1

Téma: Copa América

Sledujete někdo? Já jsem prozatím viděl oba zápasy  Chile, Peru a Uruguay, plus nározově i pár dalších.

Celkem mě to baví, fandím tam Chile, ale neni to takové to fanatické fandění, jako s Fiorentinou, takže si pro jednou užívám i fotbalové krásy biggrin

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Copa América

Já jen výsledky. Fandím Chile a Argentině smile

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

3

Vargas pomohl peru k postupu! Aspoň aby on zůstal!

4

Včera sem na to po očku koukal a chlapec hrál zase skvěle. A vydržel dokonce 120 minut...

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

5

Modleme se ať se nezraní

6

No z těhle 120 minut se bude dávat do kupy minimálně do prosince. Otázka je jestli u nás, nebo jinde wallbang biggrin

7

Ale hrál parádně. Jeden z nejlepších na letošní Copě. Sice se druhý poločas vytratil, ale asi si šetřil síly na prodloužení.
Strašně bych jim přál, aby to vyhráli a on se nezranil. Jemu by stoupla cena přes 20 mega a pokud by zůstal, hrál by o nové angažmá jako o život.

8

Je to velkej tahoun, proti Uruguay to ale bude podstatně těžší.

Jinak co mě hodně pobavilo, ve čtvrtfinále jsem fandil Uruguay, Peru, Paraguay a Chile, postoupili všichni až na Chile, který přitom měli zdánlivě nejsnadnější los. Venezuela měla snad tři - čtyři střely za zápas, Chile snad pět tyčí a břeven... Ale takovej je fotbal.

9

All star Copa América

Muslera, J. Zanetti, Vizcarrondo, Lugano, Armero, Riveros, Ganso, Suarez, Vargas, Guerrero, Forlan

10

Pokud fandite Paraguay: http://www.gqitalia.it/eros-girls/artic … y-magazine

11

Není to ta co jim slíbila striptýz na MS když vyhrajou? Nebo si to pletu s někým jinčím?

12

Jojo to je vona. Akorat ze se svleka pokazde, kdyz zaprsi, nejen kdyz Paraguay neco vyhraje biggrin

13

Správná to fanynka...to by u nás mohl dělat Kroldrup biggrin

14

Hans napsal:

Správná to fanynka...to by u nás mohl dělat Kroldrup biggrin

Tohle jsem Hansi nějak nepochopil. Nebo teda doufam, že tak jak jsem to pochopil to není! biggrin biggrin biggrin

15

Přesně tak jak si to pochopil to není biggrin, jen jsem tím chtěl připomenout kdysi probíranou historku o vztazích mezi hráčí Fiorentiny a mám pocit že se tu někde řešil mongol a právě Kroldrup...nebo to byl někdo jinej?