1

Téma: Sraz, pivo a tak... numero due

Něktěří z nás se bohužel na sraz z nějakých podělaných důvodů nemohli dorazit.

Bavil jsem se s Collinem že by se v Srpnu mohl udělat druhej sraz. Tentokrát však trochu jinak.
My máme na Jižní Moravě chalupu(mimochodem díky tomu že sem tam jel loni s přítelkyní během předkola CL, a mastil žolíka o sto šest jsme postoupili).

Je to dědina jménem Moravský Žižkov asi 11 km od Břeclavi a 50 km od Brna.

Jelo by se tam autem. Kdo by přijel do Brna, nabral bych ho v Brně a kdo do Břeclavi tak toho v Břeclavi. Případně bych jel na dvakrát, kdyby nebylo druhý auto.
Nebyl by problém tam 2-3 zůstat.

Kousek od chalupy je i fotbalový hřiště, jsou tam dvě hospody a aji celkem pěkný holky biggrin...

Přímo tam by se pilo, girlovalo a na podle Collinova přání by se tam i sprchovalo. Jediná povinná věc je tekuté mýdlo protože se hůř sbírá.

Kdo má zájem? biggrin

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

2

Re: Sraz, pivo a tak... numero due

Hans napsal:

Přímo tam by se pilo, girlovalo a na podle Collinova přání by se tam i sprchovalo. Jediná povinná věc je tekuté mýdlo protože se hůř sbírá.

Hezky po skupinkách, já si zabírám Hanse! tongue

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

3

hans

4

Collin napsal:
Hans napsal:

Hezky po skupinkách, já si zabírám Hanse! tongue

Jsem proti die Gruppe, každej sám za sebe raději. yuck

K mé účasti případné toto:

Dojel bych nach Brünn. V hospodě doufám bude i nějaké jídlo ke konzumaci. A navrhuji max. 3denní program, případně dvoudenní. Fotbal si rád zahraji. A prosím - mějte pochopení pro mou jaterní a morální indispozici, takže laicky řečeno - nepiju (alkohol) a nejím všechno. biggrin

S tekutým mýdlem nemám problém, stejně jako se sprchováním - a navíc to uvítám, žiji v Čb tam, kde se myjí kolegové jednou týdně a prý jim to stačí.

Navrhuji také, aby zde kolega, který nás pozval, vše ohledně chaty nafotil a dal k dispozici.

5

Fotky nebudou problém. V těch hospodách vaří pěkný hnusy a proto sem psal že by sme grilovali wink...v Břeclavi by sme v tescu nakoupili jídlo, každej kdo co chce případne by sme si mohli uvařit něco prostě sami...

6

Dobře. Pak ještě mám jednu připomínku - 15.8.-26.8 žel nemohu, protože mám archívní praxi a z důvodu nahánění učitele kvůli zápočtu ani potom. Takže ideálně někdy předtím. smile

7

To zní jako plááán! Já bych asi mohl vzít auto, když by bylo potřeba, mohl bych naložit pana MM, k tomu suda a pětilitrovej barel točenýho rumu a bude párty biggrin Skupinkám bych se radši taky vyhnul, pokud by to bylo možný, pokud ne, tak přiberu do skupinky nějaký ty Hansem zmíněný holky biggrin nazývejte mě puritánem, ale v jistých směrech vyznávám tradiční hodnoty! biggrin

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

8

Inu plán skvělý,avšak jeden sud a barel rumu??( ale zase pokud chce dát fotbal tak by to bylo tak akorát) biggrin

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

9

Nuže chalupa je povolená smile...Pravidlo je pouze jedno ale zásadní a to nic tam nezdemolovat a chovat se prostě jako lidi což myslím my umíme biggrin.... Bylo by dobrý, kdyby Collin napsal, kdy se dostane do čech a podle toho by sme se postupně začali domlouvat...fotky budou ale v pc mám zatím jen fotku dvora, na kterým stejně budem asi nejčastěj
https://lh3.googleusercontent.com/-Mk42PhKdqyQ/TdpFv2ipwHI/AAAAAAAAABE/SKzjuiLhOVk/s288/DSC00057.JPG

Na téhle fotce je sousedův barák biggrin kterej je nám celkem na nic ale na levé straně je kousek toho ve kterým by sme byli my biggrin
http://img.sting-reality.cz/zakazka/full/28493_1.jpg

10

Konkrétní datum zatím nedokážu říct, ale určitě by to bylo buď v druhé půli července, nebo první půli srpna.

11

Já můžu v obou variantách...co ostatní?

12

Já jsem od 16.7. do 31.7. na dětským táboře, takže to určitě nemůžu...ale první půlka srpna by mi seděla perfektně smile

a ten dvůr se mi líbí, nádhera, tam bych se válel biggrin

13

Souhlasím s první polovinou srpna, od 15. do 26.8. mám archivní praxi (čili jistojistě nemůžu).

14

Okej, budu se tedy snažit směřovat k první půlce srpna shades

15

Nuže teď to teda vypadá spíš na ten Srpen...co tt?

16

Srpen je ok! smile

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

17

http://t2.pixhost.org/thumbs/2537/7551684_070611-1751.jpg
http://t2.pixhost.org/thumbs/2537/7551683_070611-1750-001.jpg
http://t2.pixhost.org/thumbs/2537/7551681_070611-1750.jpg
Pardon za velikost a kvalitu ale takhle nějak tam vypadá obývák a ložnice biggrin

18

Tak panstvo, vypadá to, že Collin do čech přiletí v rozmezí 10.-30. Srpna. Ono se vlastně počítá s tím že, ten sraz bude až ve druhé půce srpna.

Kdo teda pojede?

a pár dotazů.

