1

Téma: Windows: XP, Vista a 7

Jakej mate system, kolik pameti, a jak vam to slape? A jak jste s tim spokojeny?

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Windows: XP, Vista a 7

XP profesional...ramka 512 mb, grafika...radeon 9600 a dal nevim, hadr jen 80 gb...shit ale svoje to udela smile

a procak 1,4 Ghz biggrin

Naposledy upravil: Hans (26. 8. 2009 14:28:45)

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

3

mam ted novy windows 7...a musim rict...je to velika parada! kam se hrabou xp...akorat se mi na tom nedari rozchodit net od ufona biggrin

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

4

Hans: To jsou akorat optimalni pozadavky pro FMko, vic nepotrebujes. biggrin
Ja mam na notebooku pamet 4 GB, hadr cirka 300 GB, proc. 2 Ghz, nejaky clovek mi tam dal Visty. Vic do toho nevidim...:D
Donedavna jsem ale mel pocitac, resp. spise "pocitac" s pameti 256 mb ram, grafickou 64 a sotva 70 gb placu. Ale prisel deda Parak a vybavil me.

5

forZ napsal:

mam ted novy windows 7...a musim rict...je to velika parada! kam se hrabou xp...akorat se mi na tom nedari rozchodit net od ufona biggrin

Hele, tesim se, az budou venku, hned do toho pujdu a jehoVistum jednou provzdy zamavam.

6

no, ja mam 32bitovej procak a na nem 64bitovou betaverzi Win7 v anglictine a slape to opravdu vyborne, fakt jsem s nima moc spokojenej...visty jsem pouzival dohromady asi dve hodiny, z toho hodinu instaloval biggrin

7

Bohuzel jsem mel Visty predinstalovane v notasu, a dle vetsiny for na nej XP dost dobre rozchodit nejdou frown

8

Do tydne ci dvou by mi mely Win7 dorazit, tak uz se tesim! Pak dam vedet, jake jsou atd.

9

tak co ty Win7 Colline?

10

Jeste to nedorazilo frown

11

Tak uz mi to prislo biggrin Tipuju ze se k instalaci dostanu behem svatku, tak uvidime.

12

tak pak nas poinformuj

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

13

Dneska odpoledne jsem to po tezkem boji dal do kupy shades Instalace rychla a pohodova, jedina potiz byla najit nekolik ovladacu, ale i to se s pomoci strycka googla zdarilo.

Prozatim moje dojmy a pocity jsou jen a pouze pozitivni, vse beha nadherne rychle, na nic se neceka atd. Uvidime po par tydnech ci mesicich pouzivani, ale prozatim to hodnotim jako milionkrat povedenejsi Visty. smile

14

tak to je jenom dobre...asi si je taky sezenu....=)

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

15

Jak by jsi porovnal hardwarovou narocnost 7cek oproti Vistam ?
Pobezi 7 v pohode s 2 gb ram ?

16

bez problemu, vcera jsem je instaloval na starej notebook mamce, ten notas ma 1bg ram a 1,9 gHz procak jednojadro jeste a slapou bez problemu. Visty jsem sice nikdy v PC nemel, ale z vlastni zkusenosti vim, ze win7 jsou napriklad pri hrach mene narocny nez XP...jsou hry, ktery se mi na xp sekali jako krava a na win7 bezi na full detaily smile

17

myslite ze mi pomuzou a ze to rozchodi komp kdyz mam 512 mb ram a 1,4 ghz procak?

18

tak to asi ne, myslim ze 1 gb ram je minimum smile

19

Johny: Narocnost by mela byt nizsi nez u Vist, pokud by mel procak ci grafika potize, tak staci vypnout Aero. Hry jsem zatim jest  nezkousel, ale jak nejake prubnu tok sem dam echo.

Hans: S 512MB pameti bych asi zustal u XPcek, mozna by te to nechalo nainstalovat, ale pak by te to svou rychlosti spis stvalo.

20

Nevim jestli nejsem OT, ale Ubuntu Linux 10.04 Lucid Lynx, 2 GB RAM, 320 GB HDD, 512ka grafarna. 

7cky sem zkousel, fungujou pekne, ale Aero se mi k smrti nelibi. Ta "pruhlednost" na me pusobi trochu lacine a kycovite smile)

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

21

http://2i.cz/2i/i/4df10efd/c6bf8b6b8be51cc7c7b4c616594ee69c/f8504963b0.p.jpg
Nevíte někdo jak se zbavit tady těch zasranejch oken který mě vždycky vyhodí z nějaké hry?

22

Co to? biggrin

23

nějak to nefunguje biggrin...to je fuk

24

No musím se pochlubit. Jelikož má máma těžkou oční vadu tak nám včera dovezli super pc biggrin...umí to mluvit a přibližuje to pozadí plochy...prostě počítač pro nevidomé ale je to pánove dělo jak sviňa. Moc se v tom nevyznám ale má to 4 Gb RAM, procesor dvoujádro 2,66 GHZ, grafárna nějaká radeonka...moc se v tom nevyznám a možná to ani takový dělo není ale oproti tomu co sem měl předtim je to pekelnej stroj biggrin