121

Re: Football Manager 2014 a starší edice

JO ja jo smile

122

303 712 837...pridej si me na icq wink

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

123

Ja kdyztak taky, ale pozdeji:)..ohlasim se na icq tak za tyden.

124

okey...ja ten scenar ted dokoncil tak ho otestuju smile

125

tak dej vedet...kdyztak jsem dalsi zajemce

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

126

viz. thread czech soccer manager wink

127

Mel bych dotaz - jak se ve FM upravuje, resp. spis spousti nova databaze? Upravil jsem si sestavy a haze mi to tam porad stare, na to jakou chci databazi se to nepta.

128

kdyz das vytvorit novou hru tak mas zmenit...klikni na to a vyber si pozadovanou zmenu...

129

kdyz uz jsme nakousli fmko...ja nikdy asistenta nevyhodil protoze mam pocit ze pak se mi vubec nedari biggrin a celkove, nevim podle ceho si vybirat noveho

130

tak u mne je to prvni vec co delam....doporucuji Peterse z Hoffenheimu.....jinak vybiram podle toho aby mel co nejvetsi psychicke artributy+vedeni a jednu z treninkovych veci

131

http://img3.imgup.eu/942j.png

No panove, a toto je co? biggrin

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

132

bug? biggrin

133

Novyho asistenta si vyber podle posouzeni schopnosti a potencialu hrace - on ti vetsinou radi jen se sestavou a prestupy...vic v podstate nepotrebujes. smile Doporucuji kouce Danska do 19 let...ma to na dvaceti a chce maximalne tak dva tisice liber. I do Fiorentiny myslim idealni, lepsi nez Pin - alespon ve FMku.

Jestli chcete dobryho mamu, tak Opare z Realu Madrid.
Pokud libo metrosexualniho gaye, tak Vaclav Kadlec ze Sparty.
A jestli chcete dobreho beka - Guus Joppen.

134

No nevim, ja asistenta nejvic pouzivam na takovyty teamtalky a tiskovky... Takze vetsinou dbam na atribut "Motivace", ale nevim jestli je to spravne smile)

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

135

Ten regen je kralovskej!

Jinak co se asistentu tyka, tak vetsinou mivam nekoho, kdo prosel klubem jako hrac a skoncil v mem tymu karieru.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

136

Ohledne tiskovek...tam spis bude hrat roli uvedene v osobni casti profilu - otevreny, pratelsky k mediim, konfrontacni...alespon podle me, motivaci nevylucuju. smile
Idealni je mit vse na 20, ale zkuste hrat za Vlasim. biggrin

137

Mne jde hlavne o ty teamtalky pred/o polocase/po zapase. Ty sou pomerne dulezity a sam si na ne neverim...Tak u toho logicky predpolkadam, ze bude motivace podstatna, ale kdo vi smile

138

Ty davam sam:)...stridajici utocnik v 80. minute pri nerozhodnem vysledku - mas na to rozhodnout...Repka - zklamal jsi me, zase cervena...dostanes pokutu ve vysi dvou tydnu platu - Repka hlasi nesportovni zachazeni. biggrin:D:D

U toho jiste bude motivace podstatna, ale doporucuju to prvne zkouknout sam, co je za moznosti a co by bylo vhodne z logickeho hlediska.:) Az pak rozhodne asistent a schvalim.

No a panove, jake doporucujete talenty? Odkudkoliv, treba z Ghany a Nigerie, talentovane romy ze sidliste Maj v CB nebo dokonce snad hrace Cork City? biggrin

139

Ja to delam presne jak rikas. Dam asistenta a kdyz neosuhlasim, tak to zmenim. Obcas udela hroznej fail, treba zapas na AC M***n a on "Ocekavam vyhru".

Co se tyce talentu, Coutinho, Dentinho, Bernardo, Virt, Wellington (to neni az takovej mladicek, ale hrot neskutecnej).

A muj nejoblibenejsi utocnik Oscar Cardozo z Benfiky, nestoji moc penez a je neskutecnej. 35 golu za sezonu je standart

140

jediny kdo mi tak neco rika je Coutinho....jinak doporucuju Rits, Grenier, Viudez...jinak radsi uprednostuju mladiky z juniorky....

