1

Téma: Počítačové hry

Jake hrajete hry ? biggrin:D:D

2

Re: Počítačové hry

Football Manager 2009.
Rome Total War a Medieval Total War. Vic vlastne nic, chvili jsem hraval W3 Dotu, ale je to nechutnej zrout casu..

3

Rome a Medieval TW hraju taky.Pak jeste hraju Hearts of Iron 2 Doomsday a ted stahuju MLB 2009

4

Nad Medievaly se da stravit strasne moc stovek hodin, nez ty Francouze konecne dodrtis do uplnyho zniceni. A pak ti Mongolove... biggrin Tfuj. A jeste hur - Timuride.
MLB bohuzel neznam. Copak to? smile

5

Taktez FMko, a pak jeste Knights of Honor, strategie, objevil jsem ji nedavno za devet petek v Datartu, v dobach gymlu to byla ma droga!

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

6

Major League Baseball

7

Ja uz se ani do tech obchodu na hry divat nechodim biggrin tohle je lepsi http://www.torrentblog.net/category/hry/ biggrin

8

Jsou tam alespon viry nebo konici trojsti? biggrin
Styd se. Pouzivanim torrentu okradas vyrobce o jejich zaslouzeny zisk. Dalo by se rict, ze tim okradas i sam sebe, protoze pohled na originalni krabici se hrou je doslova a do pismene k nezaplaceni. (Nebo k nedoplaceni?! biggrin)

9

biggrin jedina nevyhoda ktera tam je je ta, ze to jde stasne pomalu biggrin uz to stahuju 1 den a jsem u 24,3 % biggrin

10

To je uplne normalni...ja stahoval Medievaly zhruba tyden. Leda demoverze mas za den. wink

11

biggrin jeste si musim stahnout Medieval 2 TW biggrin a Empire TW tak doufam, ze dokonce zari to stihnu:D

12

Jsi rikal, ze je hrajes? biggrin K Empire TW - necetl jsem nic jinyho, nez ze je to slusne receno sracka. Odpovida tomu taky cena v internetovych obchodech. Nehral jsem to, ale graficky to zkousne fakt malo co. I to je potiz.

13

jejda, jak skvela byla na tohle kolej biggrin kdyz si clovek zaridil povoleni od spravce na torrenty, tak jeli tak 1,5 - 2,0 Mbps; to byla parada :-D 500 megovy video jsem tahal 11 vterin :-D

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

14

hraju jen Rome TW a Medieval TW.Empire a Medieval 2 jeste nemam.A k ty grafice v tom Hearts of Iron taky neni grafika nejak extra, ale ta hra je fakt paradni biggrin

forZ : to se nekdo mel biggrin me to jde kolem 20 kb / s

15

Fifa, Nhl, FM, CSM, Mafia - nejvic hra, a svyho casu sem furt paril Warcraft 2 biggrin

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

16

jedine FMko,PESko a Medieval 2

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

17

tak jak koukam tak hry ze serie TW jsou tu oblibeny biggrin

18

http://sketchup.google.com/3dwarehouse/ … &ct=lc - Kdyz uz nemuzeme hrat tady, aspon na tom kompu... biggrin
TW je oblibeny podle me proto, ze je snese i mene narocny komp, RTW dokonce i muj postarsi pristroj snesl bez hryzani.
PESko jsem chvili hraval taky. smile Ale CSM jsem uz nejakej cas nevidel, jen obcas cvicne odehraju sezonu. biggrin...protoze od doby, co mam FMko 05, travim svuj volnej cas u tyhle serie.

