1

Téma: Adem Ljajić (ex-Fiorentina)

Nevim jak vedeni klubu, ale me s timto hosanem zacina dochazet trpelivost. Je to sice mlade a tak bych dokazal pochopit nevyrovnane a hlavne neprilis zazracne vykony.

V nedeli po priletu z Cagliari, rovnou z letiste na disko. Tam do rannich hodin, nez se s kamosema presunuli k nemu do bytu a sousedi na ne museli volat mestaky biggrin

At si pari, at si fetuje (kdyz bude hrat tak jak Mutu), ale copak je takovej problem to udrzet alespon v tajnosti? Jo a jeste at do toho netaha Jovetice s Nastou biggrin

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Adem Ljajić (ex-Fiorentina)

Taky mě Adam začíná srát. Přišel jako zázrak kterej sme vyfoukli ManU a zatím to vůůůůbec nepředvedl

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

3

Inu zdá se , že se zasekl v počítačové realitě a nemůže se dostat zpátky na zem....což je škoda.... hráč jeho kvalit a jeho věku, by měl odcházet z tréninku jako poslední..... doufejme že se vzpamatuje

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

4

Ljajicuv agent se zlobi, ze Ademovi vseichni nadavaji a ze se na nej svaluje vina za spatne vysledky, zatimco Joveticovi nikdo ani slovo. No, popravde, jestli se divi, tak musi byt dost mimo.

Ale v jednom ma pravdu, Ljajic snad letos nikdy nehral na pozici jemu vlastni, to je pak vsechno mnohem tezsi.

5

Vidím to podobně...není lehký hrát každej druhej zápas jinou pozici; zvlast pro mladyho Adámka....já mu ale věřím, on nás ještě přesvědčí wink

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

6

Hezkej gol vcera, trochu tu hru ozivil. Pridal o duvod vic, proc se jej pokusit resuscitovat, misto prodeje.

7

Záložník Adem Ljajič byl vyřazen ze srbské reprezentace. Dvacetiletý fotbalista musel tým opustit kvůli tomu, že před přípravným zápasem se Španělskem (0:2) nezpíval hymnu.

Hráče Fiorentiny poslal ze soustředění ve švýcarském St. Gallenu domů nový trenér Siniša Mihajlovič, který po nástupu k reprezentaci zavedl řadu nových pravidel. Jedním z nich je i povinnost zpívat hymnu. Ljajič, jenž je vyznáním muslim, prý hymnu nezpíval z "osobních důvodů".

biggrin

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

8

Siniša se s tím nesere biggrin

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

9

Udělal to ale správně, to určitě bylo za Delia. biggrin 001

10

Podle všeho by měl být podpis nové smlouvy na dobré cestě, co na to říkáte? Za mě radost. hans

11

Za mě taky, velká! Moc mu to přeju, klukovi! Jen nepolevit 003

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D