41

Re: Riccardo Mongolivo (ex-Viola)

Pokud hraje hovno, protože chce novou smlouvu a vyhrávat trofeje, tak ať radši jde. yuck Samozřejmě on kvality má, ale má také dost nedostatků. A v poslední době, když ještě hrál, tak zrobna nepatřil k tomu nejlepšímu.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

42

Nechcu aby Ríša odešel frustrated

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

43

No k té první větě pana šéfa - takhle se chová naposledy drobotina na druhém stupni ZŠ...v týmu jsou potřeba dospělí lidé, tedy alespoň relativně, on fotbalista nikdy moc rozumu nepobral, protože na to neměl ani čas...ale předpokladem je profesionalita vůči klubu s nímž mám podepsanou smlouvu a nikoliv vydírání jeho.

44

biggrin:D:D Tak Montolivovi ukradli tanga a blůzky frown

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

45

chudáček no biggrin

46

http://www.eurofotbal.cz/clanky/moji-pr … vo-140496/ měl by si přečíst ten rozhovor s Antognonim!

47

Krásně napsané Colline biggrin

48

Děkuji, ale nejsem autorem depressed

49

Aha...moje chyba frown

50

Hoši, todle mi nedělejte biggrin Já ráno vstal, v klidku prolízám všechny klasicky weby a pak trávím zbytečnejch dvacet minut hledáním tý fotky, než mi dojde co je dneska za den biggrin biggrin

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

51

Nejsme jedíní biggrin http://www.firenzeviola.it/?action=read … izia=85619

52

Náš vtip je ale lepší! rolleyes_ani

53

Nějakej Pallavicino někde mlekotal co si o tom, že Mongolivo chce odejít kvůli pochybnostem o týmu. Nedokázal sem si nějak přeluštit v čem přesně to je ale co se mě týče tak být hráčem Fiorentiny tak dlouho jako Montolo tak bych se bál akorát toho, jestli je Fiorentina schopná vrátit se do boje o CL...Stejné obavy prej mají i Boruc a Gila...

Je zajímavý že takový obavy má zrovna kapitán depressed

54

Ano, víceméně je to tak. Pallavicino je kolega Montolivova agenta a spíš jen tak plácá nesmysly. Neni to trochu protimluv - mít obavy o budoucnost klubu, a proto odejít?

55

Tak protimluv jen za určitých okolností.

Kdyby měl klub finanční potíže, je logický že se hráč bojí o výplatu a proto chce odejít. Ale když klub finančně funguje a po dvou nepovedených sezonách chce zpátky nahoru, jak sám vyhlašuje, je pěkně nechutný že kapitán jde první proti klubu.
A těma zaobalenejma kecama jak klub miluje a proto klidně smlouvu dodrží. Děkuji, nechci. Běž do Juventusu debile

56

Ne, ne, ať jde domů do Německa, ateista - B****n na něj. tongue

57

B****n, Juve, Inter nebo třeba Manchester City... kdokoliv, kdo zaplatí nejvíce!

58

ať táhne do pekel....

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

59

Klub už prý zvažuje možnosti, jak "vyřešit Montoliva". Nejpravděpodobnější je, že buď přijde zájemce s balíkem peněz, cca 15 milionů a výše a nebo poputuje Mongolivo na rok na tribunu.

60

tu tribunu bych mu přál zmrdovi biggrin...ale zas ty prachy...

61

Pracovat, PRACOVAT!!!

62

Jeden rádoby důležitej novinář se dnes vyjádřil, že si strašně moc přeje, aby Mongolivo strávil sezonu na tribuně, jako výstraha pro všechny fotbalisti, co si myslí, že se kontrakt respektuje jen tehdy, když se to líbí jim. biggrin

Něco na tom bude, ale že bysme na tom měli trati zrovna my se mi nelíbí... Nepříjemný je, že Inter i M***n se zatím vyjadřují tak, že Montolo je moc nezajímá a J******s má už Prila. Takže by to mohlo dopadnout tak, že Mongol půjde jedině do zahraničí, snad B****n či Wolfsburg.

63

No já doufám, že ten Inter si ho vytáhne, snad zapracuje Pazzo a přimluví se, at za něj těch 15 mega daj...

jinak s tim sezenim na tribune bych souhlasil, ale presne jak rika Collin, proc to mame zase odsirat my...staci, ze sme rok platili Mutua zbytecne, ted jeste Montola

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

64

Klidně bych byl pro to sezení na tribuně ale ať je to rači Marchionni, za kterýho moc cashe nebude

65

Chudák Marchionni biggrin Ta tribuna má být trest za neloajalitu či neprofesionálnost, ne za to, že je levej a netrefí ani vrata od stodoly biggrin

66

Já dával jen příklad biggrin prostě Montola bych střelil...klidně i za 7 mega na konci termínu když to nepujde dřív ale hlavně ho prodat ať za něj je aspoň něco.

67

Takze Mongolivo nechce hrat za Fiorentinu. Ako hovori kolega Hans treba ho strelit.

68

Nebo zastřelit! frustrated

69

Prej se o něj kromě Bayernu zajímá Arsenal a Tottenham...Nevěřím že by šel do Spurs ale ten arsenal není nereálnej. Odešel jim ten Fabregas, Nasri taky odejde, Rosický je věčně zraněnej...kéž by

70

Tak Spurs zase odchází Modrić. Mně přijdou reálnější Spurs než Arsenal. Přecejenom Riccardo je takovej odvar z Fabregasovejch ponožek...

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

71

To jo ale je to píča co bude chtít dost peněz a v Tottenhamu sou rozumní lidi..kdežto v Arsenalu ne

72

No Wenger je známej tim, že hráče rozhodně nepřeplácí. Koneckonců proto odchází Nasri smile) Nicméně proti Fiorentině by si určitě platově polepšil v obou případech.

Hlavně ať rychle vypadne a sežene se náhrada...začínám z toho bejt nervózní.

73

Tak i kdyby vypadl tak nevěřím že někdo za něj přijde. Aspoň ne teď...Bojím se toho útoku...Kdyby fakt odešel Gila a za něj přišel jen ten Pinilla....

74

Útok je další otázka. Gila ani nemusí odcházet, kdyby se nedejbože zranil, tak kdo tam bude hrát? I kdyby zůstal Babacar, tak on prostě neni centrforward jako Gila....

75

S tim debilem je to taky na hovno...Corvino ho chce prodat jen do zahraničí jenže to dopadne tak že s náma nakonec každej vyjebe, teď ho nikdo nekoupí a v zimě po něm půjdou Inter, AC, Juve a další italský kluby a ještě odejde zadarmo...to ať ho radši střelí aspoň za 3 mega do Interu, na kterej stejně nemáme

76

Nově se prej o něj zajímají AS R**a

77

http://www.eurofotbal.cz/clanky/montoli … na-157209/

78

Třeba do ... yuck

79

hlavně prodat...klidně i za málo ale prodat!!!!a klidně i do Itálie...furt lepší ho střelit třeba do AC za 5 mega,  než aby s nima v zimě podepsal smlouvu a nakonec tam odešel zadara

80

Monto prý odmítl jít do Říma, protože by to byla zrada fanoušků Fiorentiny...