41

Re: Česká Gambrinus liga

Asi. I kdyz ja chci datum biggrin No jo, jsem nenarocnej.

Mozna bych se po tom mohl podivat nekde na webu sam. wink

42

Btw jsem cetl, jak pokracuje stavba Edenu. Udajne pokud vsechno pujde jak ma, mohl by ho otevrit duel na konci brezna se Spartou. Takze tedy vlastne derby.

A Sparta by je rozsekala dielaughing !!! To by byl krest, jak se patri. Drsnej, a se vsim vsudy !

43

Slavia podle meho nazoru odehraje v novem Edenu ligovy zapas az v sezone 2008/09. A kdo vi, mozna do ni vstoupi jako ligovy mistr.

contro il calcio moderno

44

To uz at radsi vyhraje titul Bohemka. Ta mi nevadi. Coz se neda o seshitejch rict. smile

45

To je asi stejne pravdepodobne jako vitezstvi Repky v ankete o fotbaloveho gentlemana...

contro il calcio moderno

46

Tak jsem byl vcera v Teplicich na maci proti Jablonci, docela slusnej zapas. Jen par postrehu... Ac jeste tak pred tydnem, pred dvema bych tvrdil opak, Fenin uz nejspis z Gambrinus ligy vyrostl. A Jablonec nema s prvni ligou nic spolecneho, je to banda nekopu a brusicu.

A co me asi zklamalo nejvic byl rozhodci, to byl takovej slepejs, on nejspis nebyl zlej, ani podlplacenej, ale za to neskutecne blbej a slepej. Silena komunikace s asistentama, nekolikrat asistent ukazuje aut domaci (nebo hoste), ale hlavni rozhodci piska opak. Jindy se mava ofsajd, rozhodci to nechal dal, jindy zase asistent by to nechal, ale pan rozhodci foukne neexistujici ofsajd.

Totez vylouceni Rosy, druha zluta nejspis bez diskuze, ale ta prvni? Po zbytek zapasu uz obdobny veci vubec nepiskal. V celem zapase bylo minimum momentu, kdy bych mohl rict, ze to posoudil dobre. Je to skoda, kdyz uz ta kvalita fotbalu roste (aspon v Teplicich teda), tak tyhle piskalkove to stejne kazej...

Z Teplickyho tymu, jak uz jsem psal vys - Fenin je asi uz jina liga, super vykon taky Sabou, ten nenecha jedinej balon. A Verbir, ten byl asi uplne nejlepsi na hristi, je to az neuveritelny jak von ve 34 maka, jezdi po zadku, je vpravo, vlevo, zatimco ty ostatni jen cumej okolo.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

47

Verbir se mi vzdycky libil, uz jsem to tady psal.

Ale ja hodlam komentovat neco jinyho. A totiz zas jeden rekordni prestup ve Sparte. Konkretne Simunek za zhruba 140-150 mega. V dobe kdy ma Sparta potize se stopery bych cekal, ze si ho nechaji. Ani ne tak proto, ze jeste poroste jeho cena, ale proste proto, aby hral, protoze na to setsakramentsky ma.

Vedeni me opet presvedcilo o svych prioritach. Maji plnou hubu Champions League a titulu, a my fandove zas budem trpet u nudnejch prenosu z GL a mozna! poharu UEFA, pokud si nasi milacci odpusti ten vybuch, co meli loni.

Bud chteji uspech, a tomu podridi i slozeni tymu i presto, ze odmitnou par prestupu, a nebo budou hrat s tim zbytkem vyrabovanym z cesky ligy, ale pak zas vidim ty konference, ze se dusujou, ze pro pristi sezonu chystaji dalsi posily a nic nez uspech je nezajima.

Malokomu v cesky kotline doslo, ze k uspechu je potreba, aby se tym trochu ustalil a sehral. U Sparty je bohuzel na prvnim miste byznys, ne vysledky. Definitivne me o tom presvedcili. /ceskou ligu nak uhrajem vzdycky si asi mysli vedeni/

48

150 mega je 150 mega, jak pro Spartu, tak treba pro Teplice ci Liberec. A myslim, ze by bylo tezky udrzet samotnyho hrace, kdyz ma vidinu hrat v Bundeslize, za urcite vetsi peniz nez ma ted atd. Bohuzel nejsme v situaci, kdy by si kluby mohly diktovat, a odmitat podobne nabidky.

49

Tak Teplice sfoukly i Liberec, a vedou tabulku. Oproti tomu Libe je s jednim bodem posledni hh.

Collin ma asi nekde v Italii v tuhle chvili prijemny mrazeni v zadech biggrin

50

Potesilo to, ne vsak zprava o panu Mareckovi :-(

51

Koukali jste vcera nekdo na Banik proti Bolce? To co predvedl pan Jara... skoda slov.

52

Videl jsem jenom sestrih, a tam se o rozhodcim nezminovali. Ale jinak pekny goly.

Aspon ze ty rudy 'hvezdy' neco ukopali a porazily Kladno. Bylo na case, v posledni dobe to je samej pruser. Z toho Curychu jsem myslel, ze budu mit infarkt.

53

Ty vole takovej zapas a ten Jara to tak zes**e. To uz je potreti, co se mu neco podobneho povedlo, a ja na to koukal.

JARA VEN!!

Jinak vcera Slavka sice asi zaslouzene vyhrala s Teplicema, ale taky zadna slava, celkove jsem od toho zapasu cekal vic.

Jo a nejak mi nedoslo proc umistili zvukove mikrofony pred kotel Teplic. (?)

contro il calcio moderno

54

Jojo skoda slov frown

Teplice vcera zklamaly, bral bych prohru, ale to co predvedli... A ze ta Slavie byla k porazeni!