19

Me TW bavi proto, ze je to tahova starategie, kde dobyvas svet biggrin

20

Bohuzel jen tehdy znamy, ale videl jsem i TW Eras - coz je jakysi neofic. mod na Medievaly, kde je v podstate cela zemekoule - ale jen na screenech, nikdy jsem to nerozbehal.:( Urcite musi byt vynikajici i mod Machiavello...lze tam udajne hrat za Florentske velkovevodstvi a pod Lorenzem sjednotit celou Italii. Opet mi to ale nejde, mozna to bylo i odlisnou verzi hry, nez pozadoval mod. Doporucuju z tech dobre rozbehatelnych modu do MTW Portvcale. wink Mnohem vic mest, realistictejsi ekonomika a tak dale...navic nove frakce - Kyjevska Rus, Janov...vidis, Janov muzes rozdrtit!:D

21

Prosim vas, kdo zase nastavil Genoa misto slova Ja.nov?:D Ve stredoveku se fotbal nehral, teda nebereme-li v potaz trosku priblblou hru Azteku s cimsi podobnym kopacaku, kdy vitezne muzstvo bylo obetovano Quetzalcoatlovi nebo kopani do kousku sesity kuze, co to hralo az 500 lidi...ve Florencii... biggrin Takze kolebka fotbalu Anglie je diskutabilni.

Naposledy upravil: Giancarlo (22. 9. 2009 21:49:57)

22

Rekneme, ze tohle se stava, kdyz nekomu, kdo ma bohuzel veskera pristupova prava preskoci... dielaughing

Jakej typ hry je ten Total war? Popisujete to tu docela zajimave.

23

Vlastne je to real-time strategie z dob casu Antiky, to u Rome TW a Medieval zacina 1080 a konci 1530.
http://bonusweb.idnes.cz/pc/recenze/rom … arr_bw.idn - Recenze na RTW je tady. Je to hra velmi nakazliva, pozadavky na komp minimalni, na notebooku se to rozhybe no problemo. Pri stazeni plne verze z netu cirka 2 gb souboru. Graficky velmi pekne na to, ze RTW je z roku 03 a Medievaly o tri roky mladsi. smile

24

a da se na to sehnat cesky jazyk? smile

25

Bud to stahnes primo v CZ verzi, nebo je mozny stahnout cestinu dodatecne...je prelozeno asi 60-70% slov, ale to zakladni je urcite cesky.;)

26

A k RTW jsou datadisky barbarian invasion a Alexandr veliky(nevim jak presne se to jmenuje) k Medievalu 1 Viking invasion a Medievalu 2 mam za to, ze tam jsou indiani biggrin

27

Jo...jednak Indiani v jedny z kampani (Aztekove, Cicmekove, Apaci - doporucuju, stejny jako hrat ve FM za Southampton proti Liverpoolu:D Spanele...a objevi se tam casem i kolonialni vojsko Francie a Anglie...., jednak sever Evropy (Teutonska kampan - Polaci, Litevci, Nem. rytiri, Novgorod). Pak taky Anglie - tam je mozno hrat za Wales, Anglii, Irsko nebo Skoty, popr. vest Vikingskou invazi.
Posledni z kampani zavede do Svate zeme...bud muze hrat za Antiochii nebo tzv. Kralovstvi Nebeske. Spojenci jsou Byzantinci, ktery se ale, coz je historicky spravne, naserou v dobe krizove vypravy prochazejicich Benatcanu, ktery vyrasej Carihrad.
Mozno hrat i za Egypt nebo Turecko. Jsou zde i historicke postavy - Filip II. August, Richard Lionheart nebo Saladin.

28

Jakym zpusobem je tam vedenej boj?

A jak moc velky kus zeme je v normalni, rekneme volne, hre?

29

Boj lze odsimulovat. Popripade je vedenej na velmi pekne graficky zpracovany mapce, na bazi real-time s moznosti nastaveni obtiznosti, rychlosti etc.
V RTW a puvodnich Medievalech made by SEGA...je cela Evropa, az na konec svych sovetskych hranic, plus Blizky vychod a Sever Afriky, coz je pro Antiku vlastne nutnost.:) Pro stredovek taky - pak by se omezila moznost Kruciat a postradalo by to realisticnost.
V kampani Teutonske je v podstate mapa ohranicena takhle - dole vlevo Praha, nahore vlevo Goteborg, vpravo Niznyj Novgorod, dole vpravo Kyjev. U indianske kampane je mapa v podstate cela Stredni Amerika, plus soucasne mexicke osidleni v USA, a vespod mapy je jeste sever Ameriky Jizni.
Ve Svate zemi se kampanova mapa omezuje na Blizky vychod, Turecko, Egypt, Libyi, Byzanc...na samem okraji mapy je Kavkaz a Carihrad...
Anglie - v tyhle kampani jsou jen a pouze Britske ostrovy, vcetne treba Shetlandu, kde se znenadani objevi Vikingove. Jsou tam samozrejme i oblasti jako Leicester nebo Aberdeen, propracovane do detailu.

