1

Téma: Vtipné seznamovací inzeráty

V této pasáži fóra, ne nepodobné sekci Vtípky, bych rád zabrousil mezi internetové seznamky. Občas se zde nepochybně vyskytne inzerát, který evidentně nepatří mezi ostatní. Říkáte si - je to vtip, nebo ne? Kdo ho sem dal? Naletí někdo?

Ó, ano! Vzhledem k frekvenci toho, kolik "svobodných matek" hledá všude vychovatele svého dítka, a to velmi okázalým způsobem, rozhodl jsem se zadat podobný inzerát ze strany muže.

http://imc.lide.cz/lide_date_big/201202 … type=fresh Foto jsem zvolil na téma Francesco Coco. Takový milý a sympatický kurevník.

Zde je samotný text inzerátu:

26 let, Jihočeský kraj
Ahoj. Jsem pracovitý, finančně zajištěný, pohodový muž. Nehledám kasičku, jen lásku, oddanost a hlavně věrnost. Rád bych našel slečnu či mladou paní, klidně i s dítětem, která by mi pomohla vychovávat mou malou holčičku (Barborka), jíž jsem nedávno povil. Nevím, kdo je druhým rodičem, ale to určitě lásce nepřekáží. Těším se na tvé vroucí objetí!

....Povšimněte si toho, že jsem v podstatě napsal - porodil jsem dceru - a nevím, kdo je druhý rodič...řekli byste si jistě...na tohle nikdo neodpoví...na to se žádná snad nemůže ani chytit, to je hrozně pitomý...a přece - níže zveřejním odpovědi - ty co zatím přišly:

Ahoj odepisuji Ti na Tvůj milý inzerát.Moje kamarádka Tě dnes viděla na seznamce a posílá Ti na sebe kontakt.Bude se těšit,když se ozveš.Jmenuje se Leona,a já myslím,že si budete mít co říci.Její mob 6********

Ahoj,.. Barunka musi byt krasna po tatinkovi to je jasny,.. Ale ja sem moc mlada,.. Skoda proc mi neni vic hned bych se o Vás poprala.. smile T.

Ahojky, na inzeraty neodpovidam, nemam na to dost odvahy, ale ten tvuj, nevim proc, me moc zaujal. Ten konec me trochu zarazi nebo spis s mym dlouhym vedenim jsem to asi nepochopila...:) kolik je Barborce, jestli to muzu vedet? Budu rada, kdyz alespon odpovis smile pa Michala

ahojky moc moc peknej inzerat.....drzim palecky abys nasel

2

Re: Vtipné seznamovací inzeráty

Tak to je za moc biggrin ale to "nevím kdo je druhým rodičem" může být i trošku zavádějící...když půjdem do extrémů tak to někdo může pochopit i tak že Barborka je adoptovaná biggrin

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

3

Slovo povil by mělo být jednoznačné. Porodil cenzorem bohužel neprošlo. biggrin

4

Tohle je na studii! A obavam se, ze vysledky by byly nepekne. wallbang dielaughing

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

5

Ano. Nemohlo by to dopadnout dobře. Umět číst mezi řádky je určeno jen některým...zvláště, když v další odpovědi nějaká napíše - i já sama čekám holčičku... biggrin