1

Téma: Česká reprezentace

Myslim, ze po vcerejsku si nase repre zaslouzi mit vlastni thread. Koukali jste na ten mac? Matejovsky byl fantastickej, super vykon tez Pudil, a i Plasil se konecne nasel! Ufo solidni na levem!! okraji obrany, celkove velmi dobrej vykon.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Česká reprezentace

Ja k tomu prisel az po pul hodine, a nechtelo se mi verit tomu stavu co tam svitil 2:0. Odehrali to skvele, hlavne obrana hrala chytre.

3

No tak je asi nacase neco pripsat, jelikoz se chysta bitva se Slovaky.

Tip ? 2:0

4

Po ocku jsem ten zapas sledoval, celkem poklidna vyhra, akorat me nepotesila neucast Fenina, a Matejovskeho 5 minut nebo tak. Jakej byl smysl pro tohle utkani volat Rosickyho, Galaska, Kollera atd?

5

Koller prece utoci na metu 100 branek, behem peti let to nasazi. Je to nejlepsi strelec historie, ale i maly dite vidi, ze na tyhle urovni uz na to nema. Jen trener to nevidi, a to je smutny. Zahral by si Fenin.

6

Ja netvrdim, ze na to Koller nema. Me tam nevadil z toho duvodu, ze by na to mel/nemel, ale proste se mohla dat sance vice hracum.

7

S tim souhlasim, stavet jednoho hrace do omrzeni, i kdyz nema formu, je velmi spatnej pristup, natoz u trenera narodniho tymu. Nemyslim, ze by na ME mela startovat dvojice Koller - Baros. Druhy spise z toho duvodu, ze se na hristi stara vetsinou vic o svoje vlasy, nez o to, kde je mic. Dvojice Pecka - Fenin napriklad, by mohla hrat, snad Kulic.

8

Nezapomen ale na to, ze Baros je v posledni dobe pekne rychlej. Pecku jsem nevidel ani nepamatuju, tusim, ze kope nekde... ted vlastne nevim. Ale pro ME bych to videl na utok Koller a k nemu jeden z trojice Baros, Fenin, Kulic.

9

Ja bych Barose nechal, ta jeho rychlost na soupere plati...

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

10

Pecka je kdesi v druhy nemecky lize. Baros ano - az bude mit formu. Za zasluhy hraje hodne hracu, to je spatne.

11

Tak jsme na ME. A Anglani ne-e... Docela prekvapeni, i kdyz Carson tak trochu pripominal Lupatelliho krizeneho s Roccatim. A na Kypru mel Fenin hrat celej zapas... A z jakeho duvodu je v repre Kadlec?

12

Protoze je ze Sparty. A ta ho chce v zime prodat.

13

Bohuzel, Kostalova moc je obrovska.

contro il calcio moderno

14

Vcera prvni utkani Eura, meli jsme dost stesti, ale predevsim jsme na rozdil od cokoladniku dali branku a to se pocita. Utkani me moc nenadchlo, akorat Ufo hral fakt skvele, skoda, ze odchazi.

15

Souhlas, Ufo byl vybornej...to samy Sionko, co ten s tim Magninem provadel, to bylo uzasny. I Grygera se mi docela libil, samozrejmosti je vykon Cecha...ale absolutne nechapu postoj Brucknera k Jarolimovi...dobre, dostal sanci, ale v polocase mel jit dolu, nedal snad jedinou prihravku! Podle me nas nejhorsi hrac na hristi, proti Portugalsku by mel hrat Matejovsky radsi!

16

jarolim byl hrozny....ja chci videt Matejovskeho na hristi!!!
a samozrejme Tomas byl nejlepsi....jinak bychom nedelali jeho stranku!!!
*Cele*

17

Tak vam povim, ze podelat takhle zapas, jako dneska nasi "borci" jsem uz dlouho nikoho nevidel...:/ biggrin

18

Blik napsal:

Tak vam povim, ze podelat takhle zapas, jako dneska nasi "borci" jsem uz dlouho nikoho nevidel...:/ biggrin

nepovedlo se. Podle me to bylo absolutne prokoucovany. Jarolim byl opet naprosto desivej, nedokaze dat prihravku na pet metru. Stridani Kadlece za Plasila taky nechapu, co tim Bruckner sledoval? Dva levy obrance? Kdyz uz mel jit skvelej Plasil dolu, tak misto neho Vlcek, aby prohanel toho stopera, co sotva chodil. Proste odbranit 25 minut bez toho, abysme meli dyl nez minutu balon na noze nejde. Cechova chyba jen logickym vyustenim...

Edit: Ale je to dobre, ted ctu, ze odstoupi Kostal z funkce manazera reprezentace. Svita na lepsi casy.

Naposledy upravil: forZ (16. 6. 2008 10:13:37)

19

Je to skoda, prichazi cas na zmenu. Ale poradnou a radikalni.

