81

Re: Sraz, pivo a tak

Nejsem proti temto datumum, ale sef podle vseho nebude pravidelne v teto republice, tak to musime domluvit napevno a s nim.:)

82

Tak, ja muzu od techto navrhovanych datumu prakticky kazdy den az dokonce prazdnin. smile

83

Dobre, to ja vicemene taky. Pokud, tak nastupuju na VS k 1.9. a uci se az tri tydny pote.

Ted jeste misto srazu - navrhuji CB.:)

84

Nenastupuje se na VS nahodou az 1. 10.?

S CB souhlasim. smile

Naposledy upravil: skspepa (16. 5. 2010 21:32:20)

85

1.9. je zapis...pak si jeste tri tydny chlastej, drahy studente a vyuka rozbiha se az posledni tyden v zari.

Dobre, tak to jsme dva...totiz ctyri. Tim jsme prehlasovali zbytek. biggrin

86

Ahaaaaaaa.

Nevis, jeste je tu tri - pet moznych hlasu. biggrin Treba budeme nakonec prehlasovani. biggrin

87

Tomu neverim...muj hlas mate biggrin

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

88

CB pro me neni uplne idealni misto, ale v pripade shody vetsiny s tim nemam problem. Problem bude datum, neco navrhnete a uvidime smile

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

89

pro me je to bohuzel velmi neidealni misto

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

90

Nuze...co ten sraz? ja bych ho navrhoval nekdy na posledni tyden v Srpnu...pokud by bylo kde spat, dojel bych i do CB smile

91

Kdyz to nebude den pred prvnim zarim, kdy ma pan Ja zapis, tak velmi ochotne se prizpusobim. smile

92

a da se nekde v CB zaridit ubytovani? vite nekdo o necem?

93

Poptam se, nicmene nic neslibuji (v uvahu by mohl pripadat samozrejme i muj ubytovna, ale to by mi museli spolubydlici schvalit:).

Mimochodem - vlastnim nove icq - 635-852-502.

94

Posledni tyden v srpnu, to by mohlo jit. smile
O ubytovani vim jen to, ze naproti nadrazi je ubytovna....pozval bych te k nam, ale myslim, ze neco v CB by bylo vyhodnejsi...nebot k nam se strasne spatne dostava (autobusy moc nejezdi biggrin).

Naposledy upravil: skspepa (17. 7. 2010 15:23:52)

95

ale aby to zas nebylo predrazeny

96

Takze vazeni. Pokud by byl sraz, tak by byl od 27.8 do 29.8. to jest posledni vikend v Srpnu ale uz od patku.

Problem ale je ze Collin v tenhle termin nemuze a rikal, ze nejdriv tak v zari ci rijnu. Proto je tu otazka jestli udelame srazy dva, o prazdninach a pak i v rijnu, nebo jen jeden a to v tom rijnu. Piste navrhy smile

97

Tak me to je celkem jedno. smile

98

Jsem pro jeden velky termin - tj. pozdejsi.:)

Pepa: Omrkni profil na lide.cz, mas vzkaz.

Naposledy upravil: Giancarlo (22. 7. 2010 14:02:40)

99

okey smile kazdopadne, nevim jak to se mnou bude behem skolniho roku. Ale snad se mi podari na jeden vikend ulit.

Co ostatni?

100

Srry hosi, me to nezapada do programu, nemam zdaleka tak volny leto jako jiny.

Snad nekdy na podzim.

101

Ok, takze v tom rijnu... biggrin

Johny: Myslim, ze se nakonec na tom podzimu dohodneme. smile

MM: Odpovezeno. smile

102

Mne je docela jedno...volno si udelam vzdy  abych se setkal s temito blazni biggrin

103

Je na čase konečně nějaký ten sraz domluvit!! Byl by zájem? Kdy a kde?

104

Rozhodně! Ale za všechny vysokoškoláky prosím o nejdřívě březnový datum biggrin a navrhuju Cesky Budejice, mohl bych nejspis nabidnout i par lidem ubytovani :-)

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

105

Souhlasím s nesněhovým termínem. Nejlíp by to bylo v letním čase tedy. smile S Budějovicemi taky. Pokud přežijete ubytovací možnosti mého iglů, mohu také nabídnout jedno či dvě místa.

106

Souhlas s Budějovicemi a na jaře/léto...jinak si myslim že přežijem jakkoukoliv ubytovací možnost smile

107

Podaří se nám to letos? shades

Navrhuji termín kolem letošních velikonoc (ty budou 24. a 25. dubna). Víceméně kterýkoliv den mezi čtvrtkem a pondělím okolo toho velikonočního víkendu.

Co se týká místa, tak bych preferoval Prahu, ale ani ČB by nebyl nepřekonatelnej problém.

108

Souhlasím, v případě Prahy bych mohl nabídnout prázdný byt kam bysme se jistě všichni poskládali. 6 míst na postelích a děvky můžou spát na zemi.

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

109

Nemohu, to zrovna maturuji

110

Já se prizpusobim, casove by ty velikonoce nebyli problém smile a s prahou bych taky nemel problém, pokud bude výše zmíněné ubytování biggrin A rád se podřídím a lehnu si na zem k děvkám biggrin biggrin

111

Já bohužel nevím, kdy budu mít povinnou exkurzi do Slezsko-Polského pohraničí, tak doufám, že ne o Velikonocích. Včas řeknu, ale zatím žel nic nevím...

S Prahou souhlasím za předpokladu, že budu očekáván na nádraží autobusovém či tam se mnou někdo pojede, protože jsem hodně ztrácivý typ. biggrin

112

O Velikonocích by to šlo. A i když bych radši byl v Budějicích, tak ani Praha by neměla být problém. smile

113

Pokud bysme to uspořádali v sobotu, tak se hraje Cagliari - Fiorentina, takže bysme mohli shlédnout i vynikající fotbalové představení našich chlapců biggrin

114

forZ napsal:

Já se prizpusobim, casove by ty velikonoce nebyli problém smile a s prahou bych taky nemel problém, pokud bude výše zmíněné ubytování biggrin A rád se podřídím a lehnu si na zem k děvkám biggrin biggrin

Je mi líto, ale vzhledem ke znaku našeho klubu musí být všichni jeho fanoušci zároveň skauty. biggrin

115

dielaughing dielaughing dielaughing dielaughing dielaughing

116

biggrin biggrin biggrin biggrin MM bez komentáře biggrin biggrin

117

skautský kroj i šátek bych možná ještě ve skříni vyhrabal biggrin

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

118

To mě teď napadlo, skaut. Hehe. Noo, tak jsme se zasmáli a vybírejte dál, kde bude sraz. shades

119

Mezi ČB a Prahou je mi bližší druhá varianta, určitě je super, že by tt mohl nabídnout nocleh, navíc pokud bysme zvolili sobotu, tak je asi snazší najít tv přenos v Praze nežli ČB.

120

Pokud se domluvíme na Praze, mohli bychom si udělat rezervaci třeba do již jinde zmiňovaného http://www.prdelclub.cz/ dielaughing dielaughing dielaughing