1

Téma: jak ste nasli tenhle web?

hej zajmalo by me jak ste se dozvedeli tady o tom webu???
ja sem proste napsal do vyhledavace ACF Fiorentina a doufal ze to neco najde...naslo to tohle kde ale tehdy byla mensi neaktivita tak se na chvili udelala banda...
a vy?

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

2

Re: jak ste nasli tenhle web?

Ja jsem chodival jeste na stary web citat. smile A tohle forum jsem zmercil tusim diky zprave ForZe na icq. A hned se regnul, ale nebyl zase tolik aktivni, jak je asi videt:)

3

a jak si nasel ten starej web?

4

V podstate taky ve vyhledavaci jako ty...a dostal jsem se k Viole taky diky CSM biggrin Bozsky scenar, skoda ze uz je jaksi passe kvuli "nekompatibilite soupisek".

5

jj taky sem ho hraval...furt dokola biggrin

6

Ja dvakrat. Jak vzdycky chodila nabidka na Di Livia za 37.800.000 Liber. biggrin Ale neprodam, neprodam...koupil jsem Toma Hubschmanna, pak ho draze prodal a rozjel se k nakupum, co me vynesly fakt v LM do semifinale a slavne skoncil.
Pak jsem se docetl, ze do Violy jde Ujfalusi. To byl jeden z mnoha impulsu, co me k Fialkam privedly. A jsem za to rad. smile

7

no me Batistuta biggrin

8

Jak ja ten web nasel? Ummmmm, vlastne ja ho zacal tvorit biggrin

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

9

no ja taky chodil uz na starej web, pamatuju jak jsem tam jako bazant cetl diskuze Collina s jakymsi Bilkem v gbooku biggrin a nasel jsem ho asi taky nahodou, to uz nevim, je to dost davno uz biggrin

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

10

Sem jsem presel z bandy o ktere jsem se dozvedel na chatu biggrin

11

forZ napsal:

no ja taky chodil uz na starej web, pamatuju jak jsem tam jako bazant cetl diskuze Collina s jakymsi Bilkem v gbooku biggrin a nasel jsem ho asi taky nahodou, to uz nevim, je to dost davno uz biggrin

Boha jeho biggrin tam muselo zaznit veci!!

Jinak jste me kluci naladili na prohlizeni si stareho webu, hele co jsem tam nasel!

16.10.2004 - Mutu do Fiorentiny???
Dny rumunskeho reprezentacniho utocnika jsou v tymu Chelsea Londyn pravdepodobne secteny, a tak se tento talentovany forward bude zrejme muset v zime poohlednout po novem angazma. Zatim posledni veci, kterou proti sobe Chelsea posstval, bylo ze i pres zakaz trenera Jose Mourinha odcestoval s Rumunskou reprezentaci (navzdory zraneni kolene) a nastoupil k utkani s Ceskou Republikou. Toto vsak Rumonsko prohralo 1:0 a popravde receno Mutu patril spise k horsim hracum. Pokud v zime Chelsea opusti, pak s nejvetsi pravdepodobnosti odejde do Italie, kde slavil sve nejvetsi individualni uspechy, nejlepsi obdobi prozival v dresu zlutomodre Parmy, odkud loni v lete odesel prave do Chelsea, a to za neuveritelnych

12

wow biggrin  v ted obe sem ani nevedel ze nakej web o fialkach existuje frown

13

Hlavne, ze jsi si naselou svou cestu shades

14