55

Me napadlo, ze jsem sem nehodil moje oblibeny kluby biggrin Tak to rychle napravim. V Nemecku to je jednoznacne Borussia Dortmund kvuli fanouskum, B****n mi nevadi. V Anglii je mi to jedno, mel jsem rad Chelsea kdyz ji trenoval Ranieri i Mourinho, pod Grantem a vlivem Abramovice uz ji moc nemusim. Liverpool mam rad i ten Arsenal mi nevadi, ManU nesnasim. V Italii samozzejme Fialky smile jinak tymy moc nemusim, obzvlast Juve, AS, AC. Inter mi nevadi. Ve Spanelsku to preji Realu. Ve Francii PSG. Jinak v CR samozrejme Slavii tongue

56

No, abych se pochlubil, Slavia privedla z Interu Litteriho, v Primavere dal 11 golu loni...Snad bude platnej. I kdyz ja jsem spis pro Necida :-).

57

Jsem zvedavej, musel by to byt mimoradnej talent aby se okamzite prosadil.

58

Ital v ceske lize...to by mohlo naplnit ochozy...teda jestli nedopadne jako signor Igor...Gluscevic..

59

Ja doufam, ze to bude podbne jak s Belaidem, kazdopadne jak rika Collin, bude to oziveni...:)

60

rozhodne zajimavej tah...slavia by takhle mohla najit utocnika na dlouho, talentu, kteri na ceskou ligu maji je v italii asi dosti smile

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

61

Collin napsal:

Jsem zvedavej, musel by to byt mimoradnej talent aby se okamzite prosadil.

je talent ale na tal seriu a nema...

62

V 18 letech se tohle neda posoudit. Predtim jsem spis myslel, ze hrac z dosrostu, i kdyz Interu imo nema soucasne Slavii co dat. Musi se adaptovat, jak zivotu v CR, tak ceskemu fotbalu, v 18 jeste ani zdaleka neni na vrcholu svych moznosti atd, nerikam, ze do budoucna by to byl spatnej kauf, jen ocekavam, ze v soucasne dobe to bude spis hrac do poctu.

63

myslim ue neco ako belaid..zo zaciatku...a tusim ma viac jak 18 ne?

64

myslim, ze 20 jsem nekde cetl. Ale moc to nemeni...pokud se adaptuje na cesko, za dva tri roky by z neho mohl byt v nasi lize kanonyr. Ale Slavia ma tusim jen rocni hostovani, takze podle ceskyho zvyku bud zacne zarit hned, nebo ho za rok uz neuvidime...

65

Dost jsem se tesil na zacatek ligy, asi je to tim, ze fandim Teplicim, ale jsem dost zklamanej. Co ty kluci zlutomodry predvadej, to je hruza a des :-/

66

ja jako jihocech a fanousek Dynama CB jsem na tom jeste hur...2 body, uz vymena trenera, jedna vstrelena branka....a to bylo reci o stredu tabulky biggrin

67

No tak to ti nezavidim biggrin
I kdyz bez urazky - Budejky maj jednoznacne nejhorsi kadr v lize, a ten puvodni trener, to byl fakt omyl.

68

jj, ten trener byl ulplne mimo, nechapu...vyhodit Frantu Straku a vzit trenera becka sparty....kadr neni idealni, ale ja verim v zachranu smile

69

Tak on Franz taky neni buhvijakej trener. Ale celkove to tam Poborsky vede od desiti k peti. Vzdyt Budejky dostaly ctyri fiky i v Teplicich.

70

a jeste k tomu tri od Juna, to je sakra ostuda biggrin Karel asi neni ten pravej clovek do vedeni, mluvi rozumne, ale nejak to nejde smile ...Straka taky neni hvezda, ale aspon za jeho "vlady" vsichni dreli a jezdily po prdeli...pod tim Kmochem jsem sice videl asi 10 minut, ale rozhodne tolik nemakali...

71

Jen takova malicka stupidita: Kdyz jsem vcera jel na derby, tak jsem v metru mel konflikt s fanouskem Juventusu biggrin. Mel jsem tu pulenou salu Viola - SKS a on si ji vsiml biggrin...ale zustalo jen u slov, opovrhl jsem jim a se slovy "Forza Viola" odesel, pak na me kricel jeste neco se Sampdorii, bohuzel italsky neumim biggrin.

72

Haha biggrin Mel jsi mu dat pres tlamu!

73

no jo, Juve merda biggrin Mlatit tu verbes biggrin

74

No, vzhledem k tomu, ze mel asi o 50 Kg vic, tak jsem zase az tak odvaznej nebyl biggrin !

75

to chapu, nebyl bych na tom o nic lip biggrin

76

Tomuhle rikate propagace klubu? :-(
Kdyz uz nic jineho, tak jsi mel u sebe urcite klice, nebo tak neco, ne?

tongue

77

No mejch chatrnejch 70 Kg by oproti jeho cca. 120 byli k nicemu biggrin navic ani klice jsem u sebe nemel a on dalsi zastavku vystupoval, ale aspon jsem svou nulovou italstinou zvladl urazit J******s biggrin Kdyz uz nic, tak aspon neco biggrin

78

postupoval bych asi podobne smile italsky toho moc nedam, ale Juvemerda jo a tomu by rozumel biggrin v boji s nejakym 120 kilovym cunetem bych vyuzil osvedcenou taktiku, prsty do oci biggrin

79

biggrin vidis to, to me ani nenapadlo ! Diky za tip, priste misto pesti pripravim k boji prsty biggrin !

80

jak vidite tenhle rok tu nasi kapr ligu?

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!