1

Téma: Delio Rossi (ex-Viola)

Tak máme nového trenéra... Hurá do práce a ať se daří! 002

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Delio Rossi (ex-Viola)

Hodně štěstí Delio!!!!!!!!!!!!!!!!! 002

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

3

Jsem na to zvědavej...hodně štěstí, bude ho potřebovat... smile))

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

4

Prej sou z něho všichni v Itálii nadšení. Hrál se nějakej přátelák a smetli sme nějaký žumpy 10:0..Gila 5 banánů 002

5

Jojo, viděl sem ho. Byli to amatéři jak poleno, ale něco se z toho vyčíst dalo. Krom Gily bych vypíchnul tyhle hráče

Romulo - nastoupil jako záložník, ale jak se zranil Lorenzo, tak se stáhnul na beka....rychlej, nebezpečnej, dobře centroval...asi náš nejlepší hráč
Romizi - byl přesně takovej jako v letní přípravě, naprosto klidnej, neztratí balon ani když je pod tlakem, rozdává přesný pasy, diktuje tempo hry, dokáže vymyslet geniální přihrávku (dvakrát dobrou poziční hrou okradl soupeře o balon a vyslal z první přihrávku dopředu po níž padl gol), za mě si minimálně lavičku zaslouží místo Kharji nebo Mongola
Marchionni - měl hlad po fotbale, hrál na křídle i ze středu...dva goly

Delio začal s klasickym 4-3-3, ve druhym poločase to přeskupil na 4-3-1-2, který se mi osobně líbilo víc....zastavoval hru každejch zhruba 15 minut, kdy svolal hráče do kroužku a důrazně jim vysvětloval pokyny

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

6

Fiorentina si dnes připsala jasnou výhru 3:0 nad Novarou. Trenér Delio Rossi si pochvaloval, jak dobře fungovalo nové rozestavení 3-5-2. "Věděli jsme, jak je první zápas po zimní pauze důležitý, vykročili jsme pravou nohou. Na novém systému jsme pracovali po celou přestávku a myslím, že nám to na hřišti klapalo," říkal Rossi.

7

Fiorentina včera nečekaně podlehla Lecce a v tabulce je až třináctá. "Tohle mohl být rozhodující zápas v této sezoně a my jsme ho nezvládli. Čeká nás spousta práce, pot a slzy. Také se poohlédneme po posilách na přestupovém trhu," říkal trenér Delio Rossi.

8

Cetl jsem vtipnou hlasku, vymenili jsme vazu (Delio za Sinisu), ale problem je, ze ta kytka je uz dva roky chcipla.

9

Ono to bohužel sedí.

10

Dneska Delio na tiskovce zaperlil. Mimo jiné prohlásil, že kdo ho má dlouhého, tak ať ho vytáhne. Ale neni to tak horké, jak se tváří - ve své podstatě je to jen takové rčení ve smyslu, že ti hráči co se cítí být nejlepší by to měli prokázat.

11

hans

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

12

Je úžasný jaký metafory ti trenéři umějí biggrin...Siniša si to taky dával

13

Docela tento zpusob motivace pomohl, a kdyby byl byval Pasqual promenil ten brejk, tak jsem ho vyndal a utrhl! hans dielaughing

14

Na tiskovce se Delia ptali na změnu rozestavení a on jim na to odpověděl něco ve smyslu že když má hráče na prd tak nepomůže žádná formace biggrin...akorat slušněji a kulantněji

15

No to tvrdí to samý co já biggrin Prostě s těmahle záložníkama můžeme hrát fakt cokoliv a bude to nahovno, protože nic nevymyslej...V létě musí odejít Mongol, Lazzari, Kharja...a koupit 2-3 kvalitní záložníky a zpět Romiziho a pošlape to mnohem líp..

16

bavili sme se i s Collinem že hodně v tomhle děla Marchionni, Natali, Mongolivo a Kroldrup...to sou kurevsky prachy který buď seděj a nebo hrajou prd

17

Však budou v létě odejiti, všichni. smile Jen idiot by s nimi prodloužil kontrakty (u Pera si nejsem jist, ale jeho mzda přece není Mutuovská)...jestliže bere Marchionni 1,3 mega za rok, tak si za takovou platovou úlevu budeme moci pořídit i větší kvalitu.

18

Kroldrup se take toci kolem milionu, myslim.

19

Je za něj sepsaná snad i nějaká petice...víte o tom někdo něco víc?

20

Ano, odkaz je na to uvnitr tohoto clanku: http://www.firenzeviola.it/?action=read … zia=111914

21

Aj v Palerme boli zaňho nejaké petície...je to sympaťák nó dielaughing

22

Ať už jeho mise byla úspešný nebo ne, pro mě byl je a bude jeden z nejsympatičtějších a nejoblíbenějších trenérů. A výkony proti Milánu, Římu a Interu....krása...GRAZIE DELIO!!! 002

23

Velkej sympaťák, zpočátku sem mu nevěřil a nechtěl ho a to sem se moc spletl. Sice mu to trvalo, ale sebral odvahu posadit Gamberiniho s Montolivem a nechat hrát Camporeseho a i ta hra co sme posledních pár týdnů předváděli se mi začínala líbit. Všechno na jeden dotek, rychlý narážečky do prostoru...Škoda, že neuvidíme jak by si vedl po letní obměně kádru a vyházení zmrdů z týmu. Každopádně za mě velkej dík a hodně štěstí v budoucí kariéře! Snad dostane angažmá, kde nalezne klid smile

002