201

Re: Přestupy Léto 2012

Půča napsal:

Takže je to podobný typ hráče jako Rosický?

To je docela dobré přirovnání. Bohužel je jako on i v počtu zranění frown

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

202

Re: Přestupy Léto 2012

Jelikož hraju PES 2012 a dal jsem si tam všechny nový hráče (akorát bez Hegazyho, Toniho a nemůžu najít nikde Tomoviče), tak ten Fernandez je tam výbornej v kličkách a v technice, tak mi hraje podhrot pod Jovetičem. Chci se zeptat na Romula. Nikdy jsem ho neviděl hrát. Je to střední záložník nebo spíše krajní hráč?

203

Re: Přestupy Léto 2012

Měl by umět odehrát jakýkoliv post na pravém kraji hřiště. Teda má to v popisu práce. biggrin

204

Re: Přestupy Léto 2012

No hlavně umí výborně na té pravé straně zahrát velký hovno. Za ty dva roky u nás odehrál snad 3 dobrý mače. Jinak stál za prd

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

205

Re: Přestupy Léto 2012

Však můj komentář byl lehce sžíravý na jeho adresu. Samozřejmě je to sračka, to si musí i Montella uvědomit. Měli jsme si spíš nechat Santanu i s jeho zraněními než tohle. Nebo prostě napravo stavět Cerciho a Cuadrada.

206

Re: Přestupy Léto 2012

Ale no tak, zas tak bych ho nekritizoval. Pod Sinisou a Deliem nedostal skoro vubec sanci, navic v tom tymu nezaril nikdo. Tuhle sezonu zacal ve velkem stylu, teda alespon v porovnani s ocekavanimi. Nebude to hrac dlouhodobe do zakladu, ale to sve si odehraje.

Jinak co se tyka pozice, tak prisel z Brazilie coby pravej bek, ale skutecne na beku snad ani nikdy nenastoupil. Ted v lize hraje praveho stredniho zaloznika, ale jinak v jazyce PES ci FM bych jej oznacil jako "right wing back", myslim, ze casem by mel bojovat s Cuadradem o misto na lajne.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???