41

Re: Squadra Azzurra

ahahahahah jo to je pravda!!
ale muj sen je:italie a Francie pryc,hned!!
*Cele*

42

Hej, hej...to tu nejak umrelo...:-)
Celina: A koho bys videla venku radsi? Italie, Francie?...ono je totiz dost dobre mozne, ze v pripade vitezstvi jeden postoupi, protoze Rumuni Nizozemce porazit pri jejich forme (viz. vyklepnuti Francie a Italie:-) nemusi, i kdyby Tulipani cely zapas odskakali po jedne noze. Ale uvidime...
A co Vy ostatni? Kde jste?:)..snad ne dovolena zahranicni v dobe Eura?

43

Squadra Azzurra v poslednom zapase zabere a ideme dalej...ale to sa musi prebudit zaloha..a hlavne toni....inak super podla mna hra okrem tredicne skveleho gigiho aj grosso

44

Francie nebo Italie???nedokazu si vybrat.....
*Cele*

45

Toni hral velmi slusne, dokonce vstrelil podle me regulerni branku. Ale bohuzel pro Italii je rozhodci trochu porafal, taky ta penalta, co kopali Rumuni ke konci nemusela byt - objektivne receno.
Grosso hral opravdu moc pekne, kdyby Toni zuzitkoval k ohrozeni branky vice jeho centru a zapojili se i dalsi, porazili Rumuny a nemuseli mit tolika starosti.
No a Gigi...ten se rozhodl, ze gol Rumunum nepusti, jen mu to Zambrotta ponekud pokazil, ale chytal fantasticky.

Celina: Ja v tomhle boji fandim Italii. :-)

46

nehovorim ze hral luca vyslovene zle...ale ta efektivita je miziva...z holanadanmi mohol premenit sancu co mal..no dufam ze si to schovava na francuzov

47

Ja bych byl nejradsi, kdyby Italie porazila Francii. A Rumuni Holandsko :-)

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

48

Collin napsal:

Stalo se. Forza Italia! smile

49

skoda no, takhle Donadoniho asi nevyhodi...Italove asi zase pujdou daleko, vcera hrali dobre. Pokud Toni zacne promenovat ty svoje sance, tak to muzou cely vyhrat. Do sanci se dostavaj, akorat v zakonceni ma Toni zatim smulu, dycky mu chybi pul metru smile

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

50

Johny napsal:
Collin napsal:

Ja bych radsi nepouzival vyraz Forza ve spojeni s Italia, rekneme z politickejch duvodu :-)

51

Collin napsal:
Johny napsal:
Collin napsal:

Ja bych radsi nepouzival vyraz Forza ve spojeni s Italia, rekneme z politickejch duvodu :-)

Jo, chapu. I kdyz ja radsi pravici nez levici biggrin Tak jako tak, Silvio neni svatej wink

52

A je to tady!!!!!! Nadhera!!! Do hajzlu se vsema tema milanistama, romanistama a gobbacema!!!!!

53

Donadoni udelal obrovskou chybu, kdyz posilal na penaltu Di Nataleho..
Mimochodem - nic proti, ale zas tak bych se neradoval...vime urcite, kdo je volny trener s Italskym pasem...Mancini. To se pak nic nezmeni, jestli instaluji jeho. Kdo by pripadal v uvahu misto Donadoniho, co myslite?

54

Toz kdyby tam vzali Manciniho, tak to bych se radoval snad tuplem!!

55

Nebylo by spis lepsi, aby kreslo trenera vzal nekdo, kdo konecne povola hrace jako Donadel nebo Mongolivo?..Tenhle je schopny vytahnout z rukavu eso jmenem Materazzi pro MS 2010:)

56

No ve svy podstate, me je vlastne jedno jestli budou reprezentovat, nebo ne - hlavne aby hrali dobre za Fiorentinu. Me hlavne tesi, ze se ukazuje neschopnost tech uzasnejch hracu jako ADP, Camoranesi, nebo treba milanska zaloha.

