1

Téma: Ex-hráči Fiorentiny

Brazilci Mateo a Do Prado jsou v Trevisu, obrance Mateo tam bude hostovat, Do Prada ziskalo Treviso do spoluvlastnictvi.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Ex-hráči Fiorentiny

Do Prado se podle me nema sanci prosadit u nas, treba se mu to povede v Trevisu, ale moc tomu neverim...Mateo je mladej, ten ma jeste nadeji:-)

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

3

Do Prado hral vloni slusne na hostovani ve Spezii, na Serii B je to kvalitni hrac. A dneska jsem cetl, ze pry prestup jeste nepodepsal, tak uvidime.

4

Matea si nejak nevybavuju, ale Do Prado by si u nas asi opravdu prilis nezahral, takze je to logicky krok. Aspon nebude klub vyhazovat tolik penez na platy.

5

Mateo hral vloni za Primaveru, je to brazilec, stredni obrance, snad talentovanej. Uvidime za rok, zda si ho klub stahne, a nebo posle pryc definitivne.

6

Asi se to bude odvijet od jeho vykonu, a poctu beku v klubu. Jestli Ujfa odejde, a Kroldrup taky, tak by se logicky nabizelo ho vyuzit. I kdyby mel byt jen jako alternativa na lavce.

7

Do Prado zatim Trevisu nepodepsal, chce totiz jen a pouze do Spezie, ta ale nema na jeho plat...

8

Do Prado nakonec do Spezie, na rocni hostovani.

9

Je zajimavy sledovat, jak malo hracu prichazi do Fiorentiny tak nejak bez uzitku. Kdyz uz se nechyti, tak je aspon Corvino proda za vic, nez koupil. Ale vetsina se chyti, a svoje misto v klubu najde.

No neni ten chlap dobrej ? Viz Reginaldo.

10

Do Prado dal dneska branku za Spezii, jen tak mimochodem:-)

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

11

Kdyz uz jsme u toho, prejmenuji tenhle thread na "Nasi ex-hraci", a hned muzu dodat, ze o minulem vikendu se krome Do Prada trefili i Maggio a tusim, ze i Toni.

12

Jo, Toni daval za B****n.

13

co rikate na Pazzu? me sere ze odesel frown

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

14

Mne taky, ale nemohl se prosadit a u nas mu zkratka nesedl styl hry...
V Dorii se mu dari a byl by blbej, kdyby se chtel vracet k nam.

15

Zas na to koukej tak, ze u nas by hral minimalne, a nikdy nestrilel goly jako ted. 90% jeho branek je navic zasluhou Cassanovy geniality.

16

tady mel Mutua...ja taky nechcu aby se vracel a sem rad ze mu to pali smile mel sem ho rad

17

Prave proto by nemel hrat jeden bez druheho v reprezentaci. A stridat by mohl Gilardino, popr. Amauri, jestli mu daj obcanstvi vcas. Tahle skvadra v Gobbi slozeni se mi nelibi.
Zajimalo by me, kdyby odesel Pazzo treba do Anglie, jak by se mu darilo tam. Mozna by ostrouhal jako Bianchi. A ze by me to mrzelo, toho chlapce mam rad i pres to, jaky to vzdycky bylo kopyto.:-)

18

No prave, ze tu byl Mutu. Co se tyka asistenci a geniality, tak nikdo lepsi minimalne v Italii, nez Cassano neni.

19

rozhodne sem rad ze se mu dari...a sem rad ze hraje o hodne vic nez u nas a pali mu to

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

20

Doufam, ze se podiva na MS. Rozhodne v duu s Cassanem maji sanci neco dokazat. Ale stejne tam pojede zase Iaquinta a Del Piffero, popr. Inzaghi.:(

21

snad Lippiho napadne ze tyhle hrace nemuze brat ale musi vzit Pazzu a Cassu

22

Tezko rict, on radsi postavi zase Toniho a Iaquintu a bude vsechno v kelu. a pak se bude poroucet a prijde...Casiraghi? Nebo se vrati slavny Donadoni?