20

forZ napsal:
Blik napsal:

nepovedlo se. Podle me to bylo absolutne prokoucovany. Jarolim byl opet naprosto desivej, nedokaze dat prihravku na pet metru. Stridani Kadlece za Plasila taky nechapu, co tim Bruckner sledoval? Dva levy obrance? Kdyz uz mel jit skvelej Plasil dolu, tak misto neho Vlcek, aby prohanel toho stopera, co sotva chodil. Proste odbranit 25 minut bez toho, abysme meli dyl nez minutu balon na noze nejde. Cechova chyba jen logickym vyustenim...

Edit: Ale je to dobre, ted ctu, ze odstoupi Kostal z funkce manazera reprezentace. Svita na lepsi casy.

Ale zustava na svazu, a Mokry taky. To nevypada na lepsi casy.

21

Z toho naseho narodaku fakt bolej oci... Prohra v polsku, uplacany tri body se Slovinskem... Snad alespon San Marino porazime o dva goly.

22

ja uz se na ceskej narodak ani nedivam. Rada to podle me absolutne nezvlada, vedeni svazu M€lo vyhovet Topmollerovi a angazovat jeho. Tohle nikam nevede, na MS podle me nepostoupime.

23

Ja si myslim, ze zrovna ten Topmoller by nebyl taky zadnej zazrak.

24

to asi ne, ale podle me rozhodne lepsi nez Rada. Rada je akorat jinej ksicht Brucknera, kdyz to reknu takhle. Potrebujem poradnou zmenu, novej vitr. A ten by Topmoller mohl prinyst. Jinak kdybych vybiral ja, dal bych sanci Zemanovi

25

Ja mam pocit, ze ani Rada, ani Bruckner predtim to moc nerozhodovali. A mozna ani Topmeller by to nerozvetril. Se Zemanem souhlasim v tom ohledu, ze by ten vitr prinesl. A po herni strance by to treba taky bylo zajimave.

26

Prave...a hlavne u Zemana bych mel jistotu, ze vybira jen ty, kteri jsou ve forme a kteri se mu hodi. Ten by si do toho kecat nenechal..a zaroven by dostali sanci mlady a porad by se nepremlouvali hraci tipu Koller k navratu

27

Jj Zeman je i muj favorit, jenze ten je zase pro svaz moc "problemovej"...Tak snad po zmene vedeni svazu...Ale to se stejne zase jen otoci stejny lidi na jiny posty...:-(

28

Treba to bude jinak. Idealni stav by pro me byl Hasek na predsedu svazu a Zeman k repre...jenze to by znamenalo odsun Kostala pryc a to asi nehrozi frown

29

V San Marinu 0-3, ale jinak nic moc co... ach jo, cim to je, hracema? Radou? :-/

30

san marino jsem nevidel, nemuzu hodnotit...ale rozhodne to neni dobry...

31

jak to vidiste s tema Slovakama?

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

32

no nevim....na vysledku asi nezalezi, na MS se stejne uz neprotlacime...ale mrzi me, ze Hasek bere hrace jako Koller nebo Jiranek misto toho, aby hledal nekoho novyho

33

podle me se tam jeste dostanem...

34

Se Slovenskem remiza, se San Marinem vyhra. Neni to propadak, ale ani zadnej zazrak - a postup je porad dost daleko.

Tesi me ale Bosna, moc jim preju, aby se na MS dostali!

35

V barazi to budou Bosnaci mit hodne tezke. Jestli chytnou nekoho jako Rusko/Nemecko/Francie, mohou zustat asi rovnou doma. Hratelny souper by byl treba Norsko.

36

vubec nevim jak Bosna hraje...ale cesi me spis udelali radost...na Slovensku sme hrali dobre ale bohuzel chybel jeden gol navic...verim v postup...

37

Baraz ceskeho tymu by se nesla v rezii kanonady od Arsavina, Eduarda nebo ze by snad byl opet katem Traianos Dellas? Rozhodne si nemyslim, ze postoupi. Ostudy se nadelali az az...ted je treba zpytovat svedomi a dukladne se pripravovat na kvalifikaci Eura 2012. A to ne zrovna v pivnici.:)

38

no podle me se pod Ivanem zase muze poskladat muzstvo ala Euro 2004....

39

Snad i s Kollerem na hrotu. (Popripade nekym vyskove ekvivalentnim, kdo bude nastupovat v utoku nejlepe sam) :-D - Ale uprimne receno, Ivan je mnohem lepsi kouc nez Rada a kdyby ozivil zastarale metody a dal sanci jeste nekterym z hracu (Hubnik)...

40

me se nejvic libilo kdyz se Rada stal trenerem...nejdriv vykladal ze repre ceka generacni obmena...a kdyz se ho za tyden zeptali jak to chce udelat tak rekl....na experimenty neni cas dielaughing