121

Re: Sraz, pivo a tak... numero due

Šel by pátek? smile

122

Upřesním během víkendu, kdy by se mi to hodilo nejvíc...ale v zásadě pro mě není problém žádnej den smile

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

123

Trošku OT, Colline došla ti na mail ta adresa?

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

124

No, ve středu si pojedu pro potvrzení o "vykonání průvodcovské praxe" (konexe, jsem hajzl biggrin ) ...takže buď ten den, čtvrtek či možná pátek. smile Dřív či později asi bohužel ne.

125

Tak já nakonec můžu i pondělí či úterý kdyby náhodou.. středu a čtvrtek mám pracovní, tedy bohužel nemohu, a pak zase mohu v pátek :-)

126

forZ a Pepa: vaše věci jsem předal kolegovi, domluvte se s ním, a hlavně mu koukejte za tu laskavost koupit pivsony! smile

Hans: tvá adresa mi dorazila, pokusím se to odeslat buď zítra a nebo v pondělí, pak ti dám vědět přes mail shades

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

127

No popravdě třeba to úterý odpoledne/večer bych nebyl proti. smile

128

Tak tedy v úterý odpoledne, pokud by nebyl proti ani forZ. A na jakém známém, či méně známém, místě? smile

129

Popravdě, hospody v ČB moc neznám, to spíš v JH, takže klidně nechám výběr na ForZovi (tuším doporučoval kdysi hospodu zvanou Crash, která je někde u zastávky VŠERS tuším), asi jde hlavně o to, abys to neměl na nádraží přes půl města a podobně, ono chodit po Budějovicích v noci není tak vtipné, zvláště v určitých lokalitách.

130

Tak to bezpochyb, avšak myslím, že kolem náměstí či v lokalitě blízko nádraží je těch hospod na alespoň nějaké úrovni celkem dost, tudíž to problém nebude. Domů mám v plánu jet nejpozději ve 21:20 či dříve, záleží jak se domluvíme :-)

131

Utery by pro me M€lo bejt okej, ještě potvrdím smile jojo, Crash je vyhovující knajpa, jinak každopádně najdem i nějakou jinou příhodnou...ale večer budu muset taky domů, byt jsme sice převzali, ale na přespání to ještě není frownbiggrin

132

Tak já bych byl i pro ten Crash, od nádraží je to kousek.. sice jsem tam v životě nebyl, ale tuším správně, že je to ta hospa kde točí Budvar? :-))

133

Jo, to zní dobře, Budvar je ucházející mok. smile Pokud chcete, mohu vzít s sebou i kolegu (fanoušek Poolu). Taky jsem v té hospodě v životě nebyl, ale nevadí. Možná si tam dám i večeři, poslední dobou jsem nenažraný a pokud vím, vaří tam.

V kolik odpoledne by to pro vás bylo nejvhodnější? Kdyžtak si na facebooku předejme mobilové číslo. smile

134

Dle mého nejlepší. smile Tedy pokud někdo jako první neuchutná to "pivo" co se podává na hokeji biggrin .. S tím z mé strany není problém.

Já mohu poměrně kdykoliv, řekněme tak od 14:15. :-)

135

Nééé, netočí tam Budvar, já budvar nesnáším biggrin mají tam výborný Svijany 13tku tuším, byt malinko drazší, co si vzpomínám...ale pár měsíců jsem tam nebyl, k jídlu co si pamatuju měli jen klobásu (výbornou), pizzu, utopence a hermelín...ale určitě najdem i knajpu, kde budou i normálně vařit...

Pořád mě se*e ten sraz, do kdy jsi v ČR Colline?

136

Nabídka klobás a pizzy naprosto stačí, můžeme jít tam. smile Svijany taky není nic zlýho.

Takže v kolik odpoledne se to hodí? Klidně můžeme od dvou, tří, čtyř odpoledne. smile

137

Saaakra a já myslel, že to je Budvar, no tak nevadí dielaughing Svijany jsou též dobrý.

138

Jak to teda vypadá Colline? smile

139

Hansi, přiznám se ti, že jsem na to úplně prachsprostě zapoměl frustrated Pokusím se to odeslat v pondělí, nebo v úterý, pořád jsem teď někde v prachu.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

140

v pohodě. Hlavně to odešli biggrin

141

Jen se ti tu Colldo připomínám biggrin