1

Téma: Vývoj fiorentina.cz

Tak dnes jsme meli s forZ velice plodnou diskuzi, takze timto okamzikem bych povazoval projekt velkeho fanouskovskeho webu za odstartovany!

O vyvoji Vas budeme informovat zde v tomto foru smile

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Vývoj fiorentina.cz

vyborne smile

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

3

Takze Collin nas do ctvrtka opustil, takze se vas budu snazit informovat hlavne ja smile Vyvoj vypada nasledovne: vkladani, upravovani a mazani "hlavnich" novinek je pripraveny s vyjimkou obrazku a fotek, ktery bude resit Collin po navratu.

Pro vas to bude vypadat asi takhle: zadate adresu (bude zrejme redakce.fiorentina.cz), vyskoci na vas okno s loginem. Tam zadate kazdej svoje jmeno a heslo, ktery vam s Collinem dame. Po prihlaseni zatim muzete jen pridat novou novinku, nebo upravit a smazat starsi jiz ulozenou novinku. Jen pro poradek budete moct kazdej videt a upravovat jenom novinky, ktery sami pridate smile

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

4

Takze, dneska dalsi velkej pokrok. Vcera jsem se radne vykropil a dneska mi to slo, takze budete mit praci s clankama s nejvetsim moznym luxusem. Podarilo se mi najit, stahnout a pouzit skvelej wysiwyg editor, takze si budete moct text upravovat prakticky stejne, jako v MS Wordu wink

5

Oo..tisicere diky, generale;) Uz se nemuzu dockat svyho prvniho slintu na webu.

6

vyborne smile uz se tesim

7

tak mam pomerne spatnou zpravu, mame doma ted docela velkej problem a ja tedy nebudu mit moc casu abych delal clanky, takze ten muj login zatim pouze uschovejte, a jak se to u me zlepsi, tak si o nej reknu...;) dik za pochopeni

8

Hans, nic se nedeje, hlavne at se doma vse da brzy do poradku! smile

9

Maly update: na webu se usilovne pracuje, na tento vikend odhaduji velky kus prace (takze zkazte pocasi a zavrete bary!!!).

10

Poslusne hlasim, ze jsem byl prijat na Filosofickou fakultu Jihoceske university v oboru Jazyk italsky.:-)

11

Tak to je nadhera! Moc Ti gratuluju!!

12

Taky gratuluju smile Dovolim si neco malo k webu, blizime se do finise. wink

13

Diky obema;)..a k webu - skvela prace, tesim se. Aby nas ale nakonec bylo alespon nutne minimum k udrzbe.

14

Urcite bych se nebal, do zacatku na newsy budeme my dva + forZ, pokud mu to cas dovoli, a casem se treba prida i Hans. A pokud bysme to nestihali, tak muzeme vzdycky zorganizovat nabor novych lidi.

15

souhlasim  s vama.....kdyztak to nekdo prebere:)

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

16

co se me tyce tak mam radost...pocitam tak ze max do tydne by se vsechno M€lo vyresit a mol bych zacit pracovat...a omlouvam se ze se moc neozyvam smile

Edit : pokud ale bude web hotovy po vikendu tak bych mohl mozna zacit uz v pondeli wink

jak to vlastne ted vypada?

Naposledy upravil: Hans (8. 7. 2009 19:27:03)

17

no nebudu mluvit za web samotnej, to je zalezitost predevsim Collina...ale zaklad redakcniho systemu je hotov, jdou vydavat novinky a kratke zpravy, drobnej problem je zatim s obrazkem, jinak vsechno funguje...problem trosku je, ze ja v sobotu odpoledne na 14 dni odjizdim, takze je toho potreba stihnout co nejvic :-D

18

ja zas odjizdim zitra po obede za pritelkyni za Znojmo a vratim se v nedeli a pokud se nestane nic nepredpokladaneho tak v pondeli(pokud by to slo) bych mohl zacit s psanim....co se obrazku tyce, myslim ze zatim by stacilo i jen info a obrazky by se doresili v prubehu prazdnin... smile

19

Doladujeme posledni drobnosti, obrazky bych rad doresil pres vikend - pondeli vidim jako spusteni celkem realne.

20

to by bylo fajn  shades

21

jj, start se blizi...poznamky k redakci davejte pak Collinovi, abych mel co delat, az se vratim :-D

22

Uz doladuju snad posledni veci, dneska jsem stravil dost casu nad ukladanim fotek, jeste to neni uplne perfektni... snad behem zitrka to dam do kupy. Nejpozdejs ve ctvrtek, kdy zacina oficialne treninkova faze web pobezi smile

23

skvela prace! smile

24

Takze web spusten, rekneme, ze prvni faze je skoro hotova.

Druha faze nastane az budeme zpet ja i forZ v plne sile, tentokrate se na paskal dostanou soupisky a historie. Tedy lepe receno modul pro zadavani a zpracovani.

25

koukam ze se web uz trosicku upravil... smile

26

Takze forZ by se mel ted o/po vikendu vratit, tak cokoliv by bylo treba prosim reste s nim, drzim palce!

27

Jsem zpet a pripraven :-)

28

Super:-)..do doby Collinova navratu mame za ukol udrzovat web a forum v chodu, takze hura do toho.;)

29

V nejblizsich dnech se hned zapojim, musim nacerpat nejaky sily :-D

30

Taky abych nezapomnel - diky za vytvoreni uzivatelsky prijemneho redakcniho systemu na fiorentina.cz.;-)

31

diky za pochvalu, ale s redakcnim systemem, jak jsem ho videl pri odjezdu, jsem spokojenej tak ze 60 % maximalne...jsem schopnej z toho dostat vic, daleko vic...

32

Delal jsem neco malo hokusu pokusu, nez jsem taky odjela na dovcu, vic ti povim po icq smile

33

Oki, snad se tam jeste dneska potkame, za hodinku jedu pryc a vratim se az nekdy v noci smile

34

Jinak bych vas kluci poprosil, at uz jako ctenare, nebo redaktory - jestli mate jakekoliv pripominky k webu, ci redakcnimu systemu, tak sem s nimi. Cim vice nastaveb udelame, tim slozitejsi pak bude pozdejsi premena.

Za sebe a forZe tu hodim, co jsme dnes domluvili. Bude trochu zmena vkladani news, misto soucasneho nejdriv foto potom clanek to pujde hezky po sobe. Asi takto: Novinka -> vlozit clanek -> vlozit foto -> nahled clanku s foto -> potvrzeni a aktivace clanku na web.

35

tak jak to zatim vypada se soupiskou a historii?

Edit: myslite ze by se dalo casem udelat v clancich to ze by k nim slo pripojit video napr. z youtube?

Naposledy upravil: Hans (9. 8. 2009 12:23:15)

36

no, video z youtube by teoreticky problem nebyl...ale musi se to vyzkouset, jak by to probihalo a fungovalo....

omlouvam se, ze jeste neni hotovy novy system novinek, ale vubec ted nestiham...musim pro efotbal urgentne dodelat rozlosovani a aktualizovat profily tymu a hracu, navic od utery do ctvrtka zrejme budu uplne mimo domov...pokusim se to ale dotvorit co nejdriv

37

jj ty videa by nebyli spatny...mohli by se teoreticky davat do rewiew + kdyby prisel nakej novej hrac tak jeho tribute...

38

nevim jak ostatnim...kazodpadne me nejede redakcni system...

39

Mne teda slape v poradku.

40

Hans, co presne Ti nefacha?