1

Téma: Savio (ex-Viola)

ted budu za vola ale je to ten hrac co sme ho privedli v lete? a proc nehraje?

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

2

Re: Savio (ex-Viola)

No jestli myslis Savia, tak je to skutecne on smile Proc nehraje - prisel ve spatne kondici a pak se hned zranil. A dalsi pripadne duvody vi jen Prandelli, ale tipoval bych to na kombinaci "moc mladej + Prandelli mu neveri + nesehranej s tymem + umi vubec neco?"

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

3

myslim Savia...v tom pripade pokud umi vubec neco proc prisel? a na FM10 je docela dobrej biggrin

4

Savio uz jednou v Italii pusobil, mam za to, ze v Brescii, a hral dost dobre. Natolik dobre, ze si ho vyhlidnul West Ham. V Anglii ho ale suzovala zraneni, a moc se tam nechyt, je otazka do jaky miry mu sedela anglicka hra.
Jakmile se zotavi a bude mit natrenovano, urcite dostane od Cesareho sanci, pak by mel ukazat co v nem je.

5

Vzhledem k pomeru vyska/vaha/svaly by byl v Anglii do dvou let na vozicku.
Sanci by mohl vzhledem k marodce dostat velmi brzy, otazka je, zda ji vyuzije. Je rychly, coz o to...ale mozna bude jen na urovni Papa Waiga.

6

Tak Savio se nejdrive ztratil a pak zase nasel - byl schovany u sve sestry. Duvodem pry byly velke dluhy, ale to zatim nikdo nekomentuje... Vypada to, ze v Mnichove 1860, kde je na hostovani, s nim uz ale nepocitaji, a brzy se vrati k nam.

A aby to bylo kompletni, tak Da Costa, co sel pred rokem do West Hamu vymenou prave za Savia, je narcen z nepechny veci, dokonce i ze znasilneni. (I kdyz tohle potka snad kazdeho hrace, co v Anglii kdy hral...)

7

Je to zahada, jak muze nekdo s tak nadstandartnim prijmem se dostat  do dluhu... Na fiorentina.it to fanousci komentovali dobre, dat mu 500 euro na mesic, a pak at se snazi (ne)zadluzit se.

8

Mohla by nam to prozradit italska verze naseho deniku Blesk.

9

Podle oficiálních stránek jde na hostování do Juve Stabia.

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

10

Jsem na něj zvědavej, v Brescii kdysi hodně zazářil, pak přišel West Ham a šel do hnoje. U nás si nezahrál, v Německu blbnul a v Bulharsku prej na to neměl... Teď bude v Serii B na očích, tak třeba něco odehraje, v Juve Stabia by neměla být moc velká konkurence.

Jen se ale obávám, že Juve Stabia je další takovej klub, kterej čeká hrozná sezona a kam posíláme hráče, který nikdo jinej prostě nechce, jako dříve Di Carmine do Gallipoli či Frosinone, či Di Tacchio vloni Frosinone a teď spolu se Saviem do Juve Stabia.

11

taky mám ten pocit...Savio byl asi hroznej skok vedle...i kdyz treba se pletu smile i kdyz horsi nez ten Da Costa nebo jak se jmenoval ten traged, co za nej odchazel, asi bejt nemuze biggrin

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

12

Vtipné je, že Da Costa se mi WHU dost líbí smile

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

13

To nevím, WU jsem snad dva roky hrát neviděl...ale vzhledem k tomu, že sestoupili, tak da Costa asi pokračuje ve svých obvyklých výkonech ne? biggrin

14

Též nemám o Da Costovi představu, ale zajímavostí je ten deal, co tenkrát Corvino vykouzlil. Do WHU šel Da Costa, my jsme za něj dostali Savia. A k tomu jsme ještě zaplatili tři miliony, plus dáme ještě polovinu "zisku" v případě, že Savia prodáme nad 5 (nebo 7, nejsem si teď jistý).

15

No já občas PL sledoval a nevšiml sem si že by Da Costa vůbec nastoupil biggrin

16

Ani sem si nevšiml, že tenhle borec od nás odešel na hostování do SpVgg Unterhaching (GER). Německá 3. liga, gratulujeme! rolleyes_ani

17

Dodneska nechapu ten prestup. Da Costa + 3 mega, a jeste snad procenta z pristiho prodeje. To by byl predrazenej i kdyby se stal prumernym hracem kadru.