141

MM: Ja ti doporucim talenty ze sidliste Mir v CK. :-D

142

kluci mam malej problem...v FM mam od zacatku sezony nespokojenyho Montola a chci ho udrzet...v jeho profilu se pise ze touzi po nove vyzve...novou smlouvu nechce...nevite jestli to jde nejak zmenit?

143

No az se ti zobrazi zprava, ze touzi po prestupu - tak dej odpoved, ze bys ho rad udrzel a chapes ho...ze chces aby tym rostl spolu s nim a vyhral nejaky ten pohar.

On pak bud ustoupi nebo poda zadost o prestup. Jestli nejsi zrovna chudy, muzes odmitat nabidky pripadne sam...za cas dostane rozum, staci jedno slavne vitezstvi. Mne tohle udelal Jovetic za dva roky dvakrat a pokazdy se mi podarilo s nim podepsat novou smlouvu. smile

144

A nema on smlouvu do r. 2012? Neni potreba prodluzovat, jestli hrajes od zacatku:)

145

ja mu chtel dat vetsi plat...jj ma dlouhou smlouvu.. tak snad dostane rozum smile

146

ono uz se zrusilo fmko.cz?

147

Kdyz jsem tam v tomhle roce zavital, vetsinou bylo jen "docasne nedostupne" forum, tak nevim. Ale existuji i manazery.cz, coz ma podobnou funkci ohledne FM.:)

148

ja teda na manazery.cz nikdy nic na fmko nenasel...alespon ne nic poradnyho

149

Sekce Talents neni tak spatna. A nektere deniky jsou mozna inspirativni - treba ten s Vlasimi biggrin...ale i Leeds se mi libil, vlastne jsem ho do Premier League vytahl taky.

150

ano fmko.cz se zrusilo...bastardi smile...tak na manazery.cz se musim kouknout

jinak nevite jak rozchodit sitovou hru???

151

Sitovou po internetu nebo po lokalni siti?

152

po netu....

153

Doporucuju stahnout program Hamachi, napriklad nekde zde: http://www.hamachi.cz/index.php?lang=cze&page=home Nainstalujes na vsech pocitacich, ktere chces k sitove hre pripojit. Uvnitr toho programu si zvolis virtualni sit a vsichni se do ni pripoji, pak spustis hru, jeden vytvori hru a ostatni se pripoji.

154

Tak diky za pomoc...na srazu dostanes zadarmo lizatko biggrin

155

ridil jsem se podle tvych instrukci a presto to nejde...

156

Ja to nevim jiste, ale neslouzi hamachi jen na hru "mezi prateli"? Je totiz hodne mala, az skoro 0 sance, ze se ti tam prihlasi nekdo jiny.

Naposledy upravil: skspepa (16. 5. 2010 19:26:59)

157

Zkusim jeste podrobnejsi popis: Stahnout Hamachi zde: http://www.slunecnice.cz/sw/hamachi/ nainstalovat a spustit. Jeden v Hamachi zalozi server a ostatni se k nemu pripoji, kdyz je hamachi zapnute, tak ti prideli IP adresu, myslim, ze je nekde nahore v tom programku. Pak zapnes FM a vytvoris hru, zkontroluj si v nastaveni, ze mas zaskrtnute "pouzit jako server"  nebo tak neco. A ostatni by se k tobe meli pres "pripojit ke hre" dostat.

Pepa: Hamachi jako takove je jen software, kterej Ti pres internet vytvori jakoby mistni sit, do hry se pak dostane prave a pouze ten, se kterym se domluvis.

158

spravne si pouzil meli...spis se chci zeptat v nastaveni v FM je jedno co napisu do te kolonky??

159

Otevrel jsem si to, takze takhle:

Server name: tam muze byt cokoliv
Password: muze byt i prazdne
Run as server: to zklikne jen jeden z vas, ten co hru zaklada

Ostatni daji join network game, potom join other server a tam pak staci napsat IP adresu, kterou ti vytvorilo hamachi.

Kdyby to porad neslo, tak se nekdy sejdeme na chatu a vyresime to.

160

Ok a sorry za otravovani...dam vedet jak to dopadlo