1

Téma: Nový trenér?

jak to vidite, a koho by jste za Prandelliho chteli? me by se libil Spalletti nebo Gasperini ci Allegri ale asi to bude ten jugoska

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

2

Re: Nový trenér?

Ma prvni volba by byl Giampaolo... ale skutecne to nejspis bude Sinisa.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

3

proc Giampaolo?

4

O Sinisovi psali uz na sport.cz, takze kdyz se to doneslo k tamnim krupanum, bude to asi jistota.:)

5

Karel Jarolim... smile

6

Spalettiho

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

7

Myslim, ze to bude Sinisa uz na sto procent... Corvino dnes v rozhovoru rekl, ze jako prvni Sinisovi koupi zaloznika.

8

Biagianti? biggrin

9

Giampaolo by mel podepsat v Catanii...takze to opravdu vypada na srba

10

Že prej by v příští sezoně mohl přijít Terim...Je to blbost ale 002

11

http://www.eurofotbal.cz/clanky/dunga-s … ne-146691/

já o něm sním už dlouho smile

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

12

No...tohle je dost ukazkova zadost o misto biggrin to jsem zvedavej, co z toho bude, jestli z toho neco bude

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

13

Nebude z toho asi nic, Siniša "se" přeci jen trochu zlepšil a Corvino nerad vyhazuje trenéry...

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

14

No, netajím se tím, že nemám Sinišu nerad. Ale tohoto pána beru hned a bez zápisného. smile

15

Prej je nějaký zasedání a řeší se to tam. Není vyloučený že ještě dneska převezme tým Delio Rossi

16

Asi je to tak, podle toho co ctu ja, Sinisa uz byl vyhozen a pujde k nam Delio ...M€lo by to bejt oficialni cca za dve hodinky

17

Rossiho bych fakt bral. Je to dobrej kouč. Siniši je mi hrozně líto ale ono to fakt nemělo už budoucnost.

18

Máte nějaký novinky? Já četl cosi že už je Siniša odvolanej a čeká se na souhlas Rossiho...zatím nic ofiko ale

19

Tak to víme asi to samý...plus jsem četl ještě bulšit, že to nebude Delio, ale Ancelotti, kterej se měl údajně dneska vyjádřit, že se k trenéřině vrátí "Brzy", ale to je snad jenom fáma....

20

Beru oba. Siniši mi líto není, jistě má ve smlouvě padák víc než zlatý.

21

Ancelotti by byl peckovej ale jak jsem už tady někde psal. Je mi docela nesympatickej biggrin Delio by se k nám hodil víc

22

Spaletti se pro SKY vyjádřil ve smyslu, že hodlá prodloužit v rusku, ale v budoucnu by rád trénoval Fiorentinu smile

Teď je to samozřejmě bezpředmětné, ale třeba za pár let nebude smile

23

Luciano by byl suprovej...po Deliovi klidně...jediný co je u něj blbý, že nedává moc šancí mladým frown

24

Je to dost prekvapive prohlaseni. Precijen, chce prodlouzit v Zenitu a zaroven doda ze by jeho snem bylo trenovat jinde.

Trener je to dobrej, treba s Rimem hral peknej fotbal, ale obavam se, ze po mnohamilionovem kontraktu v Rusku na nej budou v Italii mit jenom pruhovani.

25

To ne. On má z Fiorentinou myslím nějakej vztah...hrál tu nebo něco takovýho...Kdyby dostal plat jako Prandelli což by neměl bejt problém tak si myslím že by kývl. A neřekl nic špatnýho. Ancelotti mele furt o tom že by jednou chtěl trénovat Řím

26

Ne snad ze by to nekoho urazelo, ale ackoliv mluvil o budoucnosti, je to minimalne nekolegialni vuci Deliovi.

27

Tak jsme zase tady biggrin To vedlejsi tema nechme volne pro sportovniho reditele a doufat (ci nedoufat) v Zemana muzeme tady.

28

Chci Malesaniho nebo Pioliho...a než aby přišla nějaká parodie na trenéra, to raději ať se za 3 měsíce vráti Rossi. http://www.firenzeviola.it/?action=sond … daggio=122 Tady jsou nějaký možnosti. Spalletti ano, Delneri by byl taky v pohodě. Montellu nechci, Prandelli(když vyhoří na euru bude volnej ale za 1) chceme ho?2 )vzali by ho Della Valle? Allegri je nereálnej, Sannina znám jen z povidání, Montellu nechci, Zeman je dočasné řešení. A Livio? Jestli je tím myšlenej De Livio tak jeho bych asi spíš nebral

29

Chci (jakože fakt moc chci) Zemana, Dungu nebo Rossiho smile Delneri by mi nevadil, Pioliho neznám. Malesaniho spíše ne. Montella? Jednoho Sinišu už sme si vyzkoušeli. Spalettiho nechci, potřebujem někoho kdo umí s mladejma.

30

Fiorentina hledá trenéra, který povede fialky od nové sezony. Podle italských médií je favoritem současný kouč Catanie Vincenzo Montella, dalšími kandidáty údajně jsou Luciano Spalletti, Gian Piero Gasperini a Carlos Dunga.

Tak tady z těch chci moc moc moc Spallettiho a možná toho Dungu...

31

Přesně tak. Spallettiho bych bral nejradši, ale i Dunga je dobrej. Takže snad jeden z těhlech dvou.

32

On Montella asi taky nebude špatnej. Ale já nevím...nemusel sem ho už jako hráče a jako trenér mě taky nijak neoslovuje.

33

Tak já popravdě Montella a Gasperiniho ani neznám. Avšak Spalletti mi přijde dost sympatický a hlavně je to dost kvalitní trenér, jehož zkušenosti by se teď vcelku šikly a hráči by ho měli brát. To samé se dá říci o Dungovi.

34

Montellu neznáš? biggrin dyť to bejval kanonýr jak sviňe biggrin...Gasperini je ten vůl co hrál  s janovem celkem hezkej fotbal ale dozadu to bylo špatný. A tenhle rok začal tu mizérii interu smile

35

Pro Spalettiho by hovoril fakt, ze je fanouskem Fiorentiny. Ale nevim, jestli by opustil pekne mistecko v Petrohrade, s vysokym platem a nizkym tlakem a sel k nam zahajovat prestavbu. Museli by mu slibit (a hlavne privest) mnoho zvucnejch posil.

36

A podle toho, co tak čtu, tak to čím dál víc vypadá na Montellu neutral

37

Myslim, ze vyber noveho trenera jeste neni tak zhavej. Minimalne do te doby, nez bude DS.

38

Taky sem hodně četl o Montellovi. U Spallettiho bych se nebál ani tak důvodů který uvedl Collin ale mám pocit že nedávno podepsal v Zenitu novou smlouvu, za mnohem větší prachy... frown Montela bude asi dobrej kouč ale já ho prostě moc nemusím no. A to sem ještě četl o Donadonim yuck wallbang

39

Zacly se objevovat jmena nejtezstiho kalibru, Ranieri a Benitez. Prijmout takoveho trenera by byl signal, ze to Della Vallaci myslej vazne.

40

Ranieri ano, Benítize asi spíš ne