1

Téma: Hokej

Po fantasticke vyhre Nemecka v zahajovacim utkani se den na to stal dalsi zazrak Danove porazili Finsko 4:1 a co vic, dnes v prodlouzeni zdolali USA 2:1. biggrin
Stane se Dansko novou hokejovou velmoci? biggrin

2

Re: Hokej

Ja si spis myslim, ze nejvetsim prekvapenim budou Danove, kteri to vyhraji. biggrin

3

to byl teda hokej co?

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

4

Hans: Nekoukal jsem se, ale ted jsem se docetl ten vysledek a chytil jsem zachvat smichu. biggrin
Hlavne, ze jsem to bratrankovy odpoledne rikal, jen jsem tipoval 2:1 pro Nory. biggrin Nastesti fandim Rusku. biggrin

5

MM: Ja si myslim, ze Cesi se nejakym zpusobem do Ctvrtfinale dostanou, tam skonci.

6

Svycari vedou nad Kanadou 3:1 biggrin

7

To by znamenalo? Postup Ceska?

8

biggrin Postup do osmifinale a tam konec? biggrin

9

No, treba se stane zazrak a jeste postoupi. I kdyz pochybuji, ze by sehnali, tak rychle penize.

10

Co rozhoduje o poradi tymu?

Cesi porazili Svedy = lepsi vzajemny zapas, dali o gol vice = lepsi skore

Tak jaktoze my jsme 2. a svedove prvni?

11

o poradi rozhoduje demence

12

tak tak smile

13

Budou. biggrin

Jinak Slovensko Rulez! :-D Prvni tym v historii, kteremu Dansko dalo behem 14 minut 1. tretiny 6 golu a to zapas jeste zdaleka nekonci. biggrin

14

rofl biggrin fakt nemam slov

15

K poradi ve skupine, v potaz se musi brat i Norsko, ktere poratzilo nas a prohralo se svedy, takze se udelala minitabulka bez Francie, proto jsme druzi.

Dansko jsem dnes nevidel a mrzi me to, 6-0 za tretinu, to vazne nechapu.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

16

Cesko zase vali. biggrin

17

vy to vidite hrozne tragicky...dyt Kanada dostala od svycaru vic jak my...s Kanadou to bude mnohem lepsi uz jen proto ze se kluci vic vyhecujou...zni to odvazne ale na medaili urcite mame a to i proto, ze s nama nikdo moc nepocita...a videli jste co predvedli proti svedum...perfektni hokej co sem nevidel uz tak 3-4 roky...

18

nene proti svedum jsme predvedli vynikajici prvni tretinu a pak svedove srovnali hru...ale rozhodne jsme nehrali hur.

19

tak samozrejme, jenze jde o to ze kazdej nad nama lame hul...dneska uz neni ostuda prohrat s Danskem nebo s Norskem...ty tymy budou behem 5 let na urovni slovaku ci cechu(nekteri uz jsou) a my, na to jakej tam mame kadr hrajem docela slusne...poradny boje teprva prijdou a jestli dostanem Rusko ve ctvrtfinale nebo ve finale, budem je chtit porazit uplne stejne. A kdyz to nevyjde, tak je to jedno pac stejne nikdo neveri, ze by jsme je dali biggrin

20

Ja si take myslim, ze Kanada nam da maximalne bura, my take nejaky ten gol dame a tak z toho az takovy debakl nevznikne.
Avsak, skoncime ve ctvrtfinale, maximalne na 4. miste.

Zapas se Svedskem a ani Svycarskem soudit nemohu, protoze jsem ho videl jen livesport.cz biggrin

To je pravda, s talenty to jde jistojiste do prdele. biggrin Viz. MS do 20 let (ci do kolika), tam je jasne predvedeno jak na tom bude nas narodni hokejovy tym, za par let. biggrin
A to, ze Danove, Norove a dalsi budou za pet let na urovni Slovaku, ci Cechu je blbost, oni uz na jejich urovni davno jsou, za pet let budou na daleko lepsi urovni, jestli se to v Cesku bude ubirat takovym smerem jako ted.

21

Hnilicka (Slavia) a Vyborny (Sparta) hrali ELH letos.