23

vsichni tydle sou paka....Toni nepoda na mezinarodni scene kvalitni vykon a to stejny u Iaqunty...mel by vsadit na samprodinskou dvojci

24

Iaquinta ten by jezdit nemusel...ale ja Tonymu verim on a Del Piffero by to mohli zvladnout.

25

To uz bych radeji povolal z ex-Fiorentiny Roberta Baggia, nez Toniho.:-D Del Piffero uz by byl trapnej...a Lippi jeste trapnejsi, kdyby ho povolal. Sanci by meli dostat mladi - Acquafresca alespon v kvalifikaci...budoucnost treba hlidat. Aby Spanele a Anglicani zase o tolik neutekli.

26

Jenomze Del Piffero je stale dobrej

27

do utoku pojede, Gila, Pazza, Cassano, Rossi a nekdo z trojice Del Piffero, Toni, Iaquinta
a chcu tam Gambera a Montoliva
a zase sme mimo tema biggrin

Naposledy upravil: Hans (25. 8. 2009 11:28:13)

28

Tak tak. Spis jsi mel napsat, ze chces v reprezentaci Miccoliho, Chielliniho a Maresku, pak by to bylo jeste v ramci topicu wink

29

Ja bych tam chtel Lucu Ariattiho. Mozna by odehral lepsi part nez Gattuso na CC.:-D

30

Jinak Chiellini, ten nema v repre co delat. Neustale staveni dvojice Cannavaro-Chiellini je trapnym dukazem gobbacstvi trenera - ac je mi jinak Lippi docela sympatickej, mit v reprezentaci jen hrace z "Best 3" a nevyuzit potencial Sampdorie, CFC Janov, Lazia (to spis juniori) a nakonec i ten nas je trochu uz blby. Nova krev by neskodila.

Naposledy upravil: Giancarlo (26. 8. 2009 11:24:07)

31

Gamberini forever biggrin

32

Rozhodne, dvojice Gamberini-Barzagli by se mi moc libila. Chiellini mozna je ex hrac Fiorentiny a do Juve sel dle svych tehdejsich slov docela nerad:-D, Ale jestli nekdy hral nekde dobre, tak jako levy bek, nepletu-li se. To je stejne, jako nedavno psal Collin o Montolivovi a jeho preuceni se na stred. Nejde a nejde...a to se nejlip projevilo proti Brazilii na CC. Chodec obecny nestihaci.

33

biggrin nevim no...Mongolivo je mladej a muze se to naucit...Chiellini je juvemerdak z blbym rypakem a sem rad ze je pryc

34

tak Barzagli si zaslouzi hrat na to jaky podava vykony ve Wolfsburgu....a neurazejte Chielliniho vzdyt to je bejvalej hrac...at se nauci hrat biggrin

35

opet sme mimo tema kuci usati biggrin

36

Chiellini za nas odehral peknou sezonu, tri branky...neodsuzuju ho, jen rikam, ze nehraje na tom spravnem postu. To je jeho jedina smula.

37

kdyz z nej chcou udelat novyho maldiniho...

38

Chiellini je ex-Viola:-) Tak pojdte probrat Saviniho, Ariattiho a Guigoua? A jak to vlastne jde Nakatovi mimo fotbal, ktery asi uz davno u kompu zapomnel..

Naposledy upravil: Giancarlo (26. 8. 2009 11:52:44)

39

To by mel chlapec hodne zabrat, jestli ma v kvalite dohnat Maldiniho, kterej by ho mimochodem urcite utrel i dneska. Za nas hral tak, az mi bylo lito, ze jde pryc a urcite nejen mne. Ale nyni jsem rad, ze je tam kde je. Patri tam.

40

kamos fand giuve a tam prej chcou z Chielliniho udelat novyho Maldiniho...Nakata je ztracenej...a ty ostatni ani nesleduju biggrin