Alexander RTW - zde je mapa omezena na vyboje Alexandra Velikeho. Na jedne strane Jizni Balkansky poloos., na druhe Indie, kam se ale temer nelze dostat, a kdyz uz, je jeste tezsi tu oblast dobyt.:)
V standardnich Rome Total War je moznost modu Rome Total Realism. Zatimco v RTW je Italie rozdelena na deset regionu, tady asi na patnact...Recka cast Male Asie je prospikovana mesty...Kreta ma dve oblasti, Kypr dokonce tri.

30

Si to stahnete a muzem zahrat proti sobe biggrin nebo bych vam mohl dat soubor na stazeni HoI anthology to se da hrat v neomezenym poctu lidi biggrin a je to na skoro stejny zpusob jako hry ze serie TW akorat trochu slozitejsi biggrin

31

RTW nebo Medievaly aktualne v notebooku nemam, ale instalacky od nich nekde jo...takze neni problem instalovat a zahrat si po siti. Ale meli bychom mit stejnou verzi, ne?:) Protoze to pak nepujde, jednou jsme to zkouseli hrat se spoluzakem a bohuzel.

HeartsOfIron bych si klidne taky dal. Muzeme byt spojenci v ramci 3. Rise. biggrin

32

biggrin To by slo biggrin, ale napred doporucuju projit tutorial biggrin

Naposledy upravil: skspepa (23. 9. 2009 12:42:29)

33

Ted jsem z toho zmatenej trochu smile

Chci proste hrat jakoby novou hru, zacit treba za nejakej italskej mestskej stat - jde to? A kde vsude budu moct potom valcit?

Sitova hra by mohla byt super, ale asi bych dostal peknou sodu frown

34

V RTW - tam ne, V MTW 1 - tam je italske knizectvi, MTW 2 nevim jak to je

A valcit budes moct po celym tehdy znamym svete biggrin

35

V RTW jsou 3 frakce Juliovci, Skipiovci a Bruti, kdyz znicis nejaky stat tak pak budes moct hrat i za nej

V MTW 1 - tam to mas rozdeleny do 4 kampani, v kazde kampani si budes moct vybrat z nekolika statu

36

Muzes v MTW hrat za Sicilii, Benatky a M***n. wink Pripadne Anglii, Skotsko, Francii, Rusko, Polsko, Byzanc, Portugalsko, Spanelsko, Maury, Turky, Egyptany...
Musis ale dokoncit kampan za jeden z peti uzemnich celku, co jsou zprvu na vyber, pak se odemknou dalsi. - Doporucuju zacit za Anglii a rozsekat Franky:D...ale na Skirmish, tj. hru co bychom hrali po siti, nemusis hrat zadnou kampan a mas rovnou vsechny frakce. Silni jsou Mongoloidi.

Benatky maj v moci Kretu, Ragusu/Dubrovnik a samotne hlavni mesto. M***n samozrejme krome hl. mesta jeste Honzov. V modech je to upravene tak, ze je Honzov samostatny stat...Sicilske kralovstvi ma ze zacatku Palermo plus Neapol.
V upravenych modech lze hrat i za Papezske staty.

37

Pepa: Dobre, to bych taky asi udelal - bez tutorialu bych dostal na rit o to vic. biggrin

Potom jeste je v jednom lehce stazitelnem modu mozno hrat jen za Senat. Maji fialove tuniky...:) V Rome Total Realism je Rim jako jedna velka frakce od zacatku.
Co se tyce Medievalu, je i moznost v modu Portvcale znicit Pisu, protoze ten mod rozsiruje pocet italskych mest/mestskych statu.

38

premyslim ze si to stahnu...
a trosku mimo , hrali ste nekdo travian?

39

Travian jsem nikdy nehral, ale jeden cas jsem dost hraval Gladiatus. Par dni i Bitefight.

40

travian sem paril asi rok biggrin