1

Téma: Přestupy Léto 2012

Tak se nam pomalu, ale jiste zacnou rojit spekulace.

Mnohe jiste potesi dnesni rozhovor na idnes http://fotbal.idnes.cz/o-sivoka-stoji-p … ranici_pes O Sivoka pry stoji predni evropsky klub, trochu zvelicovani ze strany agenta, trocha zvelicovani ze strany novinaru a kdo vi, treba je to nase bidna Fiorentina. Nebylo by to krasne, mit u nas takovouhle star? dielaughing

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Přestupy Léto 2012

Přestaň. To radši do smrti Lazzariho než tohohle zmetka. mad

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

3

Já bych raději do defenzívy nějakého slávistu a vzhledem k úrovni našeho týmu by to mohl být příznačně třeba Bělorus Vitalij Trubilo.

4

Omlouvam se, ale nedalo mi to biggrin V nasi lize by se urcite zajimavi hraci nasli, jak ted hraje Matejovsky? Predtim, nez se sel zkazit do Anglie, se jevil nadejne.

5

Jen si dělejte srandu, ale v týhle situaci by nám možná i Sivok prospěl biggrin Matějovskýho jsem viděl na podzim asi dvakrát a nepřesvědčil mě, že by měl na velkou ligu....

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

6

Jiráčka sme měli koupit

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

7

V létě by mohla bejt výměna Cerci x Ogbonna. To by nebylo zlý.

8

Klidně. Cokoliv. Ale hlavně doplnit dorostenci a podívat se po levných alternativách současné předražené nekvality - prostě dva tři hráče z CZ, Jugoslávie, Bulharska a podobně. Žádné urugayské experimenty!

9

Do zálohy by se mohl přivést pan Flamini.... když mu končí ta smlouva, ve spolupráci s Behramim a panem X by se mi velice líbil:):):)

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

10

Nebyl bych proti tomu, ale jsou tu dvě negativa - očekávám nehorázné požadavky ohledně platu a pak ještě jeho porcelánovitost. Radši bych jej nebral a zaměřil se spíš na aplikaci Romiziho nebo koupi někoho solidního.

11

Ano, Flamini je určitě mimo naše možnosti.

12

Tak pomalu, ale jiste se blizi leto a prestupy... Jsem zvedav co s tim kadrem udelaji.

Brankari:
Boruc - spekuluje se o odchodu zpet do Anglie
Neto - pokud nebude jednicke, chce odejit
Pazzagli - trojka nebo odchod
Manfredini - odchod
Seculin - tezko rict, zdali se vrati, aby delal dvojku ci trojku, a nebo bude dal chytat nekde v Serii B

Obranci:
Gamberini - kapitan, ale v posledni dobe se zda, ze s nim Delio do zakladu nepocita a tak by mohl i odejit, nejake euro by bylo a o treci plochu mene
Kroldrup - konci smlouva, odejde
Natali - konci smlouva, ale kdo vi - pokud tedy jiz nekde nepodepsal, tak by nakonec mohl i zustat
Felipe - jeste rok ma smlouvu, bud se ho zbavime ted, a nebo to uz holt ten rok vydrzime, max 5. obrance
Camporese a Nastasic - nesahat!

Krajni beci/zaloznici
De Silvestri - v poslednich tydnech se dost zvednul, vykon proti Milanu je prototypem toho, co by mel pristi rok predvadet
Cassani - hostuje u nas, ale mam pocit ze je to takove to hostovani s "povinnosti" vykoupit, takze ocekavam, ze i pristi rok bude bojovat s Lorenzem o praveo beka
Piccini - dle vseho je v Carrarese na hostovani vynikajici, nebyt prava strana tak dobre pokryta, tak mohl dostat sanci, takhle to vidim spise na hostovani v Serii B
Pasqual - jedinej ze stare gardy, co neni Prandelliho pohrobkem (jako Gila, Gambero atd)
Romulo - tady jsem na pochybach, napravo ale nema sanci, a nalevo pres nohu netusim, ocekavam navrat do Brazilie
Vargas - bude mit jen rok do konce kontraktu, za posledni dva roky odehral cca 5 dobrych zapasu (a to jeste prehanim), tak snad se ho podari nejak zpenezit
Marchionni - konec kontraktu, papa lala
Gulan - taktez papa lala, konec kontraktu