57

Prve dva jmenovani nehrali tak zle.:-) Ale uz maji svuj vek a na dalsi velky turnaj by jezdit nemeli. Podobne jako Ambrosini. Prichazi doba hracu jako Aquilani nebo Mongolivo.
A k tomu trenerovi - jediny, u koho je to asi jisty, ze neprijde, je Lippi. Lidi je to spousta...co takovy Roberto Baggio:D. Ale to jsou predcasne spekulace. Ocekavam finale Nemecko-Rusko a ofenzivni smrst ze strany druhych jmenovanych.:-) Ale vyhru Nemecka. Jak pravil moudry pan Cruyff - Fotbal je krasna hra. Ale ma jednu vadu - vsechno vyhrajou Nemci.

Naposledy upravil: Giancarlo (23. 6. 2008 01:04:23)

58

Hrali - nehrali. Hlavne nikam Italii nedotahli a to jest to, co me tesi. Jinak tezko rict, ale Baggio mam takovej pocit do trenovani vubec nedela.

Jinak zbyvajici 4 tymy na Euru jsou dost sila, Rusaky a Turky bych tam fakt nikdy necekal, Spanely taky moc ne, ted budu doufat, ze tu vyhru nejak ukopou bud Turci nebo Spanelaci

59

Baggio jeste nedavno mluvil o tom, ze je pripraveny trenovat Inter M***n, kdyby vyhodili Manciniho, protoze veri, ze Moratti je ten pravy clovek, kdo by mu helfnul s vyberem talentu:D..Treba by byl ale lepsi nez Donadoni.

Ja bych tam hlavne po vykonech v uvodu necekal vubec Nemce.

60

To se priznam, ze o tomhle jsem vubec nevedel. Ale po pravde, kdyz uz Inter vedl Mancini, tak snad i polovycvicenej simpanz by to zvladl.

Nemci jsou holt Nemci, snad jen jedinkrat si je pamatuju spraskany - to kdyz jsme je na Euru 2004 prehrali i s polovicnim beckem!

61

Tak a znova, do p**i s celou tou Squadrou Azzurrou...
Mongolivo byl povolan na olympiadu, takze nam bude chybet v obou zapasech predkola ligy mistru... Jen kdyby to byl gobbac nebo milanista...

62

to je pekne v prdeli...bez neho jsme citelne slabsi, ale budem to muset nejak zvladnout no...opet se ukazuje, ze mocensky nepatrime k top klubum Italie frown

63

Trener olympijskyho vyberu Casiraghi: Nemuzeme nominovat hrace Juventusu ani Fiorentiny, krome Riccarda Montoliva....co to je za kravinu? Proc krome Riccarda? nechapu tohle zduvodneni

64

Cetl jsem neco obdobneho, Casiraghi si stezoval, ze hraci nad vekovou hranici, ktere by rad vzal na olimpiadu z Juve, Milana nebo Fiorentiny by nemohli jet, protoze by jim to klub zamitl. Zatimco u Montoliva, jakozto hrace, ktery spada do vekoveho limitu, Fiorentina jeho ucast zamitnout nemohla - tak jej vzal.

Jak rikam, do p**i s celou italskou repre a fotbalovou federaci.

65

Vypada to, ze v sobotu proti Kypru bude Gamberini hrat vedle Cananvara.

66

no konecne si Gamberiniho vykonu taky nekdo vsim a da mu poradnou sanci! Jsem zvedavej, jestli bude Lippi brat Montoliva, az se uzdravi...

67

Nekde jsem pred par dny cetl Lippiho vyjadreni, ze pokud by Montolo nebyl po zraneni, urcite by taky jel.

