121

Re: Sraz, pivo a tak

To raději ne. Předpokládám, že jsou stále všichni účastníci diskuze na tomto serveru panny. 002

122

Anální panny rozhodně biggrin teda aspon v to doufám biggrin

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

123

Tak jak to vidíte pánové, dáme to? shades

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

124

Já s tím nemám problém smile

125

No u mě, když se zadaří, tak bych za určitých okolností nakonec možná mohl dorazit smile

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

126

Velmi dobře shades

127

Už se nám to pomalu blíží, tak sepíšu pár řekněme konkrétních věcí ať to můžeme kdyžtak prodiskutovat atd.

Datum a místo tedy sobota 23. dubna v Praze, utkání Cagliari - Fiorentina se hraje ve 15:00, v ideálním případě bysme jej šli sledovat do Sportbaru - jedno z mála zařízení v ČR kde mají italské kanály SKY, myslím, že by neměl být problém, M***n, J******s, R**a i Inter hrají v jiné časy, navíc v sobotu v 15:00 se slušný anglický (německý, italský, atd.) turista teprve probouzí z opice obrán o peníz lehkou děvou.

Jako místo setkání bych navrhoval něco rozumného, jako hlavní nádraží, nebo třeba sochu sv. Václava na Václaváku.

To co by se mělo (a co se bude) dít po utkání, to už je jen v rukou třeba božích.

128

Souhlasím s návrhem a myslím, že to tu bude jednomyslné. Místo srazu by mělo být definováno jako Roztyly, kam nám podle mého všem nepražským dorazí autobus. Po Praze bych se z pochopitelných důvodů přesouval v houfu, abychom vypadali jako milice a každý nebezpečný živel se nás alespoň za bílého dne zalekl.

Bylo by ještě dobré dohodnout čas, kdy dorazíme. Alespoň přibližný.

129

Roztyly? Tam jsem nedaleko pobýval! biggrin Zběžně jsem koukal na vlaky, já bych dorazil mezi dvanáctou až druhou, z Roztylů to na Václavák chvilku trvá, takže by to chtělo tak ve dvě už být "sešlí".

130

Souhlas ve všech bodech smile

131

Také souhlasím.

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

132

Těžko říct, jak vlastně pojede autobus - vyrazil bych zcela jistě dopoledne, najdu něco, co vyráží mezi 9 a 10 z Budějovic, ale za dobu dojezdu na Roztyly neručím, i v případě tak krátkého spoje, jako je ČB-JH je rozptyl 15 minut.

133

Jak již navrhoval pan kolega MM, co se někdy domluvit na chat my všichni co budeme přítomni a tak nějak probrat detajly?

134

Jsem pro, akorát mám pocit, že sejít se všichni na chatu bude poměrně dost obtížné :-D

135

Já nakonec nemohu frown

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

136

forZ napsal:

Jsem pro, akorát mám pocit, že sejít se všichni na chatu bude poměrně dost obtížné :-D

S tím souhlasím, ale přeci jen něco najdeme (mohu kdykoliv mimo školu, což předpokládá mou absenci vždy odpoledne, ve středu a v pátek i dopoledne). Může být při přestávce příštího utkání, pokud se nic nebude zajímavého dít, tak i při něm. biggrin Nebo někdy o půlnoci?

137

Já se omlouvám, ale také nebudu moci. frown

Naposledy upravil: Pepa (11. 4. 2011 15:53:12)

138

Sraz na chatu by pro mě byl ideální víceméně kterýkoliv den, ideálně kolem té půlnoci. Nebo pokud by to náhodou všem vycházelo, tak zítra budu online i odpoledne, řekněme kolem páté hodiny.

139

Už za týden! Takže budeme tedy 4, forz, mm, tt a já?

Je na čase domluvit pevné místo srazu. Z jihu byste přijeli stejným busem?

140

Nejspíše bych jel v 11.00 autobusem - dojezd je dle idosu ve 13.15. Nebráním se ale ani vlaku nebo tak.

