1

Téma: Sraz, pivo a tak

Takze tady muzeme zacit pomalu domlouvat sraz. Vypada to, ze rijen ani listopad nestihneme, takze bych to videl spis az na jaro - precijenom cestovat pres pul republiky v zime neni moc prijemny biggrin

Takze misto? CB? Praha? Jinde?

Plan akce? Pivo?

Atd, napady, vse sem!!

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Sraz, pivo a tak

j, souhlasim s jarem, v listopadu nemam ani jeden vikend kompletne volnej a v prosinci jsou zase vanoce a blizko zkouskovy biggrin

jako misto navrhuju CB, o vikendu jsem na nasem private sam, takze spani neni po celej vikend problem :-) navic jsem tu nasel skvelou hospodu, toci tam 13tku Svijany za krasnych 29kc, coz dela s lidma divy biggrin jmenuje se priznacne Crash biggrin biggrin a odpoledne neni problem domluvit hriste nebo halu na fotbalek nebo nohejbalek nebo podobnou (ne)aktivitu biggrin

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

3

taky bych to videl spis az na jaro jak pise forZ hlavne proto ze muzem dat fotbalek...jen bych vas chtel poprosti....neslo by to misto srazu udelat spis nekde u Praglu? do CB to ja mam hooodne z ruky a hlavne nevim jak bych doma moji mame vysvetloval ze se jedu ozrat do CB biggrin ...

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

4

No hele, jakej je rozdil mezi vysvetlovanim ozrani se v Praze ci CB? biggrin biggrin biggrin

5

v Praze mam naky znamy takze bych ji aji mohl vysvetlit ze budu treba u nich biggrin a hlavne mama se ke me chova jak k 15 letymu decku...jeji problem je v tom, ze kdyz budu od domova 200 km, nemuze se mi stat neco tak zlyho, jako kdyz budu od domova 300 km frown

6

Tak ji vysvetli, ze tam budou sami slusni lide, vysokoskolaci forZ a MM, a dvojnasobne neuspesnej vysokoskolak ja biggrin

7

biggrin ja bych to klidne udelal ale vim ze to nezabere frown
a navic vysvetlovat ji to jeste pred maturou...to nevyjde...pri nejhorsim pojedu na dalsi sraz wink

Naposledy upravil: Hans (16. 10. 2009 12:48:43)

8

Pred maturou, no tak, vsak to neplanujeme na svatak ne? smile

9

ja ti na ni pak dam telefon a brnknes ji jo? biggrin

10

Dobre, domluveno! shades

11

Dobre, tak na jare;)...po zkouskovem a tak podobne, brezen/duben, spis duben navrhuju:)
ForZ: Kde ze je ten Svijanskej mok k dostani? biggrin To je asi jediny pivo, co mi neprijde hnusny a horky.

12

ta hospoda se jmenuje Crash, je to na primo na zastavce Zizkova - VSERS, jezdi tam myslim trojka, sedmnactka a jeste mozna neco :-) kdyztak nekdy ukazu biggrin

13

To jsem asi urcite projizdel kolem, ta zastavka mi neco rika. smile Ukazat klidne muzes, staci se domluvit;) - akorat si nedam vic jak jedno na ochutnani...nedelaj tam treba i klobasy, utopence atd? Abych nepil nalacno.. Mohli bychom tam mj. udelat sondaz pro dalsi ucastniky sjezdu Strany Fialovych.
Pobliz nasi ubytovny se cepuje jakasi Cerna hora (v Husovce zkratka neodbocis na Branisov, ale jedes dal - a je tam nejaka pizzerie Pergola tusim, vlastne spis dve pizzerie tesne u sebe - nelze minout:) ) - jeste jsem ji nikdy nepil, ale slysel jsem, ze je sladka...cili stvorena asi leda pro me. biggrin  A pro ostatni - je to povinnost napit se na zdravi Jovetice. biggrin:D

