201

Re: Přestupy Léto 2012

Půča napsal:

Takže je to podobný typ hráče jako Rosický?

To je docela dobré přirovnání. Bohužel je jako on i v počtu zranění frown

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

202

Jelikož hraju PES 2012 a dal jsem si tam všechny nový hráče (akorát bez Hegazyho, Toniho a nemůžu najít nikde Tomoviče), tak ten Fernandez je tam výbornej v kličkách a v technice, tak mi hraje podhrot pod Jovetičem. Chci se zeptat na Romula. Nikdy jsem ho neviděl hrát. Je to střední záložník nebo spíše krajní hráč?

203

Měl by umět odehrát jakýkoliv post na pravém kraji hřiště. Teda má to v popisu práce. biggrin

204

No hlavně umí výborně na té pravé straně zahrát velký hovno. Za ty dva roky u nás odehrál snad 3 dobrý mače. Jinak stál za prd

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

205

Však můj komentář byl lehce sžíravý na jeho adresu. Samozřejmě je to sračka, to si musí i Montella uvědomit. Měli jsme si spíš nechat Santanu i s jeho zraněními než tohle. Nebo prostě napravo stavět Cerciho a Cuadrada.

206

Ale no tak, zas tak bych ho nekritizoval. Pod Sinisou a Deliem nedostal skoro vubec sanci, navic v tom tymu nezaril nikdo. Tuhle sezonu zacal ve velkem stylu, teda alespon v porovnani s ocekavanimi. Nebude to hrac dlouhodobe do zakladu, ale to sve si odehraje.

Jinak co se tyka pozice, tak prisel z Brazilie coby pravej bek, ale skutecne na beku snad ani nikdy nenastoupil. Ted v lize hraje praveho stredniho zaloznika, ale jinak v jazyce PES ci FM bych jej oznacil jako "right wing back", myslim, ze casem by mel bojovat s Cuadradem o misto na lajne.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???