Zaloznici:
Behrami - kral, buh atd
Salifu - dobrej rozjezd, pristi sezonu by mohl zacit sbirat pravidelne starty
Lazzari - pred mesicem by popisek byl vulgarni, ted je to u me tak nejak 50 na 50, mohl by i zustat, ale jen jako nahradnik
Kharja - viceneme totez co Lazzari, navic ma dost vysokej plat
Olivera - nevim proc prisel a uz vubec nevim, jak se ho dokazeme zbavit
Mongolivo - zmrd, fakoff a satecek
Romizi - v Bari mu to dost hraje, otazka je, jestli je lepsi ho vzit zpatky a dat mu sanci, a nebo jeste rok ho nechat dozrat

Utocnici
Amauri - prisel v obtizny situaci, navic sam v mizerne kondici, neco malo uhral, konci mu kontrakt, tak mu zamavejme
Jovetic - hans
Ljajic - nezbavoval bych se ho, neni talent jako Jojo a v hlave ma dost slamy, ale neco umi a pokud dostane vice prilezitosti, tak z nej snad i neco vyorste
Cerci - na FMku by mel mit dribling 18, rychlost 15, team work -18 a inteligenci -20... fakt nevim co s nim, na jednu stranu bych s nim vyrazil dvere, na druhou ale, pokud by ho Delio dostal do late a vysvetlil mu, ze fotbal vazne neni golf, ani tenis, tak by jeste mohl byt platnej
Acosty - snad dostane pristi rok vice sanci
Seferovic, Carraro, Iemmello - nekdo by mohl dostat sanci a prosadit se
Babacar - co s tim klukem udelat?

Podtrzeny hraci jsou ty, co maj zkusenosti ze Serii A a co bych si vzal v lete do pripravy. Celkem 13 lidi, to by se mel nastavajici DS hodne co ohanet dielaughing

13

V podstatě vesměs souhlasím. Jen u toho pravýho beka bych se vzdal buď Casse nebo Lora a stavěl bych k nim toho Picciniho. Je škoda ho nehcat hrát někde v prdeli

14

Pekný súhrn shades ... jj ten Cassani už je v podstave Váš, aj Micchicé to ešte dávnejšie potvrdil, bohužial.
Inak som strašne zvedavý, kde skončí Vargas. Som tak rozmýšlal, že ak odíde Balzaretti (a čo ako podľa mňa odíde), tak by som ho bral do Palerma. Mám ho strašne rád, veľa by asi nestál a ak by to bol aspoň z polovice ten Vargas z pred dvoch rokov, tak by som bol spokojný. Futbal snáď hrať nezabudol, a návrat na Sicíliu by mu mohol prospieť tongue

15

Vargas už není to co bejval...asi moc papá jinak nevím no...jeho průměr je jeden dobrej centr za 3 zápasy

16

Zachrana je jista, takze ted uz muze kolotoc spekulaci zacit!!! biggrin

17

Musim odkazat kolegovi Miccolimu ze tato nevydarena sezona Palerma ma vobec neprekvapila.
Minulu sezonu hralo Palermo tak ze kludne mohlo ist do LM. Doved je jasny. Mena ako Pastore, Nocerino, Bovo, Cassani, Hernandez, Miccoli, Pinilla, Balzareti, Bacinovic, Ilicic hrali na vysokej urovni. Tento rok ostalo z tychto mien ani polovica. Treba povedat ze adekvatne nahrady neprisli takze tak to aj vyzeralo. Palermo mam rad takze ma to prekvapilo ked pustali jedneho hraca za druhym. Doteraz mi nikto nevysvetlil tieto predaje hracov.

18

Jasne, ani mňa to neprekvapilo, a pred sezónou som tipoval podobné umiestnenie. Nebyť Miccoliho a Silvestreho, tak sme v Serie B. Potešili ešte Barreto, Budan a možno Donati s Vivianom, ale to je asi tak všetko čo za niečo stálo. Som strašne zvedavý na letné mercato...ale to sme tak trochu Off-topic, keď tak odpoveď hoď do "Italská Serie A"

19

Jestli jsem to dobře přeložil tak by novej DS mohl mít na přestupy 20-30 mega...s tím už by se dalo něco udělat. Zvlášť kdyby se pár hráčů ještě povedlo prodat

20

Nějaké spekulace???

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

21

No tak první posila je tady a to ještě nezačalo mercato smile Egyptský stoper Ahmed Hegazy...snad se povede stejně jako Nastasič. Nicméně teď máme v kádru tři velmi mladé stopery. Tenhle tým prostě potřebuje Zemana, Ranieri by se posral biggrin

http://1.bp.blogspot.com/-OgaE3-yudW0/TvNS5_9YpQI/AAAAAAAAAUo/37xK6XiaUxI/s1600/Ahmed+Hegazy.jpg

svalovec biggrin hans

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/393806_265733493482133_158677950854355_694946_244259360_n.jpg

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

22

Jsem na nej zvedav, tri mimca v obrane, to minimalne jeden z nich ale odnese neutral

23

Alberto Aquilani si sice neprodlouží svůj pobyt v AC Milán, nicméně v Itálii by přesto mohl zůstat. Agent kmenového hráče Liverpoolu sice uvedl, že se nejprve bude jednat se zástupci Reds, nicméně Aquilani by byl případně nakloněn přestupu do Fiorentiny. Tam loni Aquilani nechtěl kvůli Pantaleovi Corvinovi, toho však již v ředitelské funkci nahradili Eduardo Macia a Pradè.

24

Deja vu.

25

No, nevím...jednoho bezkrevnýho teplouše jsme se horko těžko konečně zbavili a do měsíce přitáhnout dalšího? wallbang Potřebujeme hráče s odhodláním 20 a ne 3, fmkově řečeno.

26

Z čeho vycházíš, že mu přisuzuješ odhodlání 3? Já bych ho tu viděl rád, ale musel by se hoodně uskrovnit s platem.

27

Je to jen můj nápad, ale co takhle dotáhnout Kjaera? Samozřejmě pouze v případě, že se nám podaří zbavit Gamberiniho...V AS ho nechtěj a on zase za žádnou cenu nechce zpět do Wolfsburgu. Jednoho zkušenýho stopera k mlaďasům budem potřebovat a určitě nikdo z nás nechce aby to byl Felipe biggrin

28

Já zas četl že AS si ho chcou nechat...nevím no asi by nebyl uplně špatnej

29

Usuzuju z jeho obvyklého chování na hřišti. Příkladem budiž to, jak v zápase s Barcelonou odmítl dost možná nadějnou příležitost hlavičkovat, líně se ploužil po hřišti a nedokázal se ani položit do toho míče, což by za svojí výplatu snad měl (a šance ohrozit Valdése by byla na světě)...určitě je to dost inverzní hráč k panu Behramimu, tak bych ho asi nebral. Tak dolů s platem nikdy nepůjde, je poměrně bolestínskej a bolístkovej..a za jeho případnej plat dokážeme pořídit snad 2-3 dobré hráče...co budou potit krev. A slyšeli jste, že k nám chce Inzaghi? Teda je to z eurofotbalu, no...ale že prohlásil - Florencie je fajn město...co si o to myslíte?

wink

30

Pippo by byl hodně platnej. Hráč na posledních 20-25 minut sem tam základ...myslím že by dal i s tím málem víc gólů jak Gila za poslední dva roky. Bral bych ho tu ale spíš jako dvojku

31

Jojo, já jsem taky vlastně pro, hodil by se a má na branky čuch, minimálně bychom díky těm jeho zásahům proti Cataniím a Chievům neztráceli třeba tolik bodů a když nic jiného, byla by záchrana pro příští sezonu jistá dřív. biggrin Ale jak ho vemou fanoušci? (usuzuju z toho, že na FM mi asistent vyhrožuje, Pippa do Fiorentiny neber, fanoušci jím pohrdají...udělal on něco ještě v dresu Juventusu? moc si to nepamatuju, sorry).

