl na ukončení smlouvy, která měla běžet do příštího léta, a podle nepotvrzených zpráv by se měl brzy ujmout stejné role ve Fiorentině

Znáte ho?

21

Ano, je to schopnej clovek. Jestli by byl dobrej pro nas, to nevim.

22

Tak Daniele Pradé...uvidíme no

23

Četl jsem, že v AS moc na mladých nestavěl. depressed

24

To je otázka no. Já spíš během jeho působení v římě četl, že mladým nedával šance spíš Spalletti. Ale taky si vem kolik nadějných mladých hráčů řím měl? Jedinej byl Cerci kterej se tam nikdy neprosadil a skončil u nás. Pak Okaka kterej už ani nevim kde je. Ale sem na něj zvědavej. Myslím že je v něm docela potenciál postavit slušnej tým tak uvidíme. Teď to chce ale rychle nějakýho kouče. Když byl v římě Ranieri tak tam byl právě s Pradém. Nevím proč ho fanoušci nechcou