Může někdo vzít noťas nejlépe s připojením k netu(hudba, filmy, atd)??

A pak by to chtělo, aby někdo vzal pumpičku na balón. Tu nemám:(

Takže kdo jede a kdo co může vzít? biggrin

19

Pumpičku na balón... Už jsme zase u žolíků eek_ani

20

já za to nemůžu biggrin

A ještě jeden důležitej dotaz...jíte všichni Carbonaru? biggrin

21

Ve druhé půlce srpna bohužel nebudu moci. frown Mám smluvenou tu archivní praxi - 15.-26.8., s kterýmž datem nelze hnout.

ForZ: Pane kolego, kdy si chcete vyzvednout ty náramky? smile Samozřejmě je můžu nechat uležet, ale nebudu v Budějovicích či jinde v příštích třech měsících moc často.

22

a mohl by si v rozmezí 10.8. - 15.8. ?

23

To bych řek, že jo. Pokud to bude pobyt řekněme od 11. do 13. nebo od 12. do 14., nebo jak se to plánuje? 15. je totiž první den praxe, od osmi musím být v ČB. smile

24

No Collin říkal že to zkusí nějak vymyslet tak snad se to povede trefit tak aby sme mohli všichni

25

Jedu, pumpičku vezmu, jestli autem nebo verejnou se uvidi pozdejc smile

MM: ty kráso, sorráč, já jsem pro všechny ty zkoušky na to uplne zapomel biggrin pristi tyden pondeli utery budes v cb jeste? smile

26

ForZ: Příští týden ne, ale v pondělí další týden tam mířím napsat si němčinu, takže v úterý 21.6. by to bylo během dne možné. Ale jak chceš, jak sám máš čas. smile To úterý nebudu v Budějovicích naposled.

27

No já právě příští pátek jedu na dovolenou už biggrin ale urcite se nejak domluvime, neni problem, abych se pro to zastavil v JH po předchozí domluvě smile

28

Dobře, stačí se ozvat. smile Pokud nebude možnost, klidně doručím na srpnovém dýchánku. 002

29

Já v srpnu nemohu. Nezvládl jsem němčinu a tak budu mít, obzlášt v druhé polovině srpna, starosti s ní. frustrated

30

Pane Hladík, držím palce! Já mám taky problém s němčinou a když ten zlotest neudělám teď, tak budu muset namáhat pravou ruku vůdcezdravením v září. wallbang

31

Colline už víš nějakej ten termín?

Jinak jak bych to teda viděl.

1) Dejme tomu že se tam pojede v pondělí. Co se týče pobytu tak bych tam byl to Pondělí a Úterý a ve Středu až by se vstalo by se tam trocha poklidilo případně naobědvalo a jelo by se domů. (Dny berte s rezervou)

2) Po příjezdu tam by se zapla voda, plyn atd(to je moje starost biggrin) a vybrali by se prachy a buď všichni(což by asi bylo nejrozumější) by sme jeli na nákup(suroviny na oběd, nějaký chipsy, ovoce a zeleninu(jen tu kterou v té době nebudeme mít k dispozici na zahradě a z té nehorzí krvácivý průjem biggrin)nějakej balík nealka a samozřejmě nějaký to alko(já bych vzal nšjaký piva + třeba 2 vína a možná i bublinky biggrin

3)Po už definitivním příjezdu bych poklidil nakoupený věci, dal piva do lednice atd... Když bude nálada může se dát i ten fotbálek na tom hřišti ale ten bych nechal až na další dny... a když to počasí dovolí tak můžeme klidně už ten první den grilovat což bude docela sranda až uvidíte ten gril biggrin

4) Jako tenhle bod už nemá cenu určovat protože to bude podle stavu mysli a psychiky biggrin ale můžem jet na docela vysokou rozhlednu nebo na místo kde se natáčely oba díly Bobulí případně do Lednice

Co se týče těch věcí tak:

Pumpička - forZ
Noťas - forZ, Collin?, já? bohužel bez netu. Kdyby ste někdo měli mobilní net tak by nebylo špatný ho vzít (Youtube atd..)
Máte někdo foťák?

A otázka spíš na Collina, máš nějakou vlajku? kvůli společné fotce nebo něco s čím se vyfotíme?

Tak biggrin

Námitky či návrhy?

32

Tak letenky už jsou zařízené, budu v ČR 12. - 28., ale je dost možné, že to na sraz nezvládnu frown

33

To si děláš prdel?! tak by sme jeli třeba od 12. do 14. ne?

34

Takže kdo všechno jede v tom termínu od 12.8. do 14.8.?

35

já můzu.

36

Byl bych velmi a nesmírně rád, kdyby jel pan šéf. smile

Ničehož nemohu slíbit, ale kdyby bylo možné to, že bych se 14. srpna večer dostal do JH (na autobus do ČB) nebo rovnou do Budějovic, tak je vše rázem mnohem pravděpodobnější.

37

no kdyby se tam bylo do toho 14. tak počítám že by se kolem oběda vyjíždělo takže to by určitě problém nebyl. Collin mi říkal že to zkusí ještě nějak vymyslet, případně by přiletěl o něco dřív tak by se to posunulo na dřív no. Ale nevim. Taky bych byl velmi rád kdyby pan šéf jel biggrin

38

Tak moje účast je bohužel vyloučena. depressed

39

čistý zlo no...

nuže co tedy vyrazit 11.8.?

40

Ajej, to je škoda, že pan šéf nepřijede. Tak za rok? No, pro mě samozřejmě čím dříve, tím méně hůře neboli lépe. Můžu mimochodem hlídat cokoliv cenného, nepiju alkohol. dielaughing