32

Giancarlo napsal:

Usuzuju z jeho obvyklého chování na hřišti. Příkladem budiž to, jak v zápase s Barcelonou odmítl dost možná nadějnou příležitost hlavičkovat, líně se ploužil po hřišti a nedokázal se ani položit do toho míče, což by za svojí výplatu snad měl (a šance ohrozit Valdése by byla na světě)...určitě je to dost inverzní hráč k panu Behramimu, tak bych ho asi nebral. Tak dolů s platem nikdy nepůjde, je poměrně bolestínskej a bolístkovej..a za jeho případnej plat dokážeme pořídit snad 2-3 dobré hráče...co budou potit krev. A slyšeli jste, že k nám chce Inzaghi? Teda je to z eurofotbalu, no...ale že prohlásil - Florencie je fajn město...co si o to myslíte?

wink

Nemůžeme mít 11 Behramiů, musíme mít taky někoho kdo umí hrát fotbal. Aquilani je hráč, kterej potřebuje cítit důvěru trenéra a pak hraje jak z partesu. Kdyby šel s platem na úroveň Kharji, tak bych ho velmi uvítal. :-)

33

Jistě, neříkám, že hráčů jako Behrami musíme mít jedenáct, ale nemáme snad Joveho? Ono to spíš na střed chce hráče jako Liverani, pak přijdou alespoň přesné rozehrávky. Ale je fakt, že kdyby bral Aquilani ten milion a něco eur za sezonu? Bere tolik Kharja, netuším... smile Tak klidně, minimálně bychom vydělali prodejem dresů a reklamou, je to vlivná osobnost. Ale nepředpokládám, že je Aquilani tak málo na peníze.

34

Aqu bych asi bral, spolu s Behramim by se mohli solidně doplnovat a tvořit střed hřiště...na druhou stranu, bude drahej...Kjear byl předloni supertalent; toho bych se nebál, v něm něco je...

a k Pippovi...bude lepší než Amauri? Nemám ten pocit smile

35

Dle nekterych zprav mame prvni posilu, obrance Facundo Roncaglia z Argentiny, skoncil mu kontrakt a tak by mel prijit zadarmo.

Do zalohy se spekuluje nove o Cigarinim, to by mohla byt zajimava posila, v Atalante mu to letos kopalo vic nez dobre.

36

O Cigarinim se mluvilo už dva roky zpátky než sšel do Sevilly...což o to kopat on umí.

37

Tak to vypadá, že jsme konečně našli dohodu s Catanií a Montella se již brzy stane naším koučem. Na opačnou stranu pak poputuje Salifu. Zřejmě na hostování s opcí na přestup…

38

Ano, Salifuovi hostovani prospeje, v idealnim pripade koupime ted v lete nekolik novych zalozniku a tak by u nas moc nehral.

Otazka je, jak to bude s opcemi atd, prozatim se spekuluje, ze by Catania mela mit opci na vykoupeni poloviny a Fiorentina takzvanou protiopci (tj nejaka castka, kterou Fiorentina zaplati Catanii a tim zrusi jejich opci na odkoupeni poloviny).

39

na bitevním poli klid? Co se to děje, kromě Jovetiče ani žádný velký spekulace? biggrin Nebo se to ke mně jenom nedostalo? biggrin

40

On o ty naše ňoumy asi není moc zájem (akorát, jak mi dnes pan šéf pravil, Gamberini podal snad oficiální prosbu o přestup, jen...ho asi taky nikdo nechce)...a upřímně - hráče jako Perišič si buď nemůžeme dovolit koupit nebo k nám z pochopitelných důvodů nechtějí. frown Počkejme na konec ME, třeba koupíme aspoň lacinou náhražku za Marpyjoniho jako je např. Petržela!