68

tak to jsem rad....jeste trebas Donadel by se mohl do repre casem prokousat...ale musi hrat jinak, nez proti Juvehnusu smile

69

tak Gamberini si v prvni minute zapasu vykloubil rameno a proti Neapoli jsme zrejme opet bez neho...:(

70

forZ napsal:

tak Gamberini si v prvni minute zapasu vykloubil rameno a proti Neapoli jsme zrejme opet bez neho...:(

vyzera ze t bude viac ako len proti neaoplu

71

Bohuzel. Jebat reprezentace!!!!!

72

tak dneska Lippi povolal na kvalifikaci Gamberiniho, Montoliva a Gilardina...jsem zvedavej, koho nam v repre zrani tentokrat...hlavne ne Gilu...

73

Montolo nastoupil proti Recku, ale asi hral tuzku, od Gazzetty dostal 5... Trener se ho ale zastal.

74

Videli jste nekdo zapas USA - Italie? Rossi byl vybornej, ale naprosto me odrovnal Pirlo..ten hral uplne uzasne...skoro se mi nechtelo verit, ze ten samej hrac dokaze hrat tak hrozne v Milane biggrin

75

Ja jsem na to koukal, na bande i sepsal neco, co by mohlo vypadat jako clanek. Ale na eurofotbalu jsem zaznamenal o tridu lepsi, uznavam.:-) Zase na druhou stranu neskutecne mizernej vykon Toniho. Ani Camoranesi s Chiellinim me nepotesili. Ale samozrejme, Pirlo me taky nadchl, Rossi uz tuplem - to bych musel byt slepy...ale i nas chlapec Mongolivo hral vynikajici zapas. Jenom doufam, ze si ho nikdo ze zahr. scoutu nevsiml...nerad bych, aby z Fiorentiny takovej hrac odchazel.

76

Jj, s Tonim souhlasim....neco mu chybi, uz to neni ten Luca z lonsky sezony nebo kdyz hral u nas...Rossi byl uzasnej, ale o to vic je jasny, ze kdyby odchazel z Villarealu, tak to nebude k nam...

77

Mohlo by mu pomoct, kdyby se vratil - v Milane ho leda oddelaj. A Rossi, to vlastne skoda neni - od branek mame Gilardina a Mutua.;-) Na lavicce by sedet nechtel, Gilardino totez a Jovetice by stvalo, ze si nezahraje - spis nekoho lavickovyho. Zkusenyho, pro LM.

78

Bohuzel se dost vazne mluvi o budoucnosti ve spojeni Rossi a J******s.

79

Vcera dost kruta porazka s Brazilii 0-3, nevidel jsem a nechci soudit, ale je to spatny... Tohle by se Azzurri stavat nemelo.

80

Ja jsem to videl cele. Prvni polocas mohl skoncit i 0-5, katastrofalni vykon obrany a kdyby nebylo Buffona...druhej polocas uz docela usel, dokonce si chlapci i vytvorili tlak, cirka na poslednich dvacet minut. Litalo to kolem tyci a Gilardino spalil nejvetsi sanci, jak je bohuzel jeho zvykem. Kdo me prekvapil, byl Camoranesi - nekdo, koho bych tipoval uz na fotbalovej duchod, hral velmi obstojne a spolu s Pirlem a stridajicim Pepem snesl jakes takes srovnani s Brazilci. Zbytek tymu naprosto propadl. Mongolivo, Cannavaro, Dossena - to byl zlej sen. Toni jako by tam ani nebyl, Iaquinta stridan v 39. minute - na to uz se nemohl koukat ani Lippi, ale nejhorsi vykon predvedl Chiellini. To si troufam tvrdit, ze by to stoper tymu z nasi vesnice odehral mnohem lip. Trosku jsem toho sepsal na web banda.cz, ale je to nevalne urovne...:) Lippi uz trochu i mluvil na tema generacni vymena. Tak snad...tym je moc prestarlej a pomalej. Na spicku uz to nestaci. Ale moc rad bych se nechal prijemne prekvapit na MS. Jen by tam ale musela asi hrat ponekud jina jedenactka.