A jeste ma snad rok nebo dva kontrakt u nas, brrrrrrr.

18

Tak on byl pokládanej za slušnej talent. Myslím že když přišel tak sme si i mnuli ruce že to Corvino zase vychytal ale pak mu ruplo v palici a finito no

19

Tak a Savio jde do Viktorky! Na prestup, konecne jsme se ho zbavili!

http://www.calciomercato.it/news/194926 … lonia.html

Viktorky Kolin, no, 4. nejvyssi nemecka soutez. biggrin dielaughing wallbang wallbang wallbang

20

přestup roku!

21

Není to zrovna liga šampionů. Ale aspoň se tam neztratí jako tuhle, když hrál ty automaty... dielaughing

22

On by ještě bylo dobrý vědět jestli tu smlouvu za něj vyřídil agent nebo tam byl on sám. Co si o něm naposled pamatuju, tak že byl nezvěstnej tak aby se v německu nedivili, že tam bude hrát jen nějaká máma vydávající se za Savia biggrin

23

Nevěřil bych, že o tomhle hráči se ještě někdy budu zmiňovat... Ale je tomu tak. Tenhle rok hrál 4. německou soutěž za Viktorii Kolín, než ho před pár týdny vyrazili... Důvod? Ukradl spoluhráči hodinky. Jó, tenhle se fakt povedl! wallbang

24

Ještě, že se toho Papa Waigo v našem dresu nedožil. Taková hanba od soukmenovce.

25

Papa byl Senegalec a Savio Němec s kořeny v Ugandě…

26

A Havel měl babičku jakousi Vavrečkovou, v "papírech" by vše sedělo. biggrin smile

Tak či tak, je to hanba. Můžeme mít v týmu arogantní lidi, jako je Rossi - fotbalisti vesměs takoví jsou, ale za tohle bych se styděl, ať to je Balotelli či Mexés, bráno podle odstínu.

27

Čtvrtá německá na tom pořád musí být s příjmy celkem slušně. Teda dost na to, aby si Sávio pořídil za výplatu průměrné bydlení, jídlo, případně kopačky a snad by zbylo i na trochu těch automatů, kdyby jen před nimi neseděl v jednom kuse...asi dluhy a kruté řešení vlastní situace.

28

Rossi je arogantní?

29

No mně tak v osobním kontaktu přišel, velmi povýšenej a "nepřítomnej". Jsou tu hráči jako Toni (ten se nahlas smál, když jsme vyvolávali jeho jméno) nebo Pasqual a Lupatelli, tohohle zase pro změnu neuvěřitelně s*alo cca pět vteřin času a fotka (ta údajně podle pověsti o něm nosí smůlu, jak jsem se poté dozvěděl, tak do budoucna uvidíme). Ale co jsem mluvil se šéfem, na Camporeseho nikdo nemá - hrál za juniorku, devět mačů v áčku a rok promarodil, tak je král světa. Takže s Rossim ještě uvidíme. :-) Třeba bude ještě v tý lepší půlce, ono je asi rozdíl fotbalista x hokejista.

A zpět k Saviovi - co kdyby začal prodávat ve Florencii na mostě kabelky a řetízky? smile Už asi ten kluk na víc nemá, možná s míčem něco někdy uměl, ale ty problémy kolem něj - horší jak Šimák.

30

Protoze vim, ze vas vsechny osudy tohoto fotbalisty moc zajimaji, tak vezte, ze ve fotbale pokracuje! V lete podepsal smlouvu v Izraeli, v tymu Hapoel Akko. Ale samozrejme tam dlouho nevydrzel a pred par tydny se presunul jeste dal na vychod, do Kazachstanu, kde hraje za Atyrau.

31

Co aby nahradil Slepičku ve sparťanském béčku? rolleyes_ani biggrin

32

Nebo u Srstky v Chcete mě? biggrin

33

Hraje sice automaty a kouše, ale jinak je hodnej a moc rád se mazlí, i když se občas někam zatoulá a nikdo měsíc neví, kde je. Má od narození chromou nožičku, ale to nevadí, je to prostě super psí kamarád. biggrin

34

biggrin biggrin