41

Re: Football Manager 2014 a starší edice

jo je fakt ze ceny sou casem hodne premrsteny...nicmene...Accardi byl super bek ale Barz je hold lepsi takze Aca je tedka vlastne 3 stoper...Donadel ani ne ze by na to nemel ale v konkurenci Mongolivo, Palombo, Guarente, Kuzmanovic to je docela tezky...prodal sem ho do AC biggrin... co se tyka Jovetice...tu treti sezonu sem chtel hrat 4-3-1-2 s Jovem pod utokem ale zatim to moc neklape...jeho cas prijde...Adrian mi starne a obcas miva solidni vykyvy a Jove je v tomhle dobrej...kdyz to tak vemu tak odehraje zhruba to co Mutu... smile

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

42

Jestli chces skutecne vynikajiciho stopera, zkus Thiaga Silvu. Asi uz nevali za Fluminense, ale bude k nalezeni a nemel by stat moc. Znamky stabilne 7.00+.

Ja zasadne nikdy neprodaval hrace kvalit Donadela do italske, resp. domaci ligy. Tohle se mi vymstilo kdysi za Tottenham...tam jsem mel Crouche - prvni sezona 26 zapasu a bez golove trefy. Sel do Aston Villy...2 zapasy...4 branky. To by jeden ten notas kopnul do pytle, kdyby nejakej mel. biggrin

Naposledy upravil: Giancarlo (13. 9. 2009 12:33:20)

43

Thiago Silva je v ACM...Donadel stejne moc nehraje wink

44

Tak ty svine ho koupily. No skoda, ted uz ho neprodaji.
Dale doporucuji Toniho Kroose.;) A Vukcevice - rana z dalky za dvacet.
Donadel mi taky nikdy moc nenahral. Prvni rok jsem mel zraneneho Zanettiho, tak si zahral docela dost, asi dvacet zapasu. Ale pak to slo smahem dolu, doslova od desiti k peti, a odesel do Tottenhamu.

45

Accardiho skutecne muzu doporucit, po sezone co jsem ho ve Fiorentine mel se stal stavebnim kamenem it. repre.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

46

ja ted lituju ze sem prodal Palomba biggrin hral sem 4-4-2 s Montakem a Palem ve stredu, a prodal sem ho abych to zmenil na 4-3-1-2 s Jovem pod hrotama a katastrofa...tedka to teda hraju zase 4-4-2 ale ve stredu je Monty a Guarente...jako jo sem v kontaktu s celem tabulky...na prvni inter ztrata myslim 6 bodu ale ta zaloha....mohl sem se chlubit tim ze sem skoro kazdyho prehral zalohou a tedka mi to tahnou hlavne Srna a Vargas...Accardi se mi taky vyplatil smile ale Barzagli je lepsi...aspon dostavam min golu s dvojici Barzagli-Gambero nez Accardi-Gambero

47

SCUDETTOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!! sem dobrej! biggrin

48

Hezky! Ted hlavne nerozprodej tym, pocitej s tak 20 megovou nabidkou na Vargase, 15 na Gambera a takhle...vsechno obvykle od Realu. biggrin

49

no na Vargase uz doslo 24 mega ecek a na Gambera 22, za Srnu mi davali dokonce 29 biggrin neprodam

50

Spravne. Srna, kdyz mu das moznost zahravat volny kopy, da jich tak deset za rok. Za Vargase dojde jeste skoro na jednou tolik - bacha, aby Della Valle nesouhlasil s prestupem za tebe - taky se mi stalo:(...nakonec jsem dal z prdele Santanovi vic jak AC M***n. biggrin:D:D:D

51

nemuze ho prodat pokud u nej nastavis ze je neprodejny wink jinak sem prodal Hamsika a koupil sem Inlera...za 67 mil. ecek...chteli 89 cajzli s Udinese...hrozne premrsteny...

52

radsi se teste na novy FM...

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

53

Ty ceny by fakt mel opravit nejaky patch...jeste lip by se mely trochu upravit v desitce.
Morteros: Ale my se tesime!:)

54

jn ty ceny sou fakt od 3 sezony strasny...chtel sem koupit Ledesmu v 1. sezone, chteli 18 mega, tak sem raci koupil Palomba za 19...dalsi sezonu Palombo odesel tak sem si rikal, Ledesma a chteli 39...sileny no...tezky zivot manazera biggrin
k FM 2010: doufam ze mi to pc rozchodi...

