1

Téma: Nový stadion

Dnes by meli Della Valle predvest projekt stavby noveho stadionu... dost se tesim!

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Nový stadion

to nejses sam... smile

!!!!forza Viola!!!!

3

novy stadion jo? ty kraso...to bude slupka! Tesim se jak malej....uz aby to bylo

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

4

Kouknete na tohle: http://it.violachannel.tv/dettaglio-new … viola.html

Hmm, projekt Fiorentina se nam pekne rozjizdi!

5

no vypada to velice luxusne tongue

!!!!forza Viola!!!!

6

a sakra...vypada to naprosto paradne! Az to bude stat, tak tam jedu hned jak to pujde smile

7

Predpokladana doba stavby se zdroj od zdroje lisi, nekdo rika 3 roky, jinej 9... Uvidime. Diego Della Valle rikal, ze za mesic oznami dalsi podrobnosti.

8

no nevim, tri roky je dost kratka doba na novej stadion, ale zase pokud jsou prachy, tak to nebude problem....muj odhad je nekde kolem 5-6 let, ale uvidime, co nam rekne DDV....kazdopadne to bude bomba!

9

to bude...ale vite z ceho mam strach?...aby sme nedopadli jak pred par lety... mame skvele sladeny muzstvo ktery zacina novou eru, tak aby se vedeni nezblaznilo a nezaclo zase vsechny hrace rozprodavat a neprivadet za ne nahrady...pokud Gila bude hrat jak doposud tak za nej po sezone nebo uz v lednu budou nabidky, Mongolivo taky...ted se o nej pry zajima Tottenham, Frey, sice podepsal smlouvu ale...vsak to znate...Gamberini...jeden z nejtalentovanejsich a uz i nejlepsich stoperu v italii...

!!!!forza Viola!!!!

10

Ke stadionu - na rozdil od nakupu hracu je takova investice vzdycky vratna.

11

presne...multifunkcni arena ve vlastnictvi klubu je nejlepsi mozna investice! Ten stadion nam bude v budoucnu vydelavat na kazdy prestupovy obdobi! doufam smile

12

Tak bohuzel situace ohledne stadionu uvizla na mrtvem bode. Ve Florencii se blizi komunalni volby, tak snad se to pak pohne.

Hlavne aby to nedopadlo tak, ze se Delal Valle nastvou a vykaslou se na vsechno.

13

nevite nekdo jak to vypada s tim novym stankem?

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

14

Nedari se najit domluvu s radnici mesta.

15

ach jo frown

16

Jednani se zdaji byt pored p*cou ke zdi, bohuzel.

17

to je docela na prd...no co uz...snad se jednou dockame smile

18

Huraaaaaaaa !!!

19

Jeste se nacekame, ale pokud to bude alespon z poloviny takove, jak chce DDV, tak to bude bomba.
Mezi prosincem a cervnem pristiho roku maji byt hotove uzemni plany, takze jeste hodne vody utece, nez se poprve kopne do zeme.

20

ale hlavne ze to je schvaleny smile fotky asi nejsou ze?

21

Hans: http://sketchup.google.com/3dwarehouse/ … &ct=lc - neco je tady, bohuzel  zatim jen pocitacova simulace frown

Naposledy upravil: Giancarlo (22. 9. 2009 23:51:51)

22

no az na ty fialovy haky pred stadionem je to moc pekny smile

23

Ja bych rek, ze lepsi haky venku pred stadionem, nez pole misto travniku.:):D Rozhodne si o dost polepsime.

Naposledy upravil: Giancarlo (23. 9. 2009 11:31:49)

24

A hlavne ten stadion uz nebude pronajimanej biggrin.... nebo bude ? biggrin

Naposledy upravil: skspepa (23. 9. 2009 11:34:41)

25

Presne to nevim, ale jestli ho bude co se stavby tyce sponzorovat radnice...tezko rict.:)

26

Nedavno jsem nekde cetl, ze jako prvni z italskych klubu bude mit vlastni stadion J******s

27

I kdyz bude nechutne cernobila, preci jen prvni vlastovka mozne ekonomicke prosperity ligy ve velmi vzdalene budoucnosti. smile

28

Mam takovej pocit, ze ta maketa je spise k tomu, co se oznamovalo pred pul rokem nebo tak nejak. Ted je problem v tom, ze misto Della Valle pozadovanymi 160 hektary bude "jen" 80 hektaru prostoru.

Co se tyka financovani, podpory radnice atd. Tak nejvetsiproblem je, ze Fiorentina a Delle Valle jsou soukrome subjekty, takze jen tezko se jim muzou davat dotace ci neco takoveho + mesto ani nechce nejak financne se podilet, aby "neobiralo" obcany. Ta podpora bude v tom, ze mesto zajisti prave tu plochu, na ktere bude stadion a treninkove prostory stat.

Jak rikal Sks, nebude pronajimanej, ale hlavne tam bude moznost dalsich prijmu, z veci jako hotely, obchody atd.

Tady jsem nasel video z te prezentace, jak je puvodni zamer: http://www.youtube.com/watch?v=TJ-SOgogm_w Tezko rict, jak moc je to stale aktualni.

29

jj to video sem videl..luxus...a s tim ze to bdue ziskovy naprosto souhlasim...ciste teoreticky se prodejem vstupenek za celou sezonu da vydelat na hrace typu GIla....mozna s trochou nadsazky biggrin

30

..Ted jsem cetl, ze v Rime se bude taky stavet. Pi Rosella ma asi skutecne nejakou poruchu hormonu.

31

kramy...

32

Spis brzy od fanousku sramy, jestli neco neudela s klubem. smile

33

uz vidim jak ji rezou na Olympicu biggrin

34

Mohli by i v Cirku, poslat na ni nejake exoticke zvire a jeste se tomu smat. Inu, na Rim platilo panem et circensem alias chleb a hry vzdycky. biggrin
Ale z ceho oni vlastne ten stadion postavi? Je to cira utopie.

35

To sem rad, ze to slysim. Doufam, ze to vyjde a nebudem na novej stanek cekat 40 let jako ten druhej tym myho srdce... smile

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

36

No snad se dockame. Ale nedavno to ironicky okomentoval Marco Donadel, na otazku noveho stadionu odpovedel, ze uz se tesi, az tam po skonceni kariery bude s detmi chodit na fotbal smile

37

biggrin no az takovej extrem to snad nebude...ale otazka tri nebo ctyr let to taky asi neni :-(

38

dobre to okomentoval Donadel

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

39

Puvodne mel byt stadion hotovy pro (pripadne) ME 2016, o ktere se Italie uchazi. V soucasnosti to ale vypada, ze pokud se bude kandidatura podavat, tak v ni bude figurovat stadion Artemio Franchi.

40

tak je to docela jedno jestli se bude rad na novym nebo starym,kdyz od nas nikoho nevezmou frown

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile