1

Téma: "Ročenka"?

Měli by jste zájem o ročenku fiorentina.cz?

O co by šlo. V podstatě by to bylo ve wordu a objevili by se tam všechny články z loňské sezony + pár bonusů.
Máte zájem nebo je to blbost? smile

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

2

Re: "Ročenka"?

Nějak nerozumím pojmu "všechny články loňské sezony" smile Líbilo by se mi něco takového na konceptu opravdu důkladného ohlédnutí za celou sezonou s fotkama, vytaženejma komentářema hráčů a tak smile to bych si pak velmi rád archivoval smile

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

3

No v podstatě je to to co říkáš ty akorát líp vysvětlený biggrin. Jen s tím že by se v tom objevilo jen to co bylo na webu

4

myslis jako pod jeden odkaz hodin nak pekne zobrazeni clanky z celyho roku? to by asi nemel bejt problem, ale je to vec Collina smile

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

5

Nene... Myslím udělat to ve wordu nebo v pdf(ve kterym to ale neumim) píchnout to někam ke stažení, doma by si to člověk vytiskl a měl by takovou knížku. Prostě ročenka no biggrin

6

My, v budoucnu hojně nezaměstnaní současní studenti, bychom to mohli roznášet vytištěné po obchodních domech a chtít dvacet korun, možná bychom dali i placku, na které bude nakresleno srdce a nějaké to pomozte.

7

biggrin:D:D A tvůj názor na to?

8

Tak pdfko se dela normalne ve wordu, pak se to prevede smile

MM: Po dokončení studií začnu kreslit ty srdíčka a ty je budes prodavat biggrin

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

9

Ten jsem už řekl. smile Bylo by to dobré distribuovat v tištěné verzi, třeba nákladem deseti patnácti kusů a řekněme na srazu a autorovi/tiskaři těchto sešitků samozřejmě odměna v podobě finanční nebo pivní.

10

forZ: Nemají mě ti srdíčkáři rádi, říkám jim - nežebrejte. Příště, až budou zase mumlat, přidám i něco o trestající ruce páně. biggrin
Ale jinak s tímto nápadem souhlasím, až mě vyhodí, nebudu mít co dělat, leda zametat před vchodem školy za tři tisíce hrubého. smile

11

Nápad pěknej, proč se do toho nedat smile

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

12

MM: O té dsitribuci nevím. Myslel sem že by to bylo spíš jen pro nás - fanoušky. Teoreticky by to mohl být i vánoční dárek pro všechny.
Collin: Já už tak trochu začal tak uvidím jestli se mi podaří to dotáhnout dokonce. Co se mé představy týče tak by to mohlo vypadat docela pěkně a po včerejší diskuzi sem načerpal trochu chuti tak snad mi to vydrží. Kdybys byl dnes na icq tak se ozvi. wink

13

No jistě, že ano - pro nás, fanoušky...:) Já to taky jinak nemyslel. Velkoobchodně to dělat nemůžeme, dojde si na nás ASA a bude nás ještě obhajovat M***n Knížák, že má taky svůj vlastní morální kodex.

Sraz někdy v létě a tam si to rozdáme. Nebo tak nějak. Poštou by to asi bylo moc nákladné, vzhledem k tomu, že bychom dali těm nepracujícím v modrém dobrých pár stovek.

14

Je jednoušší varianta. Stáhnout si to a vytisknout wink

15

Tak samozřejmě bysme to dali i na web a lidi by si to mohli případně stahnout atd. smile
Hansi, dneska budu na icq nejdříve až po půlnoci.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

16

Ty jo. tou dobou si už asi budu cucat prst shades

17

Nuže dneska sem neudělal ani píď práce frown takže opravdu nevim jestli ji nakonec dotáhnu dokonce. Není hold moc chuť no. Ale každopádně v pc jí mám a třeba se hecnu a dodělám to. Takže nic neslibuju wink

18

Ta ročenka je dobrý nápad, už předem se na ní těším. smile

19

Otázka je jestli nakonec bude...