55

Nemelo by to mit o moc vetsi naroky jak predchozi verze - zmenilo se to prece od 05 vlastne jen minimalne.;)

Nejlepsi je podepisovat volne hrace a posilat je na hostovani s opci. Dost se na to tym financne zahoji, kdyz se pak maj delat velky nakupy.

56

Hansi, mas to s patchema? Ja se nikdy s tak neuveritelnejma cislama nesetkal eek_ani

Pristi patek ma bejt demo FM 2010 a koncem rijna vychazi plna hra!

57

A zacatkem listopadu bude jistojiste torrent. biggrin
Podle me ma Hans patch 9.1., totez co ja...jednou jsme o tom mluvili.

58

tak patch 9.1 ma skoro kazdej wink demo ma bejt???vzdyt rikali ze nebude...stejne si pockam na plnou hru s cestinou...

59

jj ma ten patch kterej vysel jeste pred vydanim hry biggrin jinej ne pac byn se mi nechtelo hledat crack smile

60

ale stejne 9.1 byl nejlepsi biggrin

61

Kdyz nevezmeme v uvahu nutnost vydaju na prestupy v castkach, kterymi obvykle haze jen Real a par sejkoklubu, nejpozdeji treti sezonu, tak ano...:D

62

Demo je venku, viz http://www.footballmanager.com/index.php?p=demo

Vanilla verze obsahuje jen anglickou ligu, strawberry vice, vcetne italske.

63

tak jestli nekdo mate v planu demo hrat tu chvili, tak dejte vedet jak to vypada

64

Uz jsem to skoro ztorrentoval, tak dam pak vedet - jestli mi zbyde cas pri neustalem studiu...:-))

65

Hral jsem to vcera zhruba hodku, a vypada to nadherne. Tesim se na plnou!

66

a co syst. pozadavky?

67

Ja si myslim, ze to rozjedes na cemkoliv. Ale pak druha vec bude, jak svizne to pobezi. Hraval sem FM07 na starem Athlonu s 256 megama pameti, a taky jsem zil a bavilo me to. Ale asi bych doporucoval neco se dvema gigama pameti a dvoujadro procak. Plus silnejsi grafiku, na 3d zapasy.

68

3d zapasy nepouzivam...pokud to bude mit pozadavky jako 09 tak to beru smile

69

3D zapasy jsou opravdu promakany;)...a pak taky je tiskova konference pri prichodu novyho hrace. Gilardino je uz konecne strelec - pokoril rezervu v pratelaku.. biggrin

70

Souhlasim, moc pekne se na to kouka a v porovnani s minulou verzi je to milovej skok vpred.

71

tak ted se tesim na plnou verzi o to vic...

72

Tak uz mam FM, hned jsem si vytvoril San Marinskou ligu biggrin biggrin

73

kde si ho stahnul???

74

Ale no tak smile nestahnul, koupil!

75

jasny koupil biggrin a kde? a da se to "koupit" cesky?

EDIT: taky uz to kupuju... a davam tomu tak 30 minut biggrin

Naposledy upravil: Hans (31. 10. 2009 18:18:43)

76

uz som si to taky koupil....a uz hraju...

77

nuze tedy...vypada to vymakanejc nez 09, zatim mi to prijde neprehledny ale to je o zvyku...hrat sem poradne ani nemohl pac neni moc casu ale zitra to asi otestuju vic smile

78

ja to uz testuju a vypada to ze jeste dlouho budu...

79

Ja to taky kupuju po Turintu, 2.4gb dat za cenu nekolik hodin zapnutyho notebooku. Jen skoda, ze na to nebudu mit tolika casu, jako jsem mival driv.:(

Naposledy upravil: Giancarlo (31. 10. 2009 21:11:28)

80

Kdo na to mate torrent, tak mi ho prosim poslete na icq 564788198, na mail skspepa@seznam.cz nebo sem dejte odkaz kde se da stahnout. Diki smile