41

Re: Sraz, pivo a tak... numero due

Tak tam se krást nebude biggrin

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

42

Co takhle vyrazit desátého a dvanáctého být preč? Jen návrh.

43

Klidně smile co na to ostatní?

44

A kolik že nás vlastně pojede? Abychom si mohli zahrát fotbal 2 proti 2? biggrin

45

no když nepočítáme Collina tak Já, ty, forZ a tt...Morteros se jaksi dlouho neozval a pepa říkal že němůže. Tomanatura se k tomuto tématu vůbec neozval Takže to vypadá na 4

46

Já bych mohl to vypadá smile

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

47

Tak hoši pojďme domluvit ten termín na pevno. Potřebuju si zařídit volno v práci.
Má teda někdo něco proti termínu 10.8. - 12.8.?

48

Mě vyhovuje perfektně smile

49

Nejsem proti. smile Teď ještě domluva dopravy.

50

Co tt?

Pokud dojedete busem do Brna tak na chalupu vás už dopravím já smile doufám biggrin

51

Navrhuju se jeden den slézt večer na chatu a probrat podrobnosti ohledně srazu smile co vy na to?

52

jsem pro, můzu vetsinou vecer cca od 22:30 smile a vetsinou i pres den, pokud jsem na FB biggrin akorat tenhle tejden od ctvrtka do konce tejdne budu nejspis opet mimo na chate biggrin

53

No přinejhorším se to domluví postupně na icq nebo na fb když se neslezem na chatu

Prozatímní plán. forZ a mm dojedou do Brna, tt taky. Každej dáme 100 kč na benál(cesta tam a zpět) dojedem, vyskládáme věci a vybrali by se cca 300-400 kč od každýho a jelo by se na nákup jídla a pití.

Co vy na to? tt taky se vyjádři wink

54

Mohu s tím jen souhlasit. Foťák bych myslím mohl vzít já. Musíme samozřejmě pořešit, kdo co jí a kdo co pije, na čem se bude spát a samozřejmě i takové důležité věci, jako kdo při fotbálku bude stát v brance.

55

Ještě to "něco, s čím se vyfotíme"...může to být šála? Vlajku myslím nikdo nemá a těžko se bude shánět. Nebo se můžeme fotit ve fiorentinském oblečení, jestli nějaké máte. Povezu nejspíš mikinu s dresem, takže mohu pro účel fotky zapůjčit. smile

56

Spát budeme na postelích wink. Já mám dres a šálu a taky to vemu sebou

57

Já mám hrnek... biggrin biggrin ten asi nepovezu biggrin biggrin a ty vole, MM, já mám u tebe ještě ten náramek biggrin ty kráso, já na to uplne opět uplne zapomel biggrin kua to jsem vocas biggrin

58

No zkoušel sem domlouvat s jedním kamošem fotbálek ale prej tam sou všici shnilí frown uvidíme, třeba se to nějak podaří. V jednání je ještě přátelskej zápas s fandama Sunderlandu ale tam je to taky takový nejistý. Jediná šance je že by Sunderlanďáci přijeli třeba na jeden den, kterej by strávili u nás na chalupě, tam by sme třeba grilovali, pili a kecali, pak by se dal fotbálek a oni by jeli domů a my pokračovali.

59

ForZ: Pane kolego, v pořádku naprosto...napište mi na facebook do vzkazu adresu, stejně prodávám pár věcí na aukru, tak zajdu na poštu spolu s tím a pošlu to v malé bublinkové obálce, ono to má stejně rozměry Santanovy fyzické kondice. smile
Taky mám hrnek. biggrin A skleničku a ručník s medvídkama a deku s kočičkama, ale nechám to doma. biggrin

Fiorentina - Sunderland zní dobře. Mohli bychom je porazit, pokud budeme hrát jako Fiorentina za Toniho.. dielaughing Třeba by se hodil i sudí.

60

Na nádobí se vyserte biggrin Ten fotbálek vypadá spíše ne ale uvdidíme. Při nejhorším dáme jen dva na dva

61

Vidím to velice černě v posledních dnech. Asi budu celej srpen zavřenej v práci. Ještě dám v nejbližších dnech vědět. frown

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

62

Já se obávám že ve třech to nemá moc cenu...

63

Nápodobně. To si ani ten fotbal spravedlivě nezahrajeme. frown Nicméně napevno se musíme dohodnout určitě na Velikonoce nebo další léto. Svou praxi, tentokrát průvodcovskou, budu volit s ohledem na toto (přibližné) datum, aby se nestalo, že bych to musel nechtěně sabotovat.

64

Ale je to na prd. Jak to teda vypadá s těma kdo možná jo a možná ne?

65

Se mnou bohužel nepočítejte. Otročim. frown

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

66

No nic panstvo, pokud se nestane zázrak a nepřibude někdo čvrtej tak bych to asi odpískal frown wallbang

67

Nuže. Když to nevyšlo teď, tka sem zjišťoval jestl by to šlo třeba v září či říjnu....a šlo by to smile...takže panstvo, kdo by mohl? Ideální by byl asi nějakej víkend ale když bude potřeba, mohl bych i v týdnu.
Takže Colline biggrin...kdy budeš v čr?

68

No, takhle - v říjnu asi ne, to začíná hnusová škola a druhej ročník je nějak klíčovej a září - spíš teoreticky (s výjimkou 20.9.). Pan šéf tuším bude v ČSSR jen v srpnu. Nechci být ošklivý, ale možná bych to zase nechal na Velikonoce, či ještě lépe na srpen, který už bude ale reálný od začátku, protože si žádnej kretén nesmluví praxi na tu dobu.

69

Jelikož jsem získal pracovní místo u Vodafonu tak budu teď od Středy do Pátku a následně další dva týdny od pondělí do pátku v Praze...jestli tam někdo budete nebo ste tak můžem zajít na pivo nebo na pokec když bude čas...co vy na to?

70

Tak u vodafounu, jo? A co na to zolik?? wink

Hodne predbezne bych navrhoval zacit uvazovat o novem srazu, a jako termin navrhuji letosni Velikonoce. Co vy na to?

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

71

Jj...ještě tam pojedu na příští dva tejdny akorat na víkendy domů. Když budu mít volnu jsem pro.

72

j, velikonoce vypadaj dobre pro me smile

73

tak co? už máte termín? biggrin

74

kdy jsou velikonoce? nekdy v dubnu? jestli jo, tak to budu vedet az par dni predem podle stavu bakalarku :-(

75

Neměli by pánové z jihu Čech (a samozřejmě i ostatní smile) zájem o nějaký menší sraz tady na jihu? shades smile

76

Tak já bych byl pro. V červenci například, až tu bude i pan šéf (on totiž bude nejspíš projíždět krajem, jestli se nepletu?)...

77

Já jsem taky pro, hned jak mě za tejden vyhodí od státnic, budu dávat do kupy plán na léto a na sraz bych tam rozhodně místo měl biggrin

78

K tematu srazu, blizi se nam leto. Chtel jsem se zeptat, jak to mate i s terminy rekneme uprostred tydne? Byl by to problem? Jeste nemam na 100% jisty termin, ktery bych mohl za sebe navrhnout, ale vse nasvedcuje tomu, ze bych mohl nekdy v tydnu kolem 20. az 25. srpna.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

79

na tu dobu jeste nevim jak budu mit smeny ale s tim ze to je uprostred tydne jinak problem nemam

80

Zcela jistě ano, plně mi to vyhovuje. smile