A jeste vetsi zpestreni bude, az nas Anglie ci Nizozemi porazi. biggrin

22

Kdyz nas porazi Norove, tak Anglie k tomu daleko take nema a az skonci Jagr, tak k tomu budou mit jeste bliz, protoze ty nase "hvezdy" nebudou mit komu nahrat.

Naposledy upravil: skspepa (16. 5. 2010 19:28:33)

23

Dobra, tak Anglie nas jeste nejake to desetileti neporazi no. biggrin
Na to, ze se vse hraje pres Jagra jsem narazel ve svem poslednim prispevku, bohuzel Cesti hokejiste jsou jak deti na treninku, kdyz s nimi hraje jejich trener = vse na neho. smile

Naposledy upravil: skspepa (16. 5. 2010 20:23:47)

24

Jo, to je taky goood. biggrin Vzdy u sebe 14 hracu a chudaci brankari stoji osamoceny u svych branek. :-D

Ja si myslim, ze toto MS jeste nejak uhraji, horsi to bude dalsi rok.

25

kliiiid...dyt mame Cervenku dielaughing

26

A Jakuba Stepanka, ktery pujde jiz brzy do Ameriky...hrat ECHL.

27

Tak Cesi vyhrali, sic jsem to nevidel, ale nejspis hrali dobre (ze by konecne, po nekolika letech?), kdyz dali i gol ve svem oslabeni.
Kanada, ted pekne hraje s Ruskem, uz se tesim na odvetu. biggrin

28

dobre my

29

Tak, konecne se divam na nas narodak a myslim, ze i presto, ze jsme prvni tretinu prohrali, tak jsme ji spatne nehrali. smile

30

a je to tam! smile

31

Musim rict, ze Cesko hralo po 4 letech hokej a dalo se na ne (az na poslednich 15 minut 3. tretiny) divat.
V to, ze zaboduje CCCP plne doufam, avsak bude tezky hrat po vetsinu zapasu 6 proti 10. smile

32

Jiste, a uz diky Afinogenovy Kanada prohrava coz jsem rad. smile

S tim souhlasim urcite, z NHL bych tam vzal jen hrace co tam jsou nyni a pote bych bral hokejisty z EHL nebo KHL ci jinych evropskych soutezi, myslim, ze by to nebyl ani trochu spatny tah.
Az Jagr skonci, no uvidime...

33

Drazi pratele!

At uz jste fandili komukoliv, rozhodne je treba rozloucit se se zemi, kde je humor jen o prdeni.

http://www.youtube.com/watch?v=D7UKllR0Edo

34

5:2 Super. smile

Nemecko take vyhralo, tudiz jsem se semifinalovou ctverici celkem spokojen, jedina chyba je, ze tam neni Dansko. biggrin

35

Ted nam to svedi vratej biggrin

36

Me nejde o semifinalove dvojice, ale o ucastniky semifinale. smile Predstavte si to - Nemecko a Dansko v semifinale hokejoveho MS. :-D To ma neco do sebe. biggrin

Jinak, myslim ze bitvu o Berlin vyhraji, jiz po druhe v historii Rusove, Cesko - Svedsko bude slozitejsi, ale myslim, ze to bude neco podobneho jako CR - Finsko, tedy prodlouzeni, ci najezdy.

Naposledy upravil: skspepa (21. 5. 2010 17:59:38)

37

A jeste k tomu je kveten, skoda, ze ne 2. biggrin

Jo jsou a myslim, ze letos to nahoda nebyla, pristi rok se bude konat podle meho neco podobneho.

38

ciste teoreticky, finale Cesko - Rusko...dobre to rekl myslim Jirka Holiku, podle kteryho jen my a Svedsko muze porazit Rusko....a ja s tim souhlasim...jestli se dostanou kluci do finale, tak je jedno jestli tam bude Oveckin nebo Chuck Norris...proste budou makat

39

Ty kraaaaaaaavo. Pekny! Konecne Cesko na ktere muzeme byt hrdi.

40

to je neskutecny!!! ted smetem jeste Rusaky a bude to turnaj snu biggrin