1

Téma: Football Manager 2014 a starší edice

MarcoMerlo napsal:

Abych taky rozjel nejakou diskuzi - panove, hrajete nekdo FM 2007? :-))

Johny napsal:

Kdysi jsem hraval FM 2001 biggrin
Ale to uz je nejakej patek. Mozna bych si mohl nejakyho manazera sehnat.

Jojo, to si pis. A jak nechutnej zrout casu to je!
Ale mam tu hru rad, uz od Championship Manager 4.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Football Manager 2014 a starší edice

Hral jsem to naposled na podzim, kdyz nebylo ve skole co delat. Od ty doby jsem na to nesahl, prijde mi to hrozive jednoduchy. Odehral jsem pet sezon s Fiorentinou, ctyri scudetta, dve vyhry v Lize Mistru a dve v poharu...pak me to prestalo bavit a Toni mi ukoncil karieru:-D

a souhlasim s Collinem, jak miluju spani, tak kvuli tomuhle jsem dokazal ponocovat...

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

3

Jednoduchy je CSM, ne? :-))) Tohle je podle me slozity - zvlast, kdyz si date tym jako Gretna, Nottingham(Zadluzeny, z nizsi ligy, nebo tak neco) Na FM 2007 moc uspechu nemam, ale to byla slava, kdyz jsem se na 2006 se Spartou dostal po peti letech do semifinale LM, kde me rozsekal Liverpool. :-D

4

CSM je naprostej extrem. Ale hrat za slabsi klub je tezsi, to rozhodne, ale moc sem to nezkousel. Ale hodne me bavilo, zacit jako nezamestnanej manazer, maly zkusenosti, a cekat, kdo se ozve...a zacinat treba ve druhy nemecky...v poloprofesionalnim...akorat me dycky vyhodily:-D

5

Propracovavat se s mensim klubem do prvni ligy je docela fuska. Vzpominam si, ze jsem to takhle zkousel s Atleticem Madrid, kde jsem po case vybudoval solidni kadr a byly i nejaky uspechy. Titul a byl jsem i celkem daleko v LM.

Potom jsem v Italii zkousel vytahnout nahoru Sampdorii, coz se mi povedlo az ve druhy sezone, ale nebyl stadion, nebyly prachy, ani hraci za ktery by nejakej cash byl, takze jsem nasledujici sezonu stejne bojoval o preziti.

Zato skvely uspechy jsem slavil s Liverpoolem. To byla dynastie. Tam jsem mel takovej kadr, ze by Chelsea i s Realem dohromady zrudli vzteky. biggrin

Nj, ale to byl FM2001 - docela stary soupisky. To tam byl jeste ve Fiorentine Repka, Heinrich, Mijatovic, Balbo... Akorat Batigol sel za Scudettem do Rima.

U ty hry jsem stravil noci... biggrin No, kdyz nad tim tak premyslim, asi se do dalsiho manazera poustet nebudu, akorat by mi to zralo cas. smile

6

V tom te podporuju, je to hrozne navykovy. Ja to zapnul, ze to zkouknu, kdyz to vsichni tak chvali. Ted ma na profilu nahrano skoro tejden cistyho casu! A to jsem to pres pul roku nezapl! Hrozna hra....ale fantasticka...to je furt..jeste jeden zapas, jeste zkusim dotahnout tenhle prestup...

7

Ja jsem uchylnej na kluby ze Serie C2 a C1, jeste jsem kdysi zkousel hru za Teplice, ale nejlepsi pro me bylo dotahnout Poggibonsi z novacka Serie C2-B, do solidniho tymu Serie B, ale ze to trvalo... a ted uz jsem na to mozna ctvrt/pul roku nesah.

8

Tak tedy k FM 09. Hral sem to zatim spis min nez vic, a snad jedinej zvlastni poznatek muj je ten, ze Vargas je tam neskutecne silnej jako levej zaloznik. A z utocniku to slo lepe Osvaldovi a Pazzinimu nez Mutuovi s Gilou :-/

9

jojo s tim Vargasem mas pravdu ale co se utocniku tyka tak Mutu a Gila sou jasny jednicky a Osvaldo hraje jakz takze ale Pazzini se nechyta

!!!!forza Viola!!!!

10

Ja ti nevim proc, ale za me proste vubec branky nestrileli, hlavne Gila, zapas za zapase sbiral znamky okolo 5, zatimco Pazzinimu to tam slusne padalo.

Dobrej kup byl Accardi ze Sampdorie, dal jsem za nej 4,2 milionu eur, a na konci sezony byl nejlepe hodnocenym hracem!

11

Diky za radu, jsem v prvni sezone za Fiorentinu, Accardiho si jiste koupim.:) Gilardino tam zatim vubec neni spatnej - ale proste Pazzini je lepsi. Odehral jsem zatim dva mace - vs. Venezia pratelak a 3. predkolo LM vs. Artmedia. Pazziniho jsem chtel prodat, ale kdyz jsem zjistil tu nerealnost, ze je stale jako vzdy superstrelec - rozhodl jsem se nechat si ho. Ostatne se prestupu do West Hamu vzpouzel, protoze Florentsti fandove jsou udajne blizci jeho srdci...:-D

12

Haha, holt Pazzini biggrin
Cetl jsem nazor jednoho fanouska Fiorentiny na FM obecne, ze do te doby co bude mozne aby Pazzini dal pres deset branek za sezonu bude tato hra stale strasne vzdalena realite, kruta realita, co?

13

jen pockejte, on se Pazzo jednou rozstrili a vsem nam ukaze biggrin

14

Pokud drzi slovo, jednou musi nahradit Toniho...treba, az mu bude jako Tonimu v jeho nejlepsi sezone u nas...kdo vi:)

15

Kdyz jsem byl ted v Italii tak jsem slysel joke, ze pokud by Pazzini byl na lodi a rozhodl se skocit do more, tak se stejne netrefi do vody... Takze asi takhle s Giampim. Ale jinak ho mam docela rad biggrin

16

Tak uz brzo, tj 31. rijna, vyjde FM 2010. Bude tam zase spousta zmen, na pohled nejvetsi a nejzajimavejsi je, ze se pujdou vytvaret nove ligy, at uz nizsi souteze ke stavajicim (Serie D, CFL), tak treba i uplne nove... San Marinska liga - a jedem panove!

17

uz se tesim... smile doufam ze mi to komp rozchodi biggrin

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

18

Pokud mas alespon 1GB pameti, tak by mel.

19

mam 512 biggrin

20

FM by mela bejt hlavne propracovana taktika...coz je hlavny

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

21

no me se nehorazne laguje i FM 2009, a to mam 2,1 giga procak dvujadro, 512 MB geforce grafiku a 4gb ram :-(

22

Doufam, ze to na notebooku rozchodim. Ale nevim, jestli se zase tolik treba tesit - ono tam urcite zase tolik kladnych zlepseni nebude. Mozna novy skin..ale to se da zmenit i tak.

23

a na FM 2009 sou dostupny aktualizace s kteryma se to da taky hrat smile

24

Na fmko.cz toho je hromada, presne tak. Ted jsem si jednu stahl..akorat jsem ji musel upravit, ve Viole byl dosud Osvaldo a nebyl tam M€lo. Trochu skoky v case nebo snad rovnou cerna dira?

25

ja tam mam aktualizaci ze Pazza i Pablo sou ve fiorentine ale jen do ledna...pak automaticky prestupujou...to se da smile

26

Coz je o dost realistictejsi...Ale jak jsem koukal na 3D zapas, hraci pri rohu branici ustupuji dozadu, aby mohl pohodlne vstrelit utocici hrac branku...jestli se inspirovali u Comotta?

27

evidentne jo biggrin...ja to mam normalka v 2D

28

Mne ty 3D po par zapasech zahadne prestaly slapat, takze vedu taky 2D.

29

me se to chvilema sekalo a navic sem byl zvyklej na kolecka biggrin

30

Ja uz od FM 05 taky kolecka. A komp mi 3D ani nevzal, notebook uz jo..ale na chvili malickou no..

31

forZ napsal:

no me se nehorazne laguje i FM 2009, a to mam 2,1 giga procak dvujadro, 512 MB geforce grafiku a 4gb ram :-(

Fakt jo? Kolik spoustis hratelnejch lig? A jakou velikost databaze?
Ja mam v notasu 2 ghz dvoujadro, 4gb pameti a 256 mb Ati a v pohode spustim 6 zemi, vse do nejnizsi ligy + large databazi.

MM a Hans, pro 3d, aby vam spravne jelo, mate nainstalovany vsechny oficialni patche? tj verzi 9.3.0?

32

Collin : nemam ale ja to 3d ani nechcu wink a facha mi to v pohode akorat mam slabej komp

33

jak vidim tak tady sou samy hraci FMka...

34

Mam verzi 9.1.0. Nesehnal jsem na trojku crack. A pobezi mi vubec potom ulozena hra spravne?

35

Obavam se, ze pokud zmenis verzi, tak muze byt s ulozenejma hrama problem :-/

36

Tak si pockam na desitku, je to skoro za dverma.:-)

37

ja mam taky verzi 9.1.0...a uz se tesim na novy Fmko

38

tak tedka kroutim v FM treti sezonu tak vam tu napisu moje sestavy smile muzete posoudit ktera je nejsilnejsi smile
1. sezona
Frey - Comotto, Gamberini, Accardi, Pasqual - Marchionni(Semioli, Santana), Palombo, Mongolivo, Vargas - Mutu, Gila
Nahradnici: Avramov, Dainelli, Donadel, Kuz, Castillo, Jovetic, Jorgensen
2. sezona
Frey - De Silvestri, Gamberini, Accardi, Kolarov - Dos Santos, Palombo, Mongolivo, Vargas - Mutu, Gila
Nahradnici : Seculin, Dainelli, Guarente, Pasqual, Jovetic, Di Carmine, Di Tacchio, Santana, Castillo, Tagliani, Jovetic
3.sezona
Frey - De Silvestri, Gamberini, Barzagli, Kolarov - Srna, Guarente, Mongolivo, Vargas - Mutu, Gila
Nahradnici: Manfredini, Accardi, Di Tacchio, Di Carmine, Jovetic, Tagliani, Santana, Jorgensen

39

Jednou jsem hral za ManU, zakoupil Darija Srnu a nechal ho zahravat volne kopy. Smrtici vysledek. Takze jsem pro sezonu cislo 3.
Barzagli je vynikajici bek, kterej odmita prodlouzit smlouvu ve Vlcihrade, cili je zdarma a vyplati se stonasob. smile
Guarente po mych zkusenostech spis takovy prumer. Dlouhodobe na to za Violu nema Donadel, coz se potvrdilo koukam i tobe.
Jovetice se snaz uz zapracovavat do zakladu, prisel jeho cas. biggrin
Accardiho tu kdysi doporucoval Collin a nebylo to od veci - vzdycky je jeden z nejlip hodnocenych beku.

40

A taky me stve jedna vec...po trech letech hrani jsou pozadovane ceny za hrace  markantni a nemuzu si je dovolit. Neni to nejaky FMbug?
Napr. Lisandro Lopez jen za 44 milionu liber.

Naposledy upravil: Giancarlo (13. 9. 2009 11:35:32)