141

ten bus v 11:00 by mi zřejmě taky vyhovoval smile ale Phu fakt moc neznám, dostanu se jenom na ty nejznámější místa biggrin

142

Jediná naděje je, že nás vyzvedne šéf, co bude v podobnou dobu přijíždět na vlakovém nádraží. Taky Prahu prakticky vůbec neznám. :-) Zveřejním zde na nějakou dobu své telefonní číslo - 725 048 015, dobré mít v databázi, kdyžtak pošlete ti, co nemají číslo, sms a přidám vás do svých nemnohých kontaktů. 004

143

Samozřejmě možný jet i vlakem - pokud máš In-kartu. smile

144

Milerád vyzvednu smile Pokud byste jeli vlakem, bylo by to asi jednoduší, přecijen je to pěkně v centru. Navíc myslim, že byste mohli mít skupinovou slevu.

145

A nakonec i zpáteční jízdenku v jedný ceně, což by dle mýho odhadu mohlo být na 500 celkem. No a možná bychom si sedli i v tom vlaku, což nejspíš v autobuse nehrozí. Ale to by mě pak kolega musel posadit do správného vlaku. biggrin

146

Sezení by nemělo být problém, obvykle lidi jezdí naopak v sobotu z Prahy a v neděli do Prahy biggrin

147

Nu, což tedy? smile

148

Já budu bližší info od sebe vědět nejdřív ve čtvrtek večer bohužel frown

149

Dobře, ve čtvrtek se potkáme na facebooku a dohodneme se? smile Někdy večer, napiš kdy.

150

Můj příjezd do Prahy vidim buď na 12:30 nebo 13:30, tak podle toho zdali přijedete vlakem nebo busem vymyslíme další postup.

151

Ja se na FB dostanu předpokládám kolem 22:00 nejdřív, pokud stihnu bus domů...pokud ne, tak domů dorazím až v pátek dopoledne a až pak zjistím jaká je přesně situace...ale všichni ví, že jedu do Prahy, takže by měl bejt maximálně problém v tom, kdo mě doveze do JH na bus či vlak biggrin

152

Áá, to vidím trochu jako problém, měl jsem v plánu jet z ČB. Ale fakt, že asi rektorské volno platí nejen pro mě. smile

Myslím, že v tomto případě to tedy střihnu autobusem ČB-Praha.

153

A omlouvám se, že jsem to neřekl hned. smile

Příjezd do Prahy můj...jsou dvě verze.

Roztyly - v 10:50.

Na Knížecí - ve 13:15.

Čekání je mi celkem jedno, mám co číst do četby na Starověk, spíš abych nezdržoval a abychom to k sobě neměli sto mil i po příjezdu do Prahy. Co mi doporučujete víc?

154

Knížecí, Roztyly sou na konci světa smile

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

155

Jestli tedy dojedu Na Knížecí, tak můžu jet metrem B na Můstek, kde vylezu a jsem na Václaváku, což je milé. Kdybych byl lowísek, budu z toho celý den happy jak dva grepy.

156

Já se z toho poseru neutral včera cestou domů jsem šlápnul do náky díry nebo čeho, ted jsem prijel od doktora, mám dlahu na kotníku a do středy berle...rve mi to srdce, ale užijte si sraz, já se do Prahy s tímhle nevydám :-(

157

No ty krávo! eek_ani Hlavně se dej do pohody, s timhle cestovat by bylo špatný.

158

MM: ty tedy v kolik a kam přijedeš? Já pořád řeším, zdali dorazím vlakem ve 12:30 nebo 13:30, ještě pro jistotu omrknu busy.

159

Ve 13:15 dorazím Na Knížecí a pak bych se asi metrem vydal směr Václavák, samozřejmě po předchozí dohodě.

160

Očekávám nějaký několikaodstravcový výtah ze srazu pánové! biggrin detaily sem biggrinshades