1

Téma: Absence

Rad bych su Vam tu omluvil za dlouho absenci...nejak se mi to cely sesypalo biggrin Mel jsem nalomenej malicek, trosku se mi zamotal osobni zivot, zensky mi davaj zahul, nestiham nic biggrin Vysoka je fakt narocna biggrin doufam, ze ted uz tu budu zas pravidelne kazdej den :-) A fakt se omlouvam :-)

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

2

Re: Absence

No pokud zensky davaj zahul, tak je to jedine dobre ne? Tedy jestli spravne chapu vyraz zahul tongue tongue

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

3

forZ: ted te vymeni misto me s zolikem biggrin anebo bude rejpat do obou biggrin

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

4

biggrin praveze zahul davaj jinak, byl jsem okouzlen biggrin a to je to nejhorsi, co se muze stat biggrin

5

Kdepak Hansi, zolik je jen jeden dielaughing Gratuluju, to je to nejlepsi, ne to nejhorsi shades

6

panove jsem zpet biggrin vratil se mi z reklamace notebook, zkousky zacinaj ubejvat, zensky se uklidnujou a zivot zacina dal nudne plynout biggrin biggrin biggrin

7

notas se uklidnil a zensky reklamujes rikas? shades biggrin

8

tak to se mas biggrin....souhlas s Collinem proc se nedaji reklamovat biggrin

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

9

ne :-D tedka prave uz bych ty zensky nereklamoval, tedka zrovna mi prave pripadaj normalni po dlouhy dobe :-D

10

to ja bych taky ani nahodou nereklamoval! biggrin a v tom pripade Ti gratuluju!

11

diky, sice zatim jeste neni k cemu, ale speje to spravnym smerem smile

12

tak taky gratuluju smile

13

ted se musim omluvit za mou malou navstevnost ale minulej tyden byl u me hodne hektickej a vcera vecer sem prijel z chalupy...ted uz snad bude zas vic casu smile

14

mnohokrat se omlouvam za moji obrovskou neaktivitu ale musel jsem dohanet skolu, aby me pripustili k mature, bohuzel neuspesne tudiz si o rok prodlouzim studium...nicmene jsem zklaman...obcas jsem semka jen zabrousil a diskuze tedy nic moc chalani...musime zabrat tedka biggrin FORZA VIOLA!

15

byla to slabota ale nikdo z nas nenahodil zadne tema takze jsme se nemeli o cem bavit

16

Tak to uprimnou soustrast. biggrin

17

Jinak kluci, ja ted budu prispivat min nez je zvykem protoze po lonskem propadaku ve skole musim trochu vic zamakat biggrin ale nejaky clanky ci sem tam nejaky prispevek urcite pridam smile. Jen aby jste si nemysleli ze sem na vas zanevrel! biggrin

18

Pane Rozpryme, napodobne! Nas osud je velmi podobny. smile

19

Flakaci! Zanedbavat Fiorentinu... hnus a hamba!

20

Zli Kosak! frown

21

Zanedbavat je silne slovo smile

22

Hans a MM: Ja tez smile...jen s tim rozdilem, ze nebudu opakovat rocnik, nebudu (zrejme) psat ani ty clanky a ma aktivita na foru se snizi jen minimalne. biggrin

23

Já se teď moc omlouvám za moji pokleslou aktivitu. Bohužel to bude pokračovat a zatím nevím na jak dlouho takže kdybych se tu nějak dlouho neobjevoval nebojte. Já se vrátím dielaughing. 002

24

No problem smile

25

A opět budu absentovat, jako klasicky odjíždím do Španělska na lihovou léčebnou kůru...takže se tu mějte fanfárově a jsem zvědavej, jak bude vypadat nas tym az se vratim 002001

26

Užij si to!

27

Měj se pěkně! shades

28

Tak jsem tu! Totální brutální masakr, až se dám dokupy, tak sepíšu krátké review, aby jste meli predstavu, co se tam delo biggrin

29

Jen do toho! biggrin

30

Takze asi takhle biggrin zaclo to hnedka první den, kdyz pokoj hned vedle nas dostali jakýsi učitelé z gymplu z kralup, který tam byli se školním zájezdem. Na tom jejich zájezdu panoval tvrdej režim, večerka, budíček a podobná ptákoviny biggrin Navíc ty samý učitelé bydleli vedle nás už předloni a to svejm "dětem" zakázali se s náma bavit, protože jsme cituju "divný feťáci" biggrin Letos to bylo v tom samým smyslu, nikdo od nich s náma nesměl mluvit a vůbec s náma přijít do styku biggrin prvních pár nocí se jim nelíbilo, co se dělo u nás na balkoně (kam se každej večer vlezlo asi 30 lidí a kalilo se biggrin ), od čtvrtýho dne seděl non-stop na vrátnici hotelu policajt v civilu a hlídal situaci biggrin dvakrát nám chtěli dát do držky, akorát nás tam bylo dycky víc, tak z toho sešlo biggrin a zbytek problémů byl mezi náma přímo, pár 18letejm klukům vůbec nevonělo, že skoro všechny holky od nich seděli u nás na balkoně a taky si to s náma chtěli vyříkat ručně, ale taky k tomu nedošlo biggrin ani vlastně nevim proc biggrin

ale jinak masakr, od toho čtvrtýho dne každej večer 40+ lidí na pláži, z toho 30+ uplne na slupky biggrin od druhyho dne jsem sel spat nejdriv v 6 a nebyl jsem jedinej, totální brut biggrin jestli někdy chcete zažít fakt hromadnou a fakt chlastací dovolenou, tak musíte jet s náma, to se nedá popsat biggrin akorát to pak chce pár dní dovolený na vzpamatování se z dovolený biggrin

31

Abych řekl pravdu, tak takové dovolené bych se bál biggrin

32

Není důvod, bylo to v podstatě klidný a nádherný biggrin jenom obcas se to nejak zvrtlo biggrin