14

Colline mozna bych tenhle thread presunul do Off topic aby se mohli vyjadrit i pepa a Morteros wink

15

jj, normalne tam vari a i o pulnoci ti daji klasickou nabidku, utopence, nakladanej hermelin a podobny veci...tusim, ze tam pizzu taky maji, ale nejakou slabsi asi smile ja si tam zatim dal ale jenom pivo, takze nemuzu soudit biggrin

16

O pulnoci tam sedet asi nebudu:)...ale klidne tomu obetuju nejakej ctvrtecni vecer, popr. odpoledne - jedinej den, kdy mam relativne volno (v patek jsou uz jen dve hodiny). A trebas zahryznu pizzu misto klobasy...:D To mi nevadi, dulezity je jidlo.

Naposledy upravil: Giancarlo (17. 10. 2009 11:59:54)

17

Ja jsem taky pro jaro biggrin a idealni by to bylo v CB, v hospodach se tam moc nevyznam, tak je mi to celkem jedno biggrin

18

Ja se taky v hospodach nevyznam...:D A pochybuju, ze se nekdy vyznam - dobre znam jen tu naproti nasemu baraku - chodim tam na veceri kazdy utery, kdy mame 15.00-20.00 skolni smenu.

Takze 3 pro CB, to je vetsina.:D..a jak pravil Jakes - demogracyje je diskuze a vetsina rozhodne.

19

Ja v CB neznam vlastne zadnou hospodu biggrin

20

Tak to na jare nebude platit. biggrin ForZ je nasim panem vrchnim a nejakou dobrou pro zasedani klubu strany Fialovych jiste vybere.

21

Ne pockat jednu znam biggrin

22

A jak se jmenuje?:)

23

tak ja se priklanim pro CB...radsi bych zasel na Gambrinus nez na Svijany...

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

24

To nevim, ale je to na stadionu SKP biggrin, a pak je jeste jedna nebo 2 u nasi skoly, ale to nevim jiste biggrin

25

jak nemuzes vedet nazvy????a jeste v CB...zlatej Pisek

26

Prave ta hospoda pred mym domem/ubytovnou, U Toncaru, ma logo Gambrinus...:) Krome tohoto patoku je mozno objednat i Plzen, nic vic nemaji.

Ale celkove tech hospod mame kolem skoly tolik, ze se az divim poctu ucastniku na seminarich...

27

jeste me napada Gerbera u stadionu HCCB biggrin

28

Tu neznam. Ale pujdu brzy kolem ni - 25.10. prijede velky Dominator!:D

29

Jsem zvedavej jak to dopadne biggrin...Motor nema zrovna formu

30

To Hasek taky ne. biggrin Chci videt souboj Eda x Dominator.

31

ploste se nekdy musime sejit a zakalit...doufam ze vyhraje HCCB

32

S Dominikem v sestave Pardubic snad prijde po padesati letech prvni viteznej zapas. Nejde tam taky nekdo?:)

33

MM - bohuzel ne frown

34

Ozivili jsme s MM tema srazu a predbezne resime brezen 2010, co vy na to?

35

K dotazu se vyjadrim pozdeji.

Z trochu jineho soudku - kdyz tak vidim hochy tady resit hokej, nefandis nahodou Colline jako severocech Litvinovu ?

36

Zalezi na uhlu pohledu. Nejsem moc velky fanda do hokeje, ale pokud preji nejakemu muzstvu, tak je to samozrejme Chemopetrol!

37

Ja jsem lokalni fanda, tedy mam rad Motor a chodim na nej obcas, 1-2 do mesice.

Jinak ale hokej zdaleka nezeru jako fotbal.:)

38

brezen mi vyhovuje, to by M€lo bejt v pohode smile

a kdyz hokej, tak DUKLA JIHLAVA! :-)

39

Kometa 4ever biggrin

40

Super shades tak na brezen uz jsme minimalne tri, ja, MM a forZ! Hansi co ty? A Johny? A dalsi? Jen hura do toho!