1

Téma: Přestupy v Evropě

Tak krome toho, ze tady mame thread o Viole a jejich prestupech, tak se toho taky samozrejme dost deje i na zbytku kontinentu.

V Anglii stoji za rec hlavne Liverpool, preci jen s Torresem, Babelem a Benayounem, to uz je hodne silna squadra. Pokud se vyvaruji kolisavosti na cizich hristich, mohli by poprve od roku 1990 vazne promluvit do boje o titul.

B****n uz jsme probirali. Taky me zaujal ten pruvan v Budenslize celkove.

Spanelsko, to je po Italii druhe vdecne prestupove tema. Hlavne od Barcelony se toho bude asi dost cekat. Uvidime, jestli je jeste opusti Motta s Giulym, a kam si to pripadne francouz namiri. Prestupova politika Realu neni o nic min smesna nez v dobe Galacticos. Sevilla pokud udrzi stavajici hrace a nekoho na urovni prida, mohla by je bez problemu pristi rok sfouknout (Real).

Nejake pripominky ? smile

2

Re: Přestupy v Evropě

Doplnuju. Lucarelli prestupuje do Shaktharu Donetsk. Ukrajinci do toho prestupu museli asi hodne vrazit, Livorno prodalo vlastne svoji nejvetsi hvezdu. To asi nebylo levny...

3

Myslim, ze Sevilla ziskala toho rizka z Chelsea (jehoz jmeno nedokazu napsat).

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

4

Bula neco dal, taky si nepamatuju, jak se to pise...a Sevilla uz by konecne mohla sebrat titul, jejich prestupy se mi moc libi....jinak nechapu Barcu, kam chcou dat Henryho? Jak chteji do sestavy nacpat Ronaldinha, Messiho, Henry, Eto

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

5

Boulahrouz. Myslim ze jim bude hodne uzitecnej.

K Liverpoolu mam jako jejich fanda specificky vztah smile Benitez jako trener neni spatnej, ale nerespektuje odlisnou mentalitu jizanskych hracu. Ne kazdy si v Anglii na tamejsi sviznou ostrou hru zvykne. O Torrese se nebojim, to talent od panaboha, takovi se prosadi. Ale Babel mi skutecne prijde navic. Ale co tak vim, dokaze hrat i kridlo, takze to neni zas tak nesmyslny nakup. Styl hry pod nim je kapitola sama pro sebe, ale dve finale Champions League za tri roky a jedna vyhra mluvi sama za sebe. A dlouhodobe uz je asi Liverpool vykonostne nad Arsenalem. Dalsi sezonu se to prokaze. Letos uz by to mohlo vyjit snad i s tim titulem.

Co bude delat Barca s tolika hraci je problem Raijkarda, ja jen doufam ze budou hrat na pohled dal tak skvely fotbal.

6

me osobne byl Liverpool vzdycky sympatickej, ale od prichodu Beniteze se to zmenilo. Ostrovni fotbal mi vzdycky prisel zajimavej, odlisnej od zbytku Evropy. Nelibi se mi, ze Benitez s tak typickym ostrovnim tymem jako je Liverpool hraje evropskej styl fotbalu a taha tam spanelsky hrace...

7

Je pravda, ze se hodne zmenili, ale pod Benitezem ma tym narozdil od Houlliera vysledky, a taky ten fotbal je koukatelnej, i presto, ze oba treneri maji jinak dost defenzivni taktiku. Pod Houllierem to bylo nekoukatelny utrpeni. K tem hracum uz jsem rozepisoval, nekteri si zkratka neprivyknou na anglickou mentalitu a styl hry.

Jinak Montella jde na hostovani do Sampdorie, a Liverpool ma zajem o Manciniho.

8

K tomu Realu - slysel jsem takovouhle vec. Capello vsude, kam prisel, tym pozvedl, ale moc dlouho tam nevydrzel. A to proto, ze je to "divny clovek". Nedokaze se s hraci bavit normalne. Mozna tenhle styl na mnoho hracu plati, ale dlouhodobe to nejde udrzet. Vyhodili ho pro jeho povahu.
No a Liverpool je mi docela sympaticky...nejvic, kdyz opet porazi Chelsea. :-) Co na tom, ze kadr je vic spanelsky, nez anglicky, mluvi za ne vysledky.

9

JJ, Chelsea taky nemusim. Proto budu moooc rad, kdyz letos skonci pred nima opet jak v Champions League, tak i snad konecne v Premiere League.

K Benitezovi: Dost me prekvapilo, ze obetoval jednoho ze svych nejoblibenejsich hracu, Luise Garciu. To musi asi hodne verit, ze Torres klub pozvedne. A taky, ze se Kewellovi vyhnou zraneni.

10

Tak to vypada, ze se Neapol hodne rozjela. Jsou v soucasnosti favoriti na podepsani nekolika hracu, o ktere ma zajem i Viola.

Semioli nakonec vypada, ze skonci u nich, a to maji jeste zalusk na Caciu, a Blasiho, ktery ve Florencii hral minulou sezonu. Taky by jim nevadilo ziskat Bojinova.

Ohledne Neapole moc detailu neznam, ale asi musi hodne bohatyho vlastnika, kdyz si muzou dovolit tohle.

11

Neapol by jeste mohla dopadnout jako my pred par rokama. Chteli i staryho Cannavara..

12

No ona je porad moznost, ze se tam vrati. Zminil se o tom sam, ze az si odehraje svoje v Realu, rad by se do Neapole vratil. Je pravda, ze ne vzdycky takovy nakupovani musi prinest uspechy.

13

forZ napsal:

me osobne byl Liverpool vzdycky sympatickej, ale od prichodu Beniteze se to zmenilo. Ostrovni fotbal mi vzdycky prisel zajimavej, odlisnej od zbytku Evropy. Nelibi se mi, ze Benitez s tak typickym ostrovnim tymem jako je Liverpool hraje evropskej styl fotbalu a taha tam spanelsky hrace...

S tim naprosto souhlasim. Hrozne to hrotej, Liverpool je k nepoznani...

contro il calcio moderno

14

Marco napsal:
forZ napsal:

S tim naprosto souhlasim. Hrozne to hrotej, Liverpool je k nepoznani...

A nejhorsi je, ze Benitez s tim tymem ma v Evrope uspech. Sance na zmenu je tudiz minimalni.

15

Nechapu proc vam tolik vadi, ze Liverpool se herne lisi od zbytku Premiere League. Arsenal taky nehraje uz hodne let ostrovni fotbal. Tam je to zas samej francouz, ktery tam taha Wenger. A Tottenham zas bude samej holandan, protoze je trenuje Jol.

Jak jsem uz psal, Lpool hraje pod Benitezem mnohem koukatelnejsi fotbal nez pod Houllierem, takze s tim krome jedine veci nemam problem. A to je kolisavost vysledku na cizich hristich. Tam je videt, ze na ostry styl si jeste vsichni prichozi hraci neprivykli, ale jinak proti stylu hry co praktikuji nic nemam. Nejsou zdaleka jedini, kdo dnes v Premiere League hraje odlisny styl fotbalu. Ostatne mam pocit, ze brzo bude klasicky ostrovni fotbal na vymreni, kdyz vidim, kolik cizincu a z jakych zemich do PL prichazi.

16

souhlasim, nemam rad ani Arsenal. Libi se mi Manchester Utd a Everton. Podle me hrajou anglickej fotbal a libi se jejich treneri (Fergie a Moyes). Proste jsou to sympaticky tymy. Pro me.

17

Fakt si me moc nepotesil.

Dvojice Man Utd & Everton jsou logicky uhlavni nepratele Liverpoolu biggrin
Nejsem schopen akceptovat ani jednoho z nich tongue

18

Me staci Nottingham Forest a mam v Anglii vystarano :-)

19

To byl klub, kterej mel dost sveraznyho a uspesnyho trenera, ne? Kdysi davno..dneska je bohuzel dole. Bavilo by me tenhle klub sledovat proti Man Utd aj. :-))

20

Jj, Brian Clough. Ted uz se tretim rokem budou pokouset o postup ze treti ligy, vloni jim to uteklo v playoff.

21

Pokud by neprodali Michaela Dawsona, mohlo to byt lepsi. ;-) Ale me se to lehko rika, klub je zrejme zadluzeny. Aspon podle udaju z FM nema moc penez. I kdyz - co bylo z Chelsea v roce 2000 a je dnes. Vlastne bych o tomhle klubu moc nevedel, jen si pamatuju, ze o nem byl jednou clanek v Hattricku. Ten Brian Clough nemel moc v lasce kluby jako Man Utd. :-D

22

V tom pripade ma Brian moje sympatie hh

23

Uz je po smrti, bohuzel. Myslim, ze v 67 letech na rakovinu slinivky, pamatuju-li si dobre?

24

Tak to, abych ti pravdu rekl, si nepamatuju. Zas az tak Forest - mozna bohuzel - nesleduju.

25

Bavi me sledovat ty sileny spekulace okolo nejvetsich klubu. Kaka za 104m

26

Hlavne bych rekl, ze Mancini neni moc stavenej na Premier League...bude lepsi, kdyz zustane v Rime...navic, krasne se na neho kouka...

Spekulace kolem Kaka uz me unavujou...ten nikam nepujde, libi se mu v Milane a klub ho nepusti...to je to samy, jako ze do Milana pujde Ronaldinho...to nema cenu ani komentovat:-D

A co se Chelsea tyce, ted to vypada, ze Mourinho bude muset ukazat, jakej je trener...ze uz nedostane to nejlepsi, co fotbal nabizi...

27

Na Mourinha se moc tesim, nejvic na ten ksicht az ho vyrazi, coz se stejne brzo stane.

28

Mourinho...nejlepsi trener sveta? At ukaze co umi.."s malem".. biggrin

29

Takze nahace na Karlove moste se bohuzel nedockame, Freddie dnes prestoupil do West Hamu.

Ale skoda, nebylo od toho pozdvizeni daleko biggrin

Marco: Tuhle sezonu se uvidi, co v Chelsea a Mourinhovi skutecne je.

30

skoda no, ze Fredie prestoupi zrovna ke Kladivarum, to bych vazne necekal. Wenger se asi zblaznil, prodat ho mestkymu rivalovi....

31

Je to zvlastni, i od Freddieho bylo slyset, ze jinej klub v Anglii pro nej neni nez Gunners, a najednou tohle jen tak splachne a odejde nejen jinam v Premier League, ale dokonce i k mestskymu rivalovi !

Osobne v tom vidim prachy, a taky fakt, ze u kladivaru si Freddie zahraje mnohem vic, a navic tam bude nejvetsi hvezdou.

32

Navic, to co se ted deje v Arsenalu, mi zacina pekne smrdet. Wenger to az moc rozprodava...naproti tomu West Ham buduje dobrej tym, zacali tam prakticky od nuly a budujou silnej tym...ten krok docela chapu.

33

http://www.eurofotbal.cz/clanky/byvaly- … ke-122309/ a to sem to zistil az ted. Hanba mi!

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

34

Raul odchadza do Schalke a dokonca aj Guti odchadza len este nevie kam. Real nemam rad pretoze nakupuje hviezdy a tym vytvara velky monopol. Ked ich vyradil L**n bol som rad.

35

Radi ho maji jen magori wink. Me se libili v dobe kdy je trenoval Schuster. Hrali sympatickej fotbal a hlavne nikoho nepreplaceli.

36

Ja je mam rad. Hraje tam Ronaldo a hlavne nehrajou tu nudnou bramboracku jako Barca smile)

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

37

fuj Ronaldo! Barca hraje proti Realu paradni fotbal.

38

Ronaldo je prototyp fotbaloveho Vojtiska Kotka a jako takovy by mel velmi brzy odejit bavit obecenstvo do MLS nebo emiratu Adzman.

39

Ronaldo je velky futbalista. To ano. Ale je aj velky simulant. Manekyn. Velmi namysleny. Kaka to je uplny opak. To je skutocny futbalovy idol. Ako na travniku tak mimo neho. No nie?

40

Fotbalista obvykle inteligence moc nepobere a neni se co divit, kdyz ma vse v noze. smile Ale Kaka je samozrejme sympaticky, co se tyce jeho rodinneho pristupu a tim je hlavne ve sve zkazene domovine urcitym vzorem.