81

Re: Sranda, vtípky a ptákoviny

http://1liga.cz/redakce - tak o cem byste kdo psali?:) Admin zrejme neni proti novym redaktorum - ptal se kdo by o cem psal. Navrhnete...

82

hodne dobre biggrin....kdyz je Seria A v haji tak asi o spanelsky...

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

83

Psal jsem mu email, na ktery neni schopen odpovedet. Jinak vsechno to co je volne jde zcela mimo me, takze ja o nicem.

84

Na jeden sport lze vice redaktoru, jak se tam nedaleko pise - takze moznosti je dost:). A na vubec prvni email mi odpovedel az ta tyden, takze dockej casu - a formuluj presne zadost.:)
Tzn. ja jsem ...., vek, cetl jsem ze a rad bych delal toto.

85

Ahoj,

Dnes jsem objevil tvou stranku, ktera prinasi novinky ze sveta sportu a zaujala me moznost stat se tam redaktorem.
Proto ti nabizim sve sluzby, presneji bych mel zajem o ceskou fotbalovou Gambrinus ligu, ale nevim, zda je jeste volna.
Dalsi otazkou je vek a to zda beres i mladsi 18ti let.

S pozdravem
Josef Hladik

Tohle jsem mu napsal. ;-)

86

skspepa napsal:

Ahoj,

Dnes jsem objevil tvou stranku, ktera prinasi novinky ze sveta sportu a zaujala me moznost stat se tam redaktorem.
Proto ti nabizim sve sluzby, presneji bych mel zajem o ceskou fotbalovou Gambrinus ligu, ale nevim, zda je jeste volna.
Dalsi otazkou je vek a to zda beres i mladsi 18ti let.

S pozdravem
Josef Hladik

Tohle jsem mu napsal. ;-)

Odpoved

Ahoj ja jsem Rene a rozhodl jsem se ze te prijmu protoze ti jeste neni 18 let. Doufam ze se brzy pozname blize dielaughing

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

87

Hans: dielaughing

88

Bzzz...a co ze zrovna Rene...proc ne muj byvaly spoluzacek Jiry (to y po r je pro odliseni tech jmenovcu, co nejsou jak sporak).

89

Jinak, Hans..co bys delal rad ty sam? Mam mu napsat, o cem bys rad psal...:) Pripadne mu muzes poslat mail sam, jak libo.

90

MM: Tak mu napis, ze bych rad delal tu GL a ze uz jsem mu psal maila. :-)
Kdyz nebude volne to, tak bych mohl zkusit treba Spanelskou fot. ligu. :-)

91

no ja se vyznam jen v Serii A a trochu v GL...pokud by bylo misto jeste v Serii A tak bych ji delal s tebou...jinak nejspis nic no smile

a Rene proto, ze je to krasne pedofilni jmeno biggrin

Naposledy upravil: Hans (17. 3. 2010 10:01:44)

92

Hans: Serii A, jak rikal, nejde delat samostatne (pry to lidi nehledaji)...napisu mu teda o GL, uvidime, co na to rekne. smile
Pepa: Taky o tobe jsem mu uz napsal - uvidime, co odpovi.:)

93

Na me zatim kasli...ja ted budu rad kdyz to budu stihat tady wink

94

MM: dik smile

95

Nemusis hned.:) Jde o max. dva clanky tydne na 40 radku. Nic narocneho. Leda zorientovat se v novym wordpressu je na pul hodiny...:D

96

Jo a reknu vam jeste jeden for, ale to je spis cerny humor a bohuzel realita - Romove si udajne preji, aby byla jejich rodna rec vyucovana na vsech typech statnich skol v CR (pry v nejake rozhlasove diskusi). To abych si asi fakt nakradl na soukromou a nechodil tam, leda pro titul. Smutne...je to na diskurz.

97

http://uloz.to/4650122/balotelli-brothers.jpg

Malo se to vi, ale Mario Balotelli ma jeste dva dalsi bratry. Ti jiz brzy atakuji nektery z klubu Serie A se zadosti o stipendium, pripadne se obrati na nektery ze soudnich dvoru zemi EU!

98

http://www.csfd.cz/film/71194-walker-texas-ranger/

No je toto mozne?!

99

Co konkretne mas na mysli?

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

100

Tolik lidi ochotnych spachat sebevrazdu jedinym kliknutim...

101

biggrin biggrin

http://files.sexyandfunny.com/photos/img_orig/img4b8379e15bb44.gif

102

:d:d

Sakra mne to nechce psat velky D biggrin

Naposledy upravil: Morteros (29. 4. 2010 19:40:58)

103

Vojenska historie Francie

Galske valky:
Porazka. V teto valce, jejiz konec predznamenal dalsich 2000 let historie Francie, byla tato zeme dobyta Italem.

Stoleta valka:
Z vetsiny prohrana; Francii nakonec zachranila nedospela divka trpici schizofrenii, jez bezdecne definovala Prvni pravidlo vedeni valky Francii: "Francouzska armada zvitezi pouze v pripade, ze jejim vrchnim velitelem neni Francouz".

Italske valky:
Porazka. Fracie se stava jedinym statem v historii, ktery s Italii prohral dve valky.

Valka tricetileta:
Fracie se technicky vzato valky neucastni, ale svou zahranicni politikou si invazi nakonec vykoleduje. Na zaklade faktu, ze ostatni valcici strany ji postupem casu zcela ignoruji, Francouzi prohlasuji, ze uhrali plichtu.

Valka s Nizozemim:
Plichta.

Valka s Augsburskou ligou:
Ve skutecnosti porazka, o niz Francouzi tvrdi ze byla plichtou. Tri plichty hned po sobe Zabozrouti povazuji za vrchol valecnickych uspechu Francie.

Valka o Spanelske naslednictvi:
Porazka. V teto valce poprve prohrali bitvu u Marlborough, coz se od te doby stalo jejich oblibenou kratochvili.

Americka revoluce:
V gestu, ktere se vbrzku modernim Americanum opet pripomene, Francie tvrdi ze valku vyhrala, i presto ze temer vsechnu vahu boje nesli anglicti koloniste. Pozdeji je tento krok znam jako de Gaulluv syndrom, a z nej vychazi Druhe pravidlo vedeni valky Francii: "Francie zvitezi pouze v pripade, ze o vetsinu valceni se postara Amerika".

Francouzska revoluce:
Vitezstvi, predevsim proto ze protivnikem byli taktez Francouzi.

Napoleonske valky:
Prohra. Docasna vitezstvi (viz Prvni pravidlo!) diky vedeni Korsicanem, ktery se vsak ukazal jako naprosto neschopny porazit anglickeho sevce.

Francouzsko-Pruska valka:
Porazka. Nemci sehrali roli opileho spratka, ktery je v sobotu v noci zcela sam zamcen v dome s osklivou holkou.

Prvni svetova valka:
Diky primeri uzavrenemu v posledni chvili pred porazkou, po tom co je zachranila Amerika, uhrali Francouzi plichtu. Tisice Francouzskych zen zakusily pocit, jake to je vyspat se nejen s vitezem, ale navic s takovym, ktery je neoslovoval "Fr

104

presne mas pravdu biggrin

105

A co takhle valky naseho bratrskeho sislajiciho narodu na severu? Sarmati se jim rika...

106

Jestli myslis Francouzu, tak zde biggrin

Galske valky:
Porazka. V teto valce, jejiz konec predznamenal dalsich 2000 let historie Francie, byla tato zeme dobyta Italem.

Stoleta valka:
Z vetsiny prohrana; Francii nakonec zachranila nedospela divka trpici schizofrenii, jez bezdecne definovala Prvni pravidlo vedeni valky Francii: "Francouzska armada zvitezi pouze v pripade, ze jejim vrchnim velitelem neni Francouz".

Italske valky:
Porazka. Fracie se stava jedinym statem v historii, ktery s Italii prohral dve valky.

Valka tricetileta:
Fracie se technicky vzato valky neucastni, ale svou zahranicni politikou si invazi nakonec vykoleduje. Na zaklade faktu, ze ostatni valcici strany ji postupem casu zcela ignoruji, Francouzi prohlasuji, ze uhrali plichtu.

Valka s Nizozemim:
Plichta.

Valka s Augsburskou ligou:
Ve skutecnosti porazka, o niz Francouzi tvrdi ze byla plichtou. Tri plichty hned po sobe Zabozrouti povazuji za vrchol valecnickych uspechu Francie.

Valka o Spanelske naslednictvi:
Porazka. V teto valce poprve prohrali bitvu u Marlborough, coz se od te doby stalo jejich oblibenou kratochvili.

Americka revoluce:
V gestu, ktere se vbrzku modernim Americanum opet pripomene, Francie tvrdi ze valku vyhrala, i presto ze temer vsechnu vahu boje nesli anglicti koloniste. Pozdeji je tento krok znam jako de Gaulluv syndrom, a z nej vychazi Druhe pravidlo vedeni valky Francii: "Francie zvitezi pouze v pripade, ze o vetsinu valceni se postara Amerika".

Francouzska revoluce:
Vitezstvi, predevsim proto ze protivnikem byli taktez Francouzi.

Napoleonske valky:
Prohra. Docasna vitezstvi (viz Prvni pravidlo!) diky vedeni Korsicanem, ktery se vsak ukazal jako naprosto neschopny porazit anglickeho sevce.

Francouzsko-Pruska valka:
Porazka. Nemci sehrali roli opileho spratka, ktery je v sobotu v noci zcela sam zamcen v dome s osklivou holkou.

Prvni svetova valka:
Diky primeri uzavrenemu v posledni chvili pred porazkou, po tom co je zachranila Amerika, uhrali Francouzi plichtu. Tisice Francouzskych zen zakusily pocit, jake to je vyspat se nejen s vitezem, ale navic s takovym, ktery je neoslovoval "Fr

107

...Sarmati nerovna se Galove/Galoromani/Frankove(Germani).:)

108

Aha. biggrin Ted mi doslo, ze jsem vlozil to stejne jako poprve. biggrin
Ne o Germanech bohuzel ne. frownbiggrin

109

A jo Polaci, ze mi to nedoslo. biggrin O tech bohuzel take nic nemam. biggrin

110

Ze by Ibra a Pique patrili mezi 4%?

http://www.fiorentinanews.com/CuteEditor/Uploads/ibrapique.jpg

111

patri patri biggrin

112

Predpokladam, ze pasivnim partnerem je Pique, protoze Ibra ma velke sebevedomi.

113

predpokladame stejne...

114

Snad i proto hraci Barcelony byvaji v posledni dobe nervozni. Pote, co se tato aferka provalila, boji se jit do sprch a uzavrenych prostor kabiny.

115

Chybove hlasky http...

400 Bad Request - Aspon dones kytku, kdyz uz neco chces.
401 Unauthorized - Vdana...
402 Payment Required - Vecere pri svickach.
403 Forbidden - Das tu ruku pryc!
404 Not Found - Sla jsem ven s kamoskama.
405 Method Not Allowed - Ne, zezadu ne!
406 Method Not Acceptable - Mel by byt tvrdsi...
407 Proxy Auth. Required - Musim se zeptat mamy.
408 Request Timeout - Kruci, vis, jak dlouho uz jsi nezavolal?
409 Conflict - A co je tohle za zenskou?
410 Document Removed - Tak to bude rozvod.
411 Lenght Required - TOTO ma byt ta velka vec?
412 Precondition Failed - Eh, ty nemas kondom?
413 Request Entity Too Large - Tak TOHLE se tam nevejde...
415 Unsupported Media Type - Ve ctyrech? Nemam zajem.
500 Internal Server Error - Mam sve dny...
501 Not Implemented - Tak tohle jsem jeste nikdy nedelala...
502 Bad Gateway - Kruci, je to nejake slane...
503 Service Unavailable - Boli me hlava.
504 Gateway Timeout - A to jako M€lo byt vsechno?

116

:d

117

Prodam zenu! Rok vyroby 1975, malo jeta, udrzovana, bile barvy, 2x airbagy, komplet v kuzi, prime vstrikovani, malo zere, spolehliva! Zkusebni jizda a sada gum zdarma!

dielaughing

118

inu kdo by nebral dielaughing

119

hhh, jen si nejsem jistej tim rocnikem... LOL !!

120

http://www.youtube.com/watch?v=xqTUYLq13VA

Zivot je boj